Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:32 02.07.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Беz връzканови  
Автор Monlks (drop-dead g.)
Публикувано28.07.06 14:37



прекрасен 4овек, приятел, събеседник, интелигентна, zабавна, умна, схватлива, бърzореагираща, идейна, ужасно мила с невероятно нежен подход към хората и света,4увствителна, страстна, гореща, гальовна, хетеросексуална, испанка.....!!!

С всеки иzминал ден zаема все пове4е място в ежедневието и най-ве4е сърцето ми.


Не иска връzка, zащото zа нея понятието zа връzка е, 4е смяташ, 4е тоzи 4овек ще го искаш цял живот, оба4е си идва при мен сякаш живее при мен, държи се сякаш сме женени.....правим постоянно неща zаедно. Оби4ала си свободата....страх намирисвам. Покани ни една моя приятелка да гостуваме при нея в планината, в къщата и. "Идеята е супер, но се 4увствам неудобно, zащото не искам да ни приемат като, 4е съм ти гадже...." БУМ!!!

Побърква ме тая жена





Тема Re: Беz връzканови [re: Monlks]  
АвторBaby Jane (Нерегистриран)
Публикувано29.07.06 00:51



познато - "искам те", но като опре до действия - "няма ме". А най-накрая - "изостави ме" Побърква ме тази жена!



Тема Re: Беz връzканови [re: Monlks]  
Автор Markizata (яхнала метлата)
Публикувано29.07.06 01:21



Екземпляри всякакви! Свят широк - хора разни, луди - още повече!Важно е, не на какви ще попаднеш, а каква ти искаш да бъдеш или в каква (не) искаш да те превърнат



Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.

Тема Re: Беz връzканови [re: Monlks]  
АвторJesica (Нерегистриран)
Публикувано29.07.06 01:53



Spored men, 6tom tolkova strahotno te kefi vav vsqko otnoshenie,
opitai da se naslajdavash na priqtelstvoto vi prosto i na neshtata, koito pravite zaedno.
O4evidno tq se strahuva, no neznaq dali Ti mojesh da i pomognesh v tozi strah. A o6te po-malko znaq dali Tq iska nqkoi da i premahne straha:)



Тема Re: Беz връzканови [re: Monlks]  
Автор silver_storm (куха лейка)
Публикувано31.07.06 10:07



Само дано не идеализираш в един момент нещата, защото някои хора /и аз деее

/ имат свойството да се запъват кат магаре на мост за да получат неща, които не им се дават

I want a love, I want a fire
To feel the burn, my desires ...


Тема Re: Беz връzканови [re: Monlks]  
Автор lzibizi (tujnovesel)
Публикувано31.07.06 16:42



може би наистина я е страх да се приеме такава каквато е. това ако е заявила че е твърдо хетеро е съмнително. другия вариант е че има хора който не знаят какво искат и си играят с чуствата на другите.

Предпочитам един тлъст порок, пред 10 постни добродетели!



Тема Re: Беz връzканови [re: Baby Jane]  
Автор Monlks (drop-dead g.)
Публикувано01.08.06 14:41



На действия е беzупре4на. Нямам нито една zабележка. Никога не съм срещала 4овек като нея. Толкова широко скроена, 4е няма секунда на мъл4ание или неравновесие....



Тема Re: Беz връzканови [re: Markizata]  
Автор Monlks (drop-dead g.)
Публикувано01.08.06 14:51



Раzли4ните хора иzвикват раzли4ното ти аz. Знам кое аz не желая и няма да допусна да видя никога пове4е, нито който и да е. ТЯ е 4овекът, който с вси4ки усилия се противопоставя на отрицателното във вси4ките му обраzи. Прекрасна е, zащото във всяка ситуация може да накара който и да е да се усмихне, да е спокойна и да предиzвика 4увство на топлина в сърцето, карайки те да усетиш, 4е не си сам, 4е няма нищо, кото може да те срине.



Тема Re: Беz връzканови [re: Jesica]  
Автор Monlks (drop-dead g.)
Публикувано01.08.06 14:54



Бъди сигурна, 4е се наслаждавам на всеки миг, а те са беzбройно много до сега. Приятелството ни е с еднакви тежести на веzната, а 4увствата и, които не обли4а в думи се леят от цялото и същество.....права е една приятелка да не я zака4ам/предиzвиквам да говори....нямам нужда от приzнания.



Тема Re: Беz връzка [re: silver_storm]  
Автор Monlks (drop-dead g.)
Публикувано01.08.06 14:58



Най-доброто ми духовно приятел4е ме помоли да се опитам поне с НЕЯ да не пожелавам цялото и аz:"Знам, 4е даваш вси4ко и искаш вси4ко, но недей да я пожелаваш до последната капка....", ....явно трябва да поработя над това си ка4ество/недъг...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.