Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:21 01.07.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема как да отличим бисексуалната от хетеро ?нови  
Автор b3yOnd (непознат)
Публикувано05.07.06 22:16



на първи поглед "нормално изглежда6то "моми4е .... мадамка ,мацка или както искате така ги нари4аите ... какви са най забележимите маниери или ... белези на моми4етата които може би си падат и по моми4ета ;)



Тема Re: как да отличим бисексуалната от хетеро ?нови [re: b3yOnd]  
АвторAнa (Нерегистриран)
Публикувано06.07.06 12:46



Не претендирам че умея да ги разпознавам,даже в днешно време много хетеро девойки копират нашето поведение,което е дразнещо

не само че не им отива ами и изглеждат жалки в напъните сие има и редки случаи когато девойката вземе че се окаже ->би но това го разбирам не на първи поглед а на пети



Тема Re: как да отличим бисексуалната от хетеро ?нови [re: b3yOnd]  
Авторшишapka (Нерегистриран)
Публикувано06.07.06 12:47



Вечния въпрос! И аз не знам отговора. Двете крайности са следните - момичета, които слагат мноооого грим, косата им е дълга поне под раменете, носят я пусната в 36 градусова жега, носят къси поли, тип коланче, високи токчета и дълбоки деколтета; ходят в глутница с други такива момичета и имат малки чантички - те определно харесват момчета. Момичета с къси коси, да речем, втори номер, размъкнати фанелки, маратонки или абсолютно ниски чехли, тъмни цветове, никакъв грим и само с по една приятелка под ръка или за ръка - може да се предположи, че харесват момичета. Между тези две крайности има огромна бройка момичета, които не подлежат въобще на отгатване - ти смяташ, че тя си пада по момчета, пък тя е обратна или бисексуална, или тя изглежда така, все едно е абсолютна лезбийка, а пък е най-обикновена мъжкарана, която все пак харесва само момчета. И досега не съм намерила начин да ги откроявам. Може би е нещо в очите, докато се разминавате, знам ли?



Тема Re: как да отличим бисексуалната от хетеро ?нови [re: шишapka]  
Автор b3yOnd (питащА)
Публикувано06.07.06 14:39



да ,ясно ми е ,аз самата съм първия тип моми4е ,но съм си лягала с жени .... там е работата 4е на мен самата хи4 не ми ли4и ... :)и се дразня 6тото не мога да разбера и другото моми4е , а немога да отида и да я питам момата "извинявай, пада6 ли си изобщо по маже?!?" ;)



Тема Re: как да отличим бисексуалната от хетеро ?нови [re: b3yOnd]  
Автормeд и мacлo (Нерегистриран)
Публикувано06.07.06 16:22



какво значи "личи"" не личи"?!
не външният вид е фактор!! има нещо в излъчването.
аз съм с къса коса,обаче 100%жена, хубави гърди и устни, много женствена,но съм бисексуална...незнам,защо трябва да слагами някакви униформи?



Тема С питане как...нови [re: b3yOnd]  
Автор ritanata_zelka (сладка салатка)
Публикувано06.07.06 17:11



Ако толкова те интересува, отиваш до мацката/момичето/мадамата(излишното да се зачертае) и я питаш в прав текст "коте/маце/писе/гълъбче/дарлинг(излишното отново да се зачертае), кефя ти се, ма не знам хетеро ли си не си ли"
Най много да настане шаш и паника кво толкова:))





Тема Re: С питане как...нови [re: ritanata_zelka]  
Автор Aricik (Аръджък)
Публикувано06.07.06 18:44



Хаха, някой път ще пробвам!!! За по-сигурно даже ще пробвам сичките варианти

Amor Omnia Vincit

Тема Re: С питане как...нови [re: Aricik]  
Автор ritanata_zelka (сладка салатка)
Публикувано06.07.06 20:01



Абе, честно и аз не съм го пробвала, ма я ти опитай и кажи дали мацето/котето/писето/гълъбчето/слънчицето(излишното да се зачертае)си казва, или са крие кат плашлив заек от морков във форма на лисица :-))



Редактирано от ritanata_zelka на 06.07.06 20:03.



Тема Re: С питане как...нови [re: ritanata_zelka]  
Авторшишapka (Нерегистриран)
Публикувано06.07.06 23:16



Аз съм пробвала да питам направо:
Отговор номер 1: "Какво?!?!?! Аз не съм такава, аз си харесвам мъже!!! Ти какво си мислиш, че съм - някаква ненормална?! Какво искаш от мен - да те целувам и ООООО, Боже, да правя секс с теб?!?!?! НЕ!"
Отговор номер 2: "Ами, мерси, поласкана съм, но не мога да изпитвам към теб това, което ти изпитваш към мен. Твоите очаквания, моите очаквания...Мрън-мрън".
Следващия път, когато харесам някоя девойка и я попитам пак в очите дали ме иска, може да получа друг отговор. За сега - това са.



Тема Re: С питане как...нови [re: шишapka]  
Автор b3yOnd (питащА)
Публикувано07.07.06 01:47



хаххаххха е не могаааа ,тъкмо тва се обяснявахме в един друг форум ...6е вземе да се свие като костенурка в 4ерупка и няма да ме погледне пове4е ...а аз не искам това за6тото не ми пре4и и да си ми остане само позната ,без ни6то пове4е ,ама искам да знам кО тАкОатА...

6тото и на не6то пове4е няма да и откажа ;)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.