Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:37 05.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: ако някой знае, иска и може да помага по тазинови [re: php*]  
АвторTina (Нерегистриран)
Публикувано10.08.06 23:40



ne se namesvai v 4ujdi razgovori, kato ne si naqsno za kakvo ide re4



Тема Re: ако някой знае, иска и може да помага по тазинови [re: Tina]  
Автор K. ())<>(()
Публикувано10.08.06 23:45



бе на нас тъкмо ни стана интересно и спряхме да те разбираме.

я седни и членоразделно обясни, ако можеш, с повечко препинателни знаци, па може и на кирилица.

ква виза недялкова? кои са семейство райчеви? оxi кой е?

айде, чакаме да обясниш, че да дадем някво мнение. това последното дет си го написала се правя, че не съм го видяла, щот замалко да те отнесе товарния.



Тема Re: ако някой знае, иска и може да помага по тазинови [re: Tina]  
Автор php* (msp)
Публикувано10.08.06 23:50



ама ти последно сама си разговаряше





Тема Re: ако някой знае, иска и може да помага по тазинови [re: K.]  
АвторTina (Нерегистриран)
Публикувано11.08.06 15:42



ako te interesuva kade da me otnese6 s tovaren ne znam kakvo

, eliq 6te ti kaje TT dannite mi. sledva6t vupros -oxiniq e imeto na aksiniq na rodniq i ezik, koito tq taka i ne nau4i. veneziq e tazi, koqto im plati da dadat v suda lujlivi pokazaniq s/u men (5 god. zatvor), zaradi koeto mogat da me osudqt. i koe se pravi6, 4e ne si vidqla - tova za livanskite detca ili kulite v manhatan?



Тема Re: ако някой знае, иска и може да помага по тази теманови [re: tina]  
Авторeлия (Нерегистриран)
Публикувано11.08.06 15:53



Пожелавам ти да изглеждаш все така добре, както твърдиш, че изглеждаш сега. Това как аз изглеждам, си е моя грижа, но все пак ти благодаря за градивното мнение.
Поздравления за твоите колежки... Аз разбира се също мога да кажа, че имам колежка, която е осиновила сто двадесет и три хиляди деца, но от това, че го казвам, то няма да стане вярно.
Между другото - ти май си единствената "лесбийка" в световен мащаб, която е родила три деца. Поздравления! После нека някой ми каже пак, че от лесбийска любов не се забременява!



Тема Re: ако някой знае, иска и може да помага по тази теманови [re: tina]  
Автор Spery ()
Публикувано11.08.06 16:41



Тоя клуб е Уникален!



Тема Re: ако някой знае, иска и може да помага по тази теманови [re: eлия]  
АвторTina (Нерегистриран)
Публикувано11.08.06 21:06



idva edin moment pri zenata kogato razbira, 4e godinite minavat, i stava kusno za detca. ako mi pozvolqt kolezkite ot radio sofiq, koito sami si osinoviha detca osuznavaiki tozi fact, 6te te svurja s tqh, za da shvane6, dokolkoto ti e vuzmozno, 4e ne e nuzno da si omujena. osven ako tova ne ti e opravdanieto, za6toto detca ne se gledat lesno, kakto sama se ubedi ,obizdaiki nespravedlivo malkiq mi sin. dade mu naro4no gre6na informaciq, za tova kolko picsela trqbva da mi e snimkata, i dovolna ot sebe si mi iztri profila ot sita si.no ne i postingite, za6toto ako iztrie6 vsi4ki jelae6ti, nqma da ostane ni6to. i nai-nakraq ne razbra li, 4e ne sum lesbiika, a transseksualna. da ti platq li razgovor sus seksolog za da prestane6 da se izlaga6. i posledno - ne se izvini na sina mi Ivo za dvu4asoviq mu trud, koito istri za sekundi bez da ti puka - ********************************************

Редактирано от fireball на 12.08.06 15:08.



Тема Re:нови [re: Tina]  
Автор php* (msp)
Публикувано11.08.06 21:30



виж, извини че отново се "бъркам" в "чужди разговори", но нормално е като изказваш мнение в интернет да се съобразиш с публичността на изявата си.
та, не те знам що за човек си, но това изказване -********************************** е просто нечовешки жестоко и брутално.
никой не заслужава подобни гадости.



Редактирано от fireball на 12.08.06 15:10.



Тема Re:нови [re: php*]  
Авторeлия (Нерегистриран)
Публикувано11.08.06 21:36



Сериозно ли мислиш, че точно аз не заслужавам такива думи?
Заслужавам даже много повече, мен ако питаш и съм убедена, че го вярваш... Но... мама ме е родила с късмет. Така че не ме стигат такива неща мен...



Тема Re: ако някой знае, иска и може да помага по тази теманови [re: Tina]  
Авторeлия (Нерегистриран)
Публикувано11.08.06 21:40



Ами честно казано и идея си нямам каква е твоята сексуална ориентация или сексуална идентичност. Щом не си лесбийка, ще изразя само съгжаление, че не можем да се похвалим с многодетна лесбийка.
Щом казваш, че нищо не вирее в злобната ми утроба... значи нищо и няма да поникне и толкова... Какъв ти е проблема - така и не разбирам. Чудя се само защо съм ти взимала присърце проблемите в миналото... нейсе.. човек се учи докато е жив.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.