Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:55 21.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема love at first sight  
Автор promiscuous (непознат )
Публикувано14.08.06 14:58



zdraveite:) Novoregistrirana sam tuk:) Liubopitno mi e dali nqkoi ot vas vqrva v lubovta ot pruv pogled. Neshto kato filma Imagine me and you:) Ako nqkoi ot vas ne go e gledal togava neka si go pusne. Neveroqtno silen i vazdeistvasht film. Edin ot malkoto naistina struvashti si na tematika woman to woman love:)



Тема Re: love at first sightнови [re: promiscuous]  
Автор ritanata_zelka (бълбук)
Публикувано14.08.06 16:56



Нема такива неща любов от пръв поглед бля бля... според мен си е въпрос на как да го кажа.. във филма си е във филм... живот като на кино от 5 до 4:)) ама по твоята логика трябва да се влюбя в мацката, с която пътува всеки ден в тролея, или с тази с която пресичам улицата и т.н. и т.н. което струва ми се е леко такова в сферата на мечтите...



Тема Re: love at first sight - малко доста офтопичнонови [re: promiscuous]  
Автор HoщнoHokтюpнo (Vienna Waltz)
Публикувано14.08.06 20:08



Понеже съм на просташка вълна, мога ли да попитам как изглежда love at last sight?

Защото аз всъщност знам как изглежда, и изглежда кошмарно. Като за сбогом. Последна прегръдка. Последно махане. Последни думи. На гарата, на летището и т.н. За друг last sight дори и не ми се мисли. Сигурно е болезнено. Обаче трябва да знаеш, че знам как изглежда и love at first sight. А в някои случаи hate at first sight. Филми напоследък не гледам. Ако не ме заплениш с нечие участие или някой специален режисьор съмнявам се да го дръпна. А за чат-лов какво ще кажеш. Love at first word, sentence? Love at first dialoge? Най-странното е за мен обаче, че това което срещаш като думи, начинът по който ги интерпретираш не винеги се изравнява с човека отсреща, в добър и в лош смисъл, тоест някой запленил те с думи, може да не те заплени като визия и поведение, и обратното. Аз лично съм забелязала, че се влюбвам в хора, чието писане не ме влюбва непременно, и се влюбвам в писане, когато човекът не ме запленява непременно. Най-шокиращо е обаче, когато писането на някой, в който си влюбен те разочарова Мисля, че веднъж разлюбих така Всъщност аз като се замисля доста държа на писането. Така че..........



Тема Re: love at first sight - малко доста офтопичнонови [re: HoщнoHokтюpнo]  
АвторJesicaa (Нерегистриран)
Публикувано15.08.06 05:44



Az da si priznaq mai dosega ne sam razljubvala zaradi pisane,
no se vljubih zaradi pisane i mmmmm shushukane na uho po telefona.
I e adski silno, dori si misleh do skoro, 4e tova E 4ovekat na jivota mi, ljubovta mi i t.n.





Тема Re: love at first sight - малко доста офтопичнонови [re: Jesicaa]  
Автор Monlks (drop-dead g.)
Публикувано16.08.06 13:46



До колко скоро?



Тема Re: love at first sightнови [re: promiscuous]  
Авторin love (Нерегистриран)
Публикувано16.08.06 20:31



аз вярвам!!!и нe само 4e вярвам но и ми сe e слу4вало няколко пъти,дори със сeгашната ми любов сe запознах така...видях я и знаeх 4e e тя! нeзнам защо,и как става,но вси4китe ми истински приятeли ги съм ги намирала така...виждам някой и сякаш го познавам отпрeди и когато сe опознаeм сe оказва 4e той/тя e то4но такъв какъвто съм го видяла в този първи път.....



Тема Re: love at first sight - малко доста офтопичнонови [re: Jesicaa]  
АвторJesicaa (Нерегистриран)
Публикувано18.08.06 01:40



Запознахме се преди около 2 1/2 години- математиката оставям на теб.





Тема Re: love at first sightнови [re: in love]  
АвторJesicaa (Нерегистриран)
Публикувано18.08.06 01:41



Ти Си Късметлийка!:)



Тема Re: love at first sightнови [re: in love]  
АвторA (Нерегистриран)
Публикувано12.01.07 13:38



И аз не вярвах, докато не ми се случи. И тогава объркването е голямо. Не можеш да си обясниш какво харесваш в тази жена. Само знаеш, че те привлича и това не зависи от желанието и от мислите ти. Но е невероятно хубаво.



Тема Re: love at first sightнови [re: promiscuous]  
Авторilein (Нерегистриран)
Публикувано12.01.07 14:09



Da,viarvam ,sluchvalo mi se e predi vreme i beshe strahotno.Prekrasno e;)Osobeno kogato lubovta e vzaimna.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.