Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:42 01.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Защо?нови [re: witch_hunter]  
АвторTaшka-фeн (Нерегистриран)
Публикувано22.08.06 16:49



Да не забравяме, че тази невероятна руса жена е наша сестра!



Тема Re: Защо?нови [re: witch_hunter]  
Авторwoow (Нерегистриран)
Публикувано22.08.06 16:50



Малкият принц е слаботелесен, но спрямо своята крехка роза той е най-силния.

Не мога да се сетя къде точно съм чувала това абсурдно клише, но трябва да прочета и аз книгата за да разбера точно кое ви инспирира или инСПИРТира да ги пишете такива

Признавам, че все още се мъча с другия детско-философски шлагер Алиса, когато приключа с нея, непременно ще ....оправя и малкия принц



Тема Re: Защо?нови [re: Taшka-фeн]  
Авторwoow (Нерегистриран)
Публикувано22.08.06 16:53



Наша сестра? Аз пък й симпатизирам.

Учила е за детска учителка, а знаете, с нашето инфантилно мислене най-вече детските учителки могат да ни разберат - си мисля - И детските психоложки също предполагам.



Тема Re: Защо?нови [re: woow]  
АвторTaшka-фeн (Нерегистриран)
Публикувано22.08.06 16:56



Детското в нея още е живо!





Тема Re: Защо?нови [re: witch_hunter]  
АвторTaиc (Нерегистриран)
Публикувано22.08.06 17:03



Вашите коментари са транс-интелигентни! Много ме обижда, когато разни прозаични, не-метафизични души приемат несериозно хората на изкуството, и искат в къщите си домакини...

Те виждат само повърхността, а не могат да прогледнат в дълбоката душевност. Какво е изкуството - на една неосъзната душевна болка, едно осъзнато преодоляване на болката.

Това е психологически момент. И един подходящ специалист би го обяснил. Не знам обаче има ли смисъл. Метафизично раздвоена? Какъв по-голям парадокс от това? Аз не се отчайвам. Оставайки неразбрана и се издигам няколко духовни полета по-нагоре. Нагоре стълбата, която води надолу... Е, не е чак толкова лошо. При целия този предизвикан индивидуализъм започнах да гледам на себе си интравертно. През нощите,в които съм сама, в които не заспивам.



Тема Re: Защо?нови [re: Taшka-фeн]  
Авторwoow (Нерегистриран)
Публикувано22.08.06 17:04



Този пост можеш да го сложиш под темата на Маркизата за създаване на клуб за борба с насилието. Мисля. :) Би било добре.



Тема Re: Защо?нови [re: Taиc]  
Авторwoow (Нерегистриран)
Публикувано22.08.06 17:07



защо се впрягаш? лято е и на хората им е горещо, да не мислиш, че ми е до метафизични въпроси точно сега

И единственото изкуство което ме вълнува е рисуваното голо тяло. Просто не мога да ви разбера при 44 градусова жега, как ви идват такива постове "Оставайки неразбрана и се издигам няколко духовни полета по-нагоре." Да не те е напекло слънцето? Да си неразбран в изкуството днес не е на мода



Тема Re: Защо?нови [re: Taиc]  
Автор witch_hunter (slave)
Публикувано22.08.06 17:10



Вашето транс-плагиатство е математически необосновано и не подлежи на доказателство! Като последица от това обаче се получава депресия, клаустрофобия, страхова невроза. В Германия например, правят секс в сряда и петък!
Възмущавате ме с това невежество!



Тема Re: Защо?нови [re: woow]  
АвторTaиc (Нерегистриран)
Публикувано22.08.06 17:11



Нормално е около нас лисици да въртят опашки. Важното е да не свиря втора цигулка. Да съм господарка на положението.





Тема Re: Защо?нови [re: witch_hunter]  
АвторTaиc (Нерегистриран)
Публикувано22.08.06 17:12



А Вие сте едно шоу в кухнята, а не домакиня!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.