Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:20 21.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Успялата женанови [re: Markizata]  
Авторwoow (Нерегистриран)
Публикувано17.07.06 20:22



А на мен пък ми беше домъчняло за софийския градски транспорт, не бях пътувала в него от години и само дочувах от слухове какво е там, това че не пътуваш с ГТ не е гаранция за успех, като си купя лимузина с шофьор тогава ще се причисля към въпросните жени, успели, щото такситата ......, не, всъщност като си купя въртолет, с който да кацам от един покрив на друг...ха

...шофьорът на таксито също може да е от близките села



Тема Re: Успялата женанови [re: Jesy]  
Авторwoow (Нерегистриран)
Публикувано17.07.06 20:44



въпроса е как да го живеем този живот, какво искаме от него, какво ни прави пълни и щастливи?...


Съгласна съм с теб и с това напълно. Само да вметна по собствени впечатления - щастливи не винеги означава пълни и обратното. Честно казано в момента съм изправена пред дилемата

как да постигна двете заедно, и не виждам отговор Защото знам как да постигна едното, но без другото. Доста шокираща ситуация

Мисля, че да, трудността е в постигането на двете едновременно Но не казвам, че е невъзможно, напротив!



Тема Re: Успялата женанови [re: woow]  
Автор Markizata (яхнала метлата)
Публикувано17.07.06 22:06



Да, и те (шофьорите на таксита) при всички случаи са от близките села и те излъчват перспирантна радиация, дъх на чесън и плоски шеги!


Успял е някой, който има собствен начин на придвижване (каквото и да значи това)

Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.

Тема Re: Успялата женанови [re: Markizata]  
Авторwoow (Нерегистриран)
Публикувано17.07.06 22:34



Аз не искам да карам и това усложнява страшно нещата, дали да не си хвана гадже с кола, тогава май ще съм преуспяла. Наистина обичам да ме возят. Толкова е готино

....



Тема Re: Успялата женанови [re: woow]  
Автор Markizata (яхнала метлата)
Публикувано17.07.06 23:01



аха


Ама виж европейците какви консуматорчета сме! Все коли, коли, коли... А в Китай хората се придвижват с колела! (и мога да си представя, че Шанхай е по - голям от Сифия, примерно) А пък като се замислиш колко сески е с мотор...
Но и това да те возят си е приятно, няма спор!Само да не те извозят накрая

Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.

Тема Re: Успялата женанови [re: Markizata]  
Автор Jesy (®)
Публикувано18.07.06 02:48



Да те возят на мотор е приятно, но още по-приятно е да возиш на мотор - няма как да не те прегърнат




Важни са пътищата със сърце...

Тема Re: Успялата женанови [re: Markizata]  
Авторwoow (Нерегистриран)
Публикувано18.07.06 06:09



М, ще се замисля за мотора сериозно.





Тема Re: Успялата женанови [re: Markizata]  
Автор Monlks (drop-dead g.)
Публикувано18.07.06 11:46



Аz карам колело





Тема Re: Успялата женанови [re: Markizata]  
Автор Epoussette (френско келеме)
Публикувано18.07.06 11:46



"...И вдишват Менделеевата таблица, която ЛЪХА из техните съграждани( от влизките и далечни села!.."

Ааа, момент, чакай, това се нарича АроматоТерапия!

Чесънът, лукът и празът са преди всичко вкусна и полезна храна, която присъства ежедневно на трапезата ни. От тях се приготвят множество разнообразни блюда. Без пикантния им вкус и аромат са немислими повечето салати, супи и ястия в националната ни кухня.

Но освен прекрасни хранителни качества тези зеленчуци притежават и ценни лечебни свойства, които се използват в народната медицина още от древността. Те имат способността да лекуват или да облекчават редица болести.

Съвременните изследвания доказват, че лукът, чесънът и празът имат изключително ценен химически състав. Те са богати на захари, белтъци, микроелементи, витамини, минерални соли и етерични масла. Голяма част от лечебните им свойства се дължат на съдържащите се в тях фитонциди, които имат анти-бактериално и дезинфекциращо действие. Още Хипократ е предписвал лука като диуретик. Чесънът и до днес се смята за едно от най-сигурните средства за предпазване и лечение на грипа.


Из книгата "Лук, праз, чесън. Народна медицина, готварски рецепти, козметика"



Тема Re: Успялата женанови [re: Epoussette]  
Авторwoow (Нерегистриран)
Публикувано18.07.06 15:08



Лук, праз, чесан + некъпано от много отдавна, йеее, аромато терапия. Ура. Веднъж влязох в такова ароматотерапевнично такси напръскана с Дюпон, е, таксито се отароматотерапевчи, ....но от Дюпона не че нищичко не остана, просто не беше някак същото като миризма






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.