Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:01 25.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Би-гей?нови  
Автор Salem (Нега)
Публикувано20.05.06 21:10



Ако вие сте лесбийка без колебания, а гаджето ви се смята за бисексуална, ще се опитате ли да я вкарате в правия път, убеждавайки я, че само си мисли, че е би?
Смятате ли, че бисексуалните са хора, които не си признават, че са хомосексуалисти и дразнят ли ви?

Бихте ли имали връзка с бисексуална жена?



Тема Re: Би-гей?нови [re: Salem]  
АвторABRACADABRA (Нерегистриран)
Публикувано20.05.06 23:06



Ще се опитам да ти отговоря ,понеже съм от неколебаещите се...

Пишеш, за "Правия път" ...
Лично аз смятам,че той Не е Един... говорейки за сексуалност...
Има жени,които харесват и са привличани само от мъже../духовно ,физически и емоционално/...
Има такива ,които по същия начин са привличани, но само от Жени...и по никакъв начин не могат да допуснат интимни отношения с мъж...
А има и други дами,за които полът не е определящ фактор за наличие на интимни взаимоотношения...Т.е при тях привличането се случва на друго ниво:
- било от любопитство ( в добрия смисъм на думата)...един вид самопознаване...
- било от необходимост за някакъв вид "допълване " на емоционалността им или сексуалния им живот......
- било заради преоткриаване на личните им "граници" в сексуалността
- било то ...защото просто без жени не могат...:))
и било то.. по още хиляди причини ...Те си ги знаят.../надявам се/...

Просто те успяват да намерят удовлетворение и интимност и в двата пола,без това да се случва за сметка на другия.../ погледнато в чисто физически аспект - подчертавам /

Що се отнася до емоционалния...,мисля ,че там винаги има един "Трети" ,който заплаща.....То си е и принципно ..при каквито и да е било "сблъсаци " на сексуалността...Трима са винаги много:)))

Причината е ясна - Любовта....Онази Лудата...Дивата ,Всепоглъщащата ...Изпепеляващата...няма как да баде поделяна между много хора...
Тя има нужда Само от двама...,за да се случи именно по начините,които изброих...

Бисексуалността според мен е друг вид "Прав път" ,който съществува и има правото да бъде такъв също толкова, колкото и хомосексуалността и хетеросексуалността...За това и момента за "Вкарването" в друг вид "Прав път"/в случая хомосексуалния/ е излишен..да не казвам и невъзможен...

Ако си способна да приемеш и разбереш безрезервно този вид сексуалност,без това по някакъв начин да те затормозява и подтиска,тогава връзката е напълно възможна...
Ако за теб идеята ,че в някой момент, може да се окажеш встрани...да не получиш онова ,от което ти имаш нужда ...или изпитваш ревност и съмнения ,тогава няма как да се случи никаква обвързаност...
Освен някаква еднократност..там..колкото за едното отъркване

А много зависи и за какъв вид връзка става дума...
Има бисексуални жени ,които все пак правят "избор" в момента ,в който се влюбят.../ в жена/ ..и не изпитват необходимост от каквито и да е било взаимоотношения с другия пол...
Има и такива ,които си падат по "манджата с грозде"...

Каквото и де е..,мисля,че щом има искреност и коректност още в самото начало на подобна връзка..и щом ти разяснят до къде можеш да се разпростираш в очакванията си ..,можеш сама да разбереш дали си в състояние да изградиш такава връзка,каквато на теб би ти се искало...


Бисексуалните жени не ме дразнят..в никакъв случай..Просто понякога им се чудя,как се справят с Големия избор

Ама какво да се прави...Природа...





Тема Re: Би-гей?нови [re: Salem]  
Автор sometimes_somewhere (Should I?)
Публикувано20.05.06 23:38



Няма да засягам сексуалност. Но това с правия път не ми е съвсем ясно... Или приемаш партньора си с всичко, което е, или не е тя човека.... И не говоря за компромисите, които винаги са наложителни в една връзка, просто няма как да ремоделираш друата.... И после да си я познаеш....
Или тя себе си.
Или Тя себе си с Тебе.

Nobody can be exactly like me. Even I have trouble doing it. Tallulah Bankhead

Редактирано от sometimes_somewhere на 20.05.06 23:41.



Тема Re: Би-гей?нови [re: Salem]  
Автор *Джeми* (signa mortis)
Публикувано21.05.06 01:45



Мисля, че си е до човека дали ще тръгне да вкарва някого другиго в пътища и кошари. Ако по принцип е склонен да го прави, няма оттърване. Ако пък няма подобна склонност, и през ум няма да му мине. А сексуалността не би трябвало да бъде бойно поле. Но в човешките отношения като че ли е заложено точно това - постоянно да си взаимодействаме, въоръжени с чук и длето, та да променим всичко/ всички по свойта мярка.

С едно изключение, на мен всичките ми връзки са били с хетеросексуални (?!?) и бисексуални жени. Убеждавала съм ги, че има някакъв смисъл да са с мен, независимо от щъкащите наоколо милион други хора Което май е същественото в случая. Но не мога да кажа, че те мен или аз тях сме се убеждавали по кой път да вървим. Важното е било, че сме го вървяли заедно.

Впрочем, ако някой се опитва да ти шока репата, че не си достатъчно гей, то този някой със същия хъс ще ти шока репата и що са ти кафеви очите или пресоляваш манджите, когато успее да те вкара в неговия 'прав път'. Като отпадне един повод, изобретява се следващ... хъм... това е процес, дето само посмъртно приключва, ако чакате да ви раздели смъртта... хъм...



Тема Re: Би-гей?нови [re: ABRACADABRA]  
Автор Briomby ()
Публикувано21.05.06 09:03



Ако за теб идеята ,че в някой момент, може да се окажеш встрани...да не получиш онова ,от което ти имаш нужда ...или изпитваш ревност и съмнения ,тогава няма как да се случи никаква обвързаност...

Ако си с подобна нагласа, мисля, че фактора сексуалност няма никакво значение, за да не се случи нищо. По-скоро бисексуалността на партньора е удобно оправдание.



Тема Re: Би-гей?нови [re: Salem]  
Автор fireball (горещ)
Публикувано21.05.06 10:30



Моят прав път може да не е толкова прав за другия човек... а не смятам че съм в правото си да убеждавам хората кой път е по-прав за другите... всеки има своя...
А не смятам, че за бисексуалните хора може да се каже, че са неосъзнати хомосексуални, или че не си го признават... те нали все пак познават и двете страни...



Тема Re: Би-гей?нови [re: Briomby]  
АвторABRACADABRA (Нерегистриран)
Публикувано21.05.06 12:01



Имах предвид, , ако това усещане се поражда у девойката при общуването на нейната бисексуалната дама с партньор от другия пол ...
Т.е то да е последица именно от бисексуалността й...

Защото има много девойки,които не успяват да приемат факта ,че техния обект на чувства и привличания има необходимост и от обвързаност с другия пол...И именно това усещане поражда идеите за неудовлетвиореност,ревност и пр.. истерии...

A иначе всеки си търси оправдания



Тема Re: Би-гей?нови [re: ABRACADABRA]  
Автор Briomby ()
Публикувано21.05.06 12:43



Много добре те разбрах какво имаше предвид. "Проблемацията" е в това, че и аз имах предвид точно това, което казах. :) И затова, освен, че всеки си търси оправдание за нещо си в него самия, е вярно и това, че това е просто едно от най-Лесните оправдания, щото е извън него. :)



Тема Re: Би-гей?нови [re: ABRACADABRA]  
Автор Briomby ()
Публикувано21.05.06 15:23



Ми, да го открием..;)





Тема Re: Би-гей?нови [re: Salem]  
Авторpeниeтa (Нерегистриран)
Публикувано21.05.06 17:03



Мда...не ти бях видяла темата и за това пуснах подобна. Най-коварната връзка е, ако се хванеш с жена, която ти се предствя за "би". Те лъжат по дифиниция, от страх, от скрупули...от каквото си щеш и всеки момент ще те предадат, защото си мислят, че така се "издигат" в очите на обществото. Просто забрави за хора, които се мислят за "би", особено ако са около 30. Ако до момента не знаеш кой си, никога не ще разбереш. От тези хора ще получаваш само разочарования и болка!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.