Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:18 17.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Търся пухкава дама от Варна !нови [re: Lick_my_pussy]  
Автор venge (непознат )
Публикувано25.03.08 10:34



Здравейте

Аз съм на 32 години от Варна, висока 165 и тежяща 75 кг. Имам средно дълга руса коса, кафеви очи, обвързана съм с мъж, с който и съжителствам. Търся жена за неангажираща интимна връзка, за нежен и освобождаващ секс.......ако си допаднем, надявам се това да е за дълъг период / не обичам да си сменям често партньорите/. Желая да срещна добра, коректна, трезвомислеща и чистоплътна жена , обвързана или семейна, на възраст от 25 до 45 години, с пълно телосложение от 80 до 120 кг. Да обича всички видове целувки, най-вече френските, да е разкрепостена, да приема физиката и секса като нещо нормално и естествено, а не като позьорство и демонстриране, да не е гнуслива. Нямам никакви претенции към външния вид, още повече, че и аз далеч не съм идеална. Искам да се наслаждаваме една на друга без задръжки, без притеснения колко целулит и стрии имаме, до къде ни висят гърдите или дали прическата ни е идеална. За съжаление не разполагам с "терен за удоволсвтия", затова се надявам жената, с която евентуално ще се запозная да има. Това е e-mail за връзка: stefanova@dir.bg . Всичко хубаво от мен !!!



Тема Re: Edinstvena v Biznes parka???нови [re: Morgana]  
Автор zabka (непознат )
Публикувано19.06.08 03:53



има о6те, ама ти сигурно ве4е не си в БПС-то, или?



Тема Re: Обявинови [re: fireball]  
Автор ljatna (непознат )
Публикувано26.06.08 16:59



Zdravej! Jiveq v Sofia. Haresvam jeni, no nikoga ne sum bila s jena . Shte se radvam, ako mi pishesh, privetstvam novi zapoznanstva, priemam horata takiva, kakvito sa! Moje da se sreshtnem oshte dnes (26.6.08) sled 20h. Ako si nastroena za sre6ta s men, pishi koga i kade!



Тема Re: Обявинови [re: ljatna]  
Автор fireballlМодератор (все същия)
Публикувано26.06.08 23:26



Девойко, не езле да оставиш мейл за връзка... как ще те намери някой?



Тема Re: Обявинови [re: fireballl]  
Автор ljatna (непознат )
Публикувано30.06.08 18:59



E, mojete da otgovorite na objavata i az da polu4a otgovora avtomati4no na maila si v dir.bg ili puk da mi pi6ete na lilli_rose2@yahoo.com Celuvki na vsi4ki i hubav leten den:)!
L.



Тема Re: Обявинови [re: ljatna]  
Автор otovino (смъртен)
Публикувано21.07.08 23:10



Ако има някоя дама от Русе-може да ми пише на zinco@abv.bg.На 32 год.съм,изглеждам добре.търся хубави отношения и приятелство,всичко останало идва от самосебе си,нали...



Тема Re: Обявинови [re: fireball]  
Автор lorra27 (непознат )
Публикувано21.09.08 13:54







Тема Re: Обявинови [re: fireball]  
Автор lorra27 (непознат)
Публикувано21.09.08 14:12



Спешно имам нужда от вълнуващи обрати





Тема Re: Обявинови [re: lorra27]  
Автор zygzagy (непознат )
Публикувано21.09.08 14:21



Zdravei!Ot kakvi to4no obrati ima6 nujda muci?



Тема Re: Обяви [re: zygzagy]  
Автор lorra27 (непознат)
Публикувано21.09.08 14:26



хммм, Зиги-Заги...ще видиш ти!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.