Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:31 17.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Защо?нови  
АвторTaиc (Нерегистриран)
Публикувано22.08.06 13:57



От известно време се чудя и се мая, защо всички лесбийки са дълбоко обвързани с изкуството?

Пишат стихове, свирят на китара, рисуват и снимат...

Дали е нещо, дълбоко заложено в нашата същност или е плод на трудните години, в които се борим с неприемането на обществото? Дали нашите ранени души не исливат мъката си в песен и стих, в щрих и светлосенки?

Защо?






Тема Щотонови [re: Taиc]  
Автор ritanata_zelka (бълбук)
Публикувано22.08.06 14:26



в борбата си за права и за приемане в обществото, което не ни е отхвърлило, некси ставаме дълбоко лирични и драматични.. брях тъз борба,бах тва чудо кво отприщва ней истина.Ма ся се сещам че има лесбийки дет не са обвързани с изкуството.. или те не са лесбийки сигурно, щом не разбират от изкуство? Мен невероятно мноо мъ вълнува тоа въпрос некси.И в крайна сметка се получава нещо от сорта на...разбираш от изкуство-лесбийка, не разбираш от изкуство- хетерка... тъй лье?


П.С. Само да вметна че съм леко тъпо парче(месо) и не разбирам изкуството



Тема Re: Щотонови [re: ritanata_zelka]  
Автор witch_hunter (slave)
Публикувано22.08.06 15:06



Неее! Лесбийка, която не се занимава с изкуство в повечето случаи се оказва, че е спортистка!





Тема Ама...нови [re: witch_hunter]  
Автор ritanata_zelka (бълбук)
Публикувано22.08.06 15:48



Ся се сещам че ако не е спортистка може да е ъъъ счетоводител примерно, или докторка или де а знам ? Винаги съм се чудела счетоводителка и лесбийка взаимноизклюващи понятия ли са, ма ба ли го.. сигурно са... В крайна сметка изводът би трябвало да е, че всяка счетоводителка, която е лесбийка всъщност не е лесбийка нда...



Редактирано от ritanata_zelka на 22.08.06 15:51.



Тема Re: Ама...нови [re: ritanata_zelka]  
Автор witch_hunter (slave)
Публикувано22.08.06 16:13



Ако е лесбийка-счетоводителка, която не е спортистка, то непременно пише стихове или рисува!



Тема Re: Защо?нови [re: Taиc]  
Автор witch_hunter (slave)
Публикувано22.08.06 16:25



Какво е изкуството - една неосъзната душевна болка, едно осъзнато преодоляване на болката. Орисията ни е такава - да останем неразбрани. Никoй не подозира какви сме всъщност. Ние сме невероятно духовни вътрешно, а хората виждат само повърхността. Това е психологически момент. И един подходящ специалист би го обяснил. Не знам обаче има ли смисъл. Метафизично раздвоени ли сме? Какъв по-голям парадокс от това? Ние не се отчайваме. Оставайки неразбрани се издигаме няколко духовни полета по-нагоре. Нагоре по стълбата, която води надолу... Е, не е чак толкова лошо.





Тема Re: Ама...нови [re: witch_hunter]  
Авторwoow (Нерегистриран)
Публикувано22.08.06 16:28



Пропуснахте изкуствоведките спортистки, което е просто нетърпимо и аз съм ви дълбокОУ Убидена.

Макар че като се замисля, човек или е повече изкуствовед или повече спортист. И все пак какво по-прекрасно сутрин да се будиш с Рахманинов, да отидеш да позагрееш с тенис, а следобеда вие си знаете какво ....



Тема Re: Защо?нови [re: witch_hunter]  
Авторwoow (Нерегистриран)
Публикувано22.08.06 16:30



Да, това нещо ми прозвуча от сорта на : никой не подозира какви сме всъщност или в реда на мисли от по-горе, не подозира поетичността на счетоводителките лесбийки и пресметливостта на поетесите.

Или нещо от сорта



Тема Re: Защо?нови [re: witch_hunter]  
Автор php* (msp)
Публикувано22.08.06 16:35



имах смътни подозрения, че сашка васева пише тук, но вече съм сигурна.





Тема Re: Защо?нови [re: php*]  
Автор witch_hunter (slave)
Публикувано22.08.06 16:44



Невероятно правилно се ориентирате!
Моята цялостна настройка към живота е инспирирана от изкуството и възгледите на тази невероятно руса жена

.
Малкият принц е слаботелесен, но спрямо своята крехка роза той е най-силния.
Контекста на философията всъщност е много крехка материя. Това е смисъла на нашия живот. Да бъдем аксиоми. Без медицентър.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.