Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:19 02.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Ай сиктирнови  
Автор StoneBitch (wtf)
Публикувано01.05.06 07:05



Много, хипер, мега социално отговорните, машалла. Тези мръсни наркомански теми да се заключат, заприщят и тянхната мама. Жалко, че отмениха закона, който не правеше разлика между тъй наречената твърда и мека дрога. За наркоманите - смърт! Чиста и свята република! Интересен факт обаче ме навжда на мисълта да се забрани със закон алкохола - 1 към 10 наркомани срещу алкохолици на територията на БГ. Смърт на тези коварни алкохолоунищожители. В пъкъла да врят!

Ваша вярна, вечна и любяща пазителка на семейните устои!



Тема Re: Ай сиктирнови [re: StoneBitch]  
Автор K. ())<>(()
Публикувано01.05.06 07:13



много са ми интересни тия двойни стандарти и на мен. So_HaPpY и RENE отдавна са неофициалните рекламни лица на Savoy Club или каквато там маргинална марка алкохол. За справка -- стари постове безброй. Що така реагирате? Да не би да сте отказали алкохола? Говорите със самоотвержеността на бивш пристрастен (към алкохол, наркотици, каквото и да е), който иска да поучава всички останали колко е лошо, разбираш ли, да се пие/боцка, и т.н.
интернет евангелизъм?

а относно тревата и вредата и, онзи ден получих поредния мейл с информация за това какво се случва в Червената Къща. Хепи, погледни:

05 Май 2006 г.
5 май (петък), 18.30 ч.
Червена зала
Дебат на деня
Наръчник по дрогите за журналисти

образователно ще е, мисля.

Редактирано от K. на 01.05.06 07:21.



Тема Re: Ай сиктирнови [re: K.]  
Автор StoneBitch (wtf)
Публикувано01.05.06 07:39



Айдаааа, сега те изтриха за разпространение на лично инфо...

Не се научи и ти...



Тема Re: Ай сиктирнови [re: K.]  
Автор Briomby ()
Публикувано01.05.06 09:35



Като сложим настрана задявката с междуособните ви тимори и тремори и изтърканото от употреба вече размахване на двойния /език може би/, позволете ми /с оглед директната препратка към лирико-емоционалното ми възклицание, Пльоснато в закатинарчената тема - с Особено съществено значение за социално-психологическото осъзнаваме и ограмотяване на т.нар. българска лесбийка/ да изразя и скромното си мнение от гледната точка на един екологично чист маргинал /щото, нали, в тоя клуб много обичаме да си се доизясняваме/. Та - все ми е тая дали с евангелски плам и самоотверженост се рекламира алтердръжмишапкатаданепадна, достойнствата на "Мечата кръв" в сравнение с трапезната чубрица - примерно, или размера на крилцата в "Always ultra", все пак въпрос на личен избор е дали ще прегърна или не идеята за тях от екрана. Дискомфорт и естетически интеръпшън ми създава претенциозността, лицемерието и дори цинизма на моменти на натрапчиво прокрадващото се в 25-я кадър послание, което, без капка разнообразие, се повтаря всеки път - еми аман от лайтмотива "What can we do with the drunken sailor", сигурна съм, че може да бъде заместен и с доста по-качествена продукция.



Тема Re: Ай сиктирнови [re: Briomby]  
Автор StoneBitch (wtf)
Публикувано01.05.06 11:25



Откога този клуб стана извор на морално поведение и след като е въпрос на личен избор, защо аджеба някой трябва да ми модерира избора? И не са ли точно междуособните тремори причина тази тема да се заключи? И ако някой е писал в състояние близко до делириума то това са отговорилите на тази тема. "Махнете скверните слова" - все едно сме на родителска среща. Нали a priori този клуб е за пълнолетни?

Маргинал? Да ми простят всички засегнати. Станах с махмурлук.



Тема Re: Ай сиктирнови [re: StoneBitch]  
Автор Briomby ()
Публикувано01.05.06 12:19



Този клуб отдавна е не извор, ами океан от много неща, и макар действително да е личен избор кой какво ще изцвъка в него, някои деца нямат спирачки, нали знаеш. За съжаление, не са въпрос на избор границите на поносимостта, които макар и различни за всеки, понякога /когато особено се разсмърди в детската градина/ съвпадат. След което като реакция се зачиства - с чисто хигиенична цел. Пък кой какъв модел метли ползва - това е друг въпрос.



Тема Re: Ай сиктирнови [re: K.]  
Автор Rene (uncommunicative)
Публикувано01.05.06 13:05



Дам, пък ти си рекламно лице на Собиески-ванилия, ако не ме лъже паметта :) Да не си сменила марката ?!?!?!

И ти е старо инфото, и невярно при това - Савой клуб е отвратна водка, а моите лични предпочитания са към българската ракия енд салата енд една добра трапеза после. Каква проза, а ? :))))))))



Тема Re: Ай сиктирнови [re: Briomby]  
Автор Rene (uncommunicative)
Публикувано01.05.06 13:36



Пааааккккк не си разбрала :))) Не е въпросът в това кой какво писал в закатинарчената тема, въпросът на К. е само към мен и Хепито бе - " Що така реагирате? Да не би да сте отказали алкохола? Говорите със самоотвержеността на бивш пристрастен... и т.н."
Ся изясни ли се ? Бившите алкохолици, новопокръстени в правата вяра на трезвеността и с прекратени рекламни договори, предизвикали благородното възмущение, сме двете с Хепито, другите мнения не се зачитат -:))))



Тема Re: Ай сиктирнови [re: StoneBitch]  
Автор Rene (uncommunicative)
Публикувано01.05.06 13:39



Пуши си спокойно и бъди ларж -:)



Тема Re: Ай сиктирнови [re: StoneBitch]  
Автор Day (or Night?)
Публикувано01.05.06 14:21



Нали a priori този клуб е за пълнолетни?

Де юре - да.
Де факто - не.

Впрочем - всъщност родителските срещи се оказват много полезни мероприятия, когато си от страната на родителя, а не си ученика :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.