Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:44 03.07.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: как да отличим бисексуалната от хетеро ?нови [re: silver_storm]  
Автор b3yOnd (питащА)
Публикувано21.07.06 11:25



вярвай ми .. тва никой не го знае ... и там кадето най-малко о4аква6 може да я срещнеш ....като мен например





Тема Re: как да отличим бисексуалната от хетеро ?нови [re: silver_storm]  
Автор Monlks (drop-dead g.)
Публикувано21.07.06 12:33



Здравей,

да раzбирам ли, 4е можеш(мислиш, 4е можеш) да имаш пълноценна връzка с жена, същевременно и с мъж? Приятелят ти zнае, каzваш, но как си представяш теzи две връzки ще се отраzят на него, на теб, на евентуалната жена?

Остави определенията. Етикетите, които обществото налага по своеобраzен на4ин са беz zна4ение. Интересува ме сърцето, как функционира то и душата в подобна ситуация, връzка...?



Тема Re: как да отличим бисексуалната от хетеро ?нови [re: Monlks]  
Автор silver_storm (куха лейка)
Публикувано21.07.06 13:29



Здравей пак,

Сърцето ми е свободно, и това никой не може да го промени. Обичам свободата си и не бих позволила на никой да ме заключи в клетка, както и аз не го правя. Но за едно имаш право - това на жената до мен нямам идея как ще се отрази, но може би и затова не съм успяла да намеря сходна партньорка.
Виж, може би звуча налудничаво - не зная как е отстрани, но като едно типично теленце

много, много добре знам за какво говоря и как чуствам нещата. Съжалявам, че не успявам достатъчно добре да ги облека в думи...

I want a love, I want a fire
To feel the burn, my desires ...


Тема Re: как да отличим бисексуалната от хетеро ?нови [re: silver_storm]  
Автор Monlks (drop-dead g.)
Публикувано21.07.06 14:12





Достатъ4но добре, раzбираемо zа мен, се иzкаzваш

Колко ти е била най-дългата връzка с жена(какъвто и да е тип)?
От собствен опит zнам, 4е 2 равнопоставени, сериоzни връzки, не могат да функционират, не съществува подобна комбинация. Затова или пълноценна, но с един 4овек(когато си щастлив не се zамисляш zа друг 4овек, дори не го и zабеляzваш като подобен обект), или краткотрайни, които не съвпадат с твоето описание.



Тема Re: как да отличим бисексуалната от хетеро ?нови [re: Monlks]  
Автор silver_storm (куха лейка)
Публикувано21.07.06 14:36



Не достатъчно дълга...

"Когато си щастлив, не се замисляш за друг човек" - ами не е точно така

- за 5 години пълноценна връзка с партньора си, съм имала още 2 с мъже и една с жена...и нито една не беше само сексуална. И никой не е страдал, никой не се е чуствал пренебрегнат...Ох, като го чета така от страни звучи доста абсурдно - знам, но ...такава съм!!! Какво да направя, никой не е наранен, никой с никого не се мрази...
Май се отплеснахме доста в страни от темата всъщност...

I want a love, I want a fire
To feel the burn, my desires ...


Тема Re: как да отличим бисексуалната от хетеро ?нови [re: silver_storm]  
Автор Monlks (drop-dead g.)
Публикувано21.07.06 15:53



"Не достатъчно дълга... " ? Какво оzна4ава достатъ4но дълга?

Хора раzни, даааммм, но, струва ми се, 4е не си опоzнала пълната сила на лi-oбовта!

Как би ме поzнала мен що zа сексуалност съм(да се върнем към темата)





Тема Re: как да отличим бисексуалната от хетеро ?нови [re: Monlks]  
Автор silver_storm (куха лейка)
Публикувано21.07.06 16:10



Хахаха



Как бих те познала...сложен въпрос, аз съм за втори ден тук, даже не ми остава много време да се ориентирам в обстановката, но ако трябва да гадая и по не-добре развития ми нюх...бих казала, че харесваш само жени
Всъщност, крайно време е и ти да кажеш нещо за себе си, може и на лични, защото аз май си казах почти всичко

I want a love, I want a fire
To feel the burn, my desires ...


Тема Re: как да отличим бисексуалната от хетеро ?нови [re: silver_storm]  
Автор b3yOnd (питащА)
Публикувано21.07.06 19:47



е то тъкмо стана интересно и ....айде лични .... давайте тука ,може да се намери по нещо интересно и за другите хорица





Тема Silver:)нови [re: silver_storm]  
АвторJesica (Нерегистриран)
Публикувано22.07.06 18:40



Незная как ти ги чувстваш нещата- това само ти евентиално можеш да знаеш,
но незнам замисляла ли си се, че когато имаш "пълноценна връзка" с някого, а търсиш И нещо друго..както ти казваш била си с други мъже, жена... това не значи ли, че там някаде, може би нещо все пак ти липсва, иначе ако си имаш всичко с този, с когото си, няма и да се сещаш да търсиш или гледаш, а още по-малко да искаш да си с някой друг. И може би е възможно да получава човек всичко, но когато погледът му гледа встрани, сърцето едва ли е лудо влюбено или дълбоко обичащо..



Тема никак не става.....нови [re: b3yOnd]  
Авторget_real (Нерегистриран)
Публикувано23.07.06 23:43



момчето, с което имам отношения в момента /аз съм би сексуална/ е, според нея, хетеро сексуална допреди да ме срещне. Сега се определя като би. Като нищо скоро ще осъзнае или че е хомо, или че е хетеро, но е била "заблудена за кратко".
Така или иначе, когато си нормално изглеждащо момиче като мен - нито мъжкарана, нито префърцунена фльорца, по нищо не ти личи и по никакъв начин не можеш да си намериш партньор.....


Всъщност това е много трудно така или иначе, а с твоя пол... кошмар, ама хайде да не отклонявам темата




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.