Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:49 23.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Обявинови [re: fireball]  
АвторMorgana (Нерегистриран)
Публикувано22.05.07 10:14



zdravejte otnovo, momi4eta



predi vreme publikuvah obqva tuk, beshe oshte minalata esen. blagodarq na vsichki, koito mi pisaha, s nqkoi mi ostana trajno priqtelstvo... no obqvata mi ostava vse taka aktualna....

pitam se, nima sym edinstvena po roda si?? Dosta samonadeiana misyl, no... oglejdam se naokolo, vglejdam se v licata na jenite okolo men... i se 4uvstvam adski sama, po4ti kato izvynzemno, sbyrkalo kop4etata pri prizemqvane i ozovalo se na greshnata planeta.

ne iskam da obidq nikoia ot vas sys stesnqvaneto na "kriteriite", po-skoro spestqvam i vasheto i moeto vreme... bih iskala da sreshtna jena na(d) moite godini, ot sofiq, raboteshta, sama, krasiva, umna i s interesi shodni s moite.... obojavam kartinite na Luis Royo, symphonic metyla i izobshto metyla, pyk i vsqkakva druga muzika, izpylnena s krasota i sila...tyrsq krasotata vyv vsi4ko... i vqrvam, 4e jenata e syvyrshenoto izrajenie na useta na Vselenata za Krasivo....

i malko po-zemno kazano, ako ima izobshto takava jena, moeto ICQ e 218922360, a emaila - morgana_pendragon@abv.bg

Celuvki na vsichki vi



Тема Edinstvena v Biznes parka???нови [re: fireball]  
АвторMorgana (Нерегистриран)
Публикувано23.05.07 14:08



Otkakto rabotq tuk, vse se pitam - vyzmojno li e da sym edinstvenata jena na tova mqsto s razlichna orientaciia??

Vglejdam se v jenite, s koito se razminavam v obednite pochivki, s koito pytuvam vsqka sutrin v gradskiia transport kym rabota, vecher, kogato stoim na spirkata na BPS avtobusa... i si mislq, che ne moje da sym edinstvenata!

A ako ne sym, pishete mi - moje da spodelim nqkoj obqd zaedno





Тема Re: Обявинови [re: fireball]  
Автор who cares (who knows)
Публикувано23.05.07 15:02



айде и аз на обявитеее



Начи търся жена - мечта

Красива, умна, интелигентна, 2 вишета, едното СУ, другото ПУ, със синя кръв, ако не е със синя, поне да има титла от Английския кралски двор. Да е еманципирана, ма не толкова, да е домакиня, ма не толкова, да е сексуална, ама не толкова. Да е малко идиот, ма не толкова.


Ако има такава, да си даде адреса, да и пратя гълъб с координати



Тема Re: Обявинови [re: who cares]  
Автор Kлючaлka (непознатa)
Публикувано25.05.07 04:08



Хайде да ти отговоря на обявата, вписвам се, но не толкова :)

За мечта - мечта съм, но за някоя пълна откачалка.
Красива, умна, интелигентна и с няколко образования - минах и тук :)
Кръвта ми посинява, но след съсирване.
Еманципирано ми е само черното чувство за хумор.
С домакинството се справям супер, дори готвя домашните любимци.
Сексуална съм доста, ама не е опасно - паля се трудно.
Идиот - това какво беше?

Както споменах, гълъбите са за супа или снимка, все неща с буквичката "С", ще трябва да намериш друг начин за пращане на координати, пък да се надяваме, че са софийски :)

Никой, когато пали свещ не я слага на скрито място.


Тема Re: Обявинови [re: Kлючaлka]  
АвторMorgana (Нерегистриран)
Публикувано25.05.07 09:56



Na tova mu se vika otgovor ;)). I vse edno 4eta sobstvenoto si opisanie



PIshi mi na morgana_pendragon@abv.bg, she se radvam da se zapoznaem, pyk naj-malkoto nqma nachin da ni e skuchno zaedno.



Тема Re: Обявинови [re: Kлючaлka]  
Автор who cares (who knows)
Публикувано25.05.07 14:33



И гълъба и координатите са Софийски

, гълъба съвсем наскоро му смених постоянния адрес и все още е неориентиран из въздушното пространство на Сф....и все пак, как така отговаряш на всички критерии, аз сега не съм подготвена....



Тема Re:нови [re: who cares]  
Автор ritanata_zelka (циганска торба)
Публикувано25.05.07 16:21



Аз пък непрекъснато търся разни неща.Такова търсене пада, че къщата ми става кат бойно поле от тараш. Напоследък търся едно 30 грамово колие от бело злато, подарък от баба ми Елизабет ІІ, но без съществен резултат.Та в случай, че имате опит с търсенето и намирането на подобни предмети, заповядайте у дома, пък после като го продадем ше......... делим. Ето кво мога да споделя за себе си за, да се улесни търсенето(на колието):Като оставим настрана незначителните ми проблеми с паметта както и любоФта ми към употребата на двойно "Н" в думи като "естествено", "искрено" и др, нямам особени недостатъци.
-Практична домакиня и отлична готвачка съм. Мога да сготвя манджа от вчерашната манджа. Зеленото, което наблюдаваме неизменно в такива случаи се дължи на комбинирането на синьо и жълто сирене. Не е необходимо да използвате "Рокфор" и "Ементал". Аз лично разчитам на датиращите от различни периоди залежи на "Бяло балканско", които се съхраняват в хладилника ми.

-Трудолюбието ми е пословично.
Десетгодишният ми трудов стаж в централния градски затвор е оформил у мен желязна воля, бързи рефлекси и масивна долна челюст.
Надявам се, горното описание да е пробудило у вас естествения копнеж към нормално човешко общуване и желание за помощ за намирането на колието(подарък от баба).
п.с. В случай че не ми помогнете в издирването на колието от бяло злато инкрустиано с диаманти(подарък от баба) имате сички основания да Въ е яд.



Оправдавам безметежността на дните си.

Тема Re:нови [re: ritanata_zelka]  
Автор who cares (who knows)
Публикувано25.05.07 17:35



Тъй като вашата обява предизвика небивал интерес у мен и аз естествеНо (само да кажа, че това биха били напълно дребнави хора, ако ви правят забележки относно тоз мъничък недостатък и създават у вас комплекси за необразованаст евентуално ) преустанових стандартнното си петъчно занимание, коет са състуи в довършването на последната ми творба " Тайната вечеря на Мария Магдалена" - не се заблуждавайте, това е гоблена ми. Секо 25-то число на месеца продуцирам по един гоблен. Начи оттук насетне си правете съответните изводи, каква сила са изискваше у мене да захвърля туй начинание....за 10-тина минути.

Та относно вашто предложение (да не се отнеса, че съм много разсеяна). Виждам че баба ви е на около 80-82г. (последно докато са и-мейлвахме с нея знаех, но тя ма за..хвърли исках да кажа)...та виждам, че вие ша сте в моя възрастов диапазон, коет улеснява търсенето, щото ша сме подвижни и гъвкави.
Тъй кат аз съм един самарянка (тва е поради библейската ми насоченост в гоблените, нали) няма да са повлияя от вашто тъмно минало и това няма да е пречка за нашта вербална комуникация. Да знаити с вас ша съм и царската корона е тежка...но ша я уткрием.

п.п. от последните ви запаси, ша се получи едно прекрасно фондю, квото и да значи тва....
ши ме простите за диалекта, но аз са гордея с мойта селска жилка



Тема Re: Обявинови [re: fireball]  
Авторekspres (Нерегистриран)
Публикувано03.06.07 14:14



Здравейте мили дами.Чувствам се малко неудобно за това ще карам направо.
На 34год. съм и се чувствам страшно самотна.Ако някоя от вас прояви интерес нека ми остави емаил ще отговоря.



Тема Re: Обяви [re: ekspres]  
АвторMorgana (Нерегистриран)
Публикувано03.06.07 15:53



morgana_pendragon@abv.bg

Da probvame da si pishem, pyk kakvoto izleze :).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.