Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:09 30.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема какви ужасни хора иманови  
Автор php* (msp)
Публикувано11.07.06 15:06



темата:

Скоро еднополови бракове и у нас?

Все още много българи не приемат хомосексуалността и я определят като заболяване, каза сексологът доктор Румен Бостанджиев. Голяма част от обществото дори приема хората с различна сексуална ориентация като потенциално опасни. Нагласите на хората трябва да се променят и да бъдат по-толерантни към различните, каза известният сексолог. Според него българското законодателство ще работи в посока за разрешаване на браковете между хомосексуалисти. Той участва в дискусионна среща на тема “Борбата срещу дискриминaцията“ в Сливен, предаде Дарик.
На 5 юни за първи път в историята на Румъния двама души от един и същи пол сключиха църковен брак, предаде Медиафакс. В Испания около 4 500 хомосексуални двойки са се оженили след като на 4 юли 2005 г. в страната бяха разрешени хомосексуалните сватби, предаде АФП. Около 80% от сватбите са били сключени между мъже, според испанска гей асоциация.

и коментарите към нея







Тема Re: какви ужасни хора иманови [re: php*]  
Автор Aricik (Аръджък)
Публикувано11.07.06 15:26




Ми да! Тя глупостта не ходи по дърветата!!!

Amor Omnia Vincit

Тема Re: какви ужасни хора иманови [re: Aricik]  
Автор izibizi (tujnovesel)
Публикувано11.07.06 16:06



Да тук да си обратен/а все още за повечето е болест и престъпление

Все още не може да се проумее че човек се ражда така а не го прави за да бъде интересен или моден. Бг действителност е ужасна по отношението към различните, което ме навежда на мисълта че има много невежи хора по отношение за секса

Предпочитам един тлъст порок, пред 10 постни добродетели!

Тема Re: какви ужасни хора иманови [re: izibizi]  
Автор Markizata (яхнала метлата)
Публикувано11.07.06 16:23



"Така" се раждат общо около 10% от човечеството - 5% хетеро и 5% хомо. Всички останали 90% са ПО ПРИРОДА бисексуални. И това, към кой от двата пола ще се ориентират или ще останат бисексуални, зависи от лична нагласа и немалка доза избор, стечение на обстоятелствата , възпитание и др.
Което не трябва да пречи на хората, направили своя избор да подреждат живота си съобразно него. До колкото не заплашват околните.
А това, че хетеросексуалните виждат в хомосексуалните нещо ненормално, е толкова естествено, че ми е смешно как се претака и преплюнчва този въпрос до безкрай!(ама като така и така няма за какво друго да си приказваме...). Никой не разбира чуждото. Сигурно за това е"чуждо"!Същото важи и за хомосексуалните по отношение на хетеросексуалните, ама това май някак ни убягва в разговорите...



Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.

Тема Re: какви ужасни хора иманови [re: Markizata]  
Автор emik ()
Публикувано11.07.06 21:01



Същото важи и за хомосексуалните по отношение на хетеросексуалните,

Не ги разбирам защото ми се виждат различни-като сексуалност и психика-било ми е много интересно как може една жена или един мъж да се харесват а на всичкото отгоре да правят секс,да създават семейство и да живеят заедно,те не само че са различни ами и не са един за друг в много отношения.Пример-Когато вече са заедно и са семейство мъжът пречи в общуването,имам в предвид че той не общува а се налага,налага се на жена си,налага се в работата ако може де,ако не може почва да се дразни и да търси под вола теле,пие,бие,псува на всяка втора дума,и това жена му и децата му го търпят,е кажи как да разбирам хетеросексуалните?Разбира се че това го има и в хомовръзките но с изключения които не са чак толкова гнусни и отвратни.Чуждо казваш,кое е чуждо?Имаш в предвид психиката им?За мен тя е чужда така е,непонятна и неестествена,заложена е от дълго време в тях и не се променя,не са всички така но по-голямата част е такава от тях.

"Никой не знае какво ще се случи след пет минути"

Редактирано от emik на 11.07.06 21:08.



Тема Re: какви хора иманови [re: emik]  
АвторMoMa (Нерегистриран)
Публикувано11.07.06 21:54



Емик, не всички татковци са копия на лошите герои от твоите филми. Има и жени, които пият и псуват, има и такива които бият.Най-човешкото за нас хората е да се привличаме, независмо от пола и характера.Процесът, създаване на семейство, е като шахматна дъска, понякога си в шах, понякога матираш с пешка.Всичко, което се случва зад завеските на дома е най-добре да си остане там.



Тема Re: какви хора иманови [re: MoMa]  
Автор emik ()
Публикувано11.07.06 22:17



Моите филми са факт и ежедневието на повечето хора и героите също,това че на някои не им харесва истината ами тяхен проблем си е,има не казвам че няма жени които псуват и пият,споменах за психиката на хетеросексуалните и как тя влияе на тях самите и на хомосексуалните които не ги разбират.Нека се привличаме но не можеш да кажеш че пола и характера не са важни,как да не са



"Никой не знае какво ще се случи след пет минути"

Тема Re: какви хора иманови [re: emik]  
Автор4 (Нерегистриран)
Публикувано11.07.06 22:34



Е не ми казвай, че няма жени кокошки и че само мъжете са гадове.


Това женската тъпота е ...няма никъде като сравнение. Мъжете може да са прасета, но това една жена колкото може да е тъпа, и как на всеки разговор може да казва не знам, не знам, това не знам, онова не знам, това не ми е известно, за това не съм чувала, айде моля ти се. Няма база за сравнение. Жените са скучни.


Аз съм жена, и съм хомо.



Тема Re: какви ужасни хора иманови [re: emik]  
Автор Markizata (яхнала метлата)
Публикувано12.07.06 00:37



Не се обиждай, но отдавна не бях виждала толкова клишета на едно място!


Хей, светът е гаден! И противен! И прекрасен!И не може едната част от него да я приписваме преимуществено на единия пол, а другата - на другия! Колкото и удобно да изглежда
Не знам, но когато има толкова обобщаващ негативизъм към едната половина от човечеството, това обикновено е израз на огромен вътрешен страх, неувереност и разочарования (изживяни или предполагани), а не на опит или ориентация.
Лично мнение, разбира се
Обаче твоето мнение на практика не потвърждва, ами циментира писаното от мен по - горе....Сега си представи твоя постинг в огледалния вариант и повече обяснения са излишни
Искам да добавя, че всичките ми приятелки имат гаджета мъже, и никой от тях не пие, не бие и не псува.Е, да, ама те не са женени...и не са минали още годинки...
а ти замисляш ли се какво е една истерясала злобна жена в критичексата по чехли и с ролки в косата?Вечно недоволна и вечно дуднеща!Живото превъплъщение на тъщата! Какъв кошмар! Е, къде да ти отиде романтиката?...
Мъжете са свине, гадове, курвари, мислят само с долната глава...Ами жените?Тези, които се впиват в мъжете като вендузи и ги изсмукват морално, финансово и всякак, катерейки се върху главите им като върху пирамида от чаши, за да достигнат целта си?
Е, да, има и такива жени, които хрантутят мъжленцата си от сватбата до погребението...после и синченцата...Ама - който както се подреди. Не трябва после да винят за неуспехите си пола и ориентацията, защото проблемът е съвсем дугадеееееееееее.....
И какъв е изводът?...Не всички мъже са италианци и не всички италианци са Матераци

Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.

Редактирано от Markizata на 12.07.06 01:08.



Тема Re: какви хора иманови [re: 4]  
Автор Markizata (яхнала метлата)
Публикувано12.07.06 00:40



Какво пък лошо има в това, човек да не знае? И още повече, да си го признава честно?!По - често срещан проблем са хора, които са капацитети по всичко и самочувствието до небето, а в мозъчната кутия не могат две мравки се размина!



Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.