Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:21 23.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Обявинови [re: Morgana]  
Авторekspres (Нерегистриран)
Публикувано03.06.07 17:46



Добре нека опитаме.Ще ти пиша утре сутринта че сега ще ходя на работа.





Тема Re: Обявинови [re: Morgana]  
Авторekspres (Нерегистриран)
Публикувано03.06.07 18:12



все пак намерих малко време преди да тръгна





Тема Re: Обявинови [re: fireball]  
АвторFake (Нерегистриран)
Публикувано04.06.07 16:23



Здравейте! Търся си приятелка, с която да мога да говоря на всякакви теми... да ме разбира. Просто да бъде до мен. Може да ми пишат всякакви момичета, но не обещавам, че ще отговоря на всички.



Тема Re: Обявинови [re: Fake]  
АвторMorgana (Нерегистриран)
Публикувано04.06.07 17:06



Zdrasti :)

Daj da probvame ;) - morgana_pendragon@abv.bg.

"Vsqkakvi temi" predpolaga, che nqma da skuchaem zaedno, a moje i korespondenciiata ni da stane za publikuvane za pokoleniiata nqkoj den





Тема Re: Обявинови [re: ekspres]  
Автор Пчeл (жужаща)
Публикувано05.06.07 10:24



здравей. ето ти и моя мейл nadesiposhtata@dir.bg:)



Тема Re: Обявинови [re: Morgana]  
Автор odissey (discoverytravel)
Публикувано05.06.07 21:23



Видях всичките ти мнения в тази тема за обяви...изглеждаш много самотна жена...а това не е хубаво,не е никак хубаво



Написах ти писмо :)

EYXHN O Y EI

Тема Re: Обявинови [re: odissey]  
Автор Nai-Dobrata (непознат)
Публикувано06.06.07 09:39



Здравейте на всички.Не мислех, че ще стигна до тук да си пиша обяви в сайт за запознанства, но какво да се прави като хората на улицата са селяни, а ако не друго тук със сигурна, че сте все интелигентни жени, е надявам се и красиви по между другото.Аз така да се каже с две думи си търся кака да ме отрака

Имам доста големи изисквания към хората, преди да ги допусна близо до себе си, най-малкото да не говорят на диалект.Търся нежно създание с което да прекарваме свободното си време.Търся амбициозна жена, която знае какво еска от живота и има някаква идея как да го постигне.Който желае може да ми драсне някой ред



Тема Re: Обявинови [re: Nai-Dobrata]  
Автор murrrcho (haos)
Публикувано06.06.07 09:45



аз съм кака и отракана

,ма обичам да ме стимулират и свалят,та драсни една бележчицаМисля,че съм красива по своему



Тема Re: Обявинови [re: ekspres]  
Автор murrrcho (haos)
Публикувано06.06.07 09:47



само ако ме качиш на Ориент-експрес

,тогава хич няма да е скучно и самотно



Тема Re: Обяви [re: murrrcho]  
Авторekspres (Нерегистриран)
Публикувано07.06.07 01:08



Ще те кача където искаш стига да ти е забавно.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.