Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:52 26.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Джейн,нови [re: Rene]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано03.05.06 21:21



Цитатът е от темата, която Хепи редактира. Сега в дискусията за тревата не се заяждам. За това, че с Хепи сте рекламни лица на незнамкаквоси поради незнамкаквоси, писах не аз (виж авторката на темата), а след като се включи да отговаряш, т.е. прие направената оценка, тогава запитах как съвместявате убежденията си, че тревата е вредна, с това, че алкохолът не е. Ти сама уточни в един постинг, че авторката на темата имала предвид двете ви с Хепи. Затова питах и повтарям - не мислиш ли, че алкохолът е много по-опасен от тревата?

Не знам защо все ме пращате по допирателната да обсъждам други теми (дали съм значима, дали ми е наранено егото, какво съм била писала преди, какви тези съм защитавала, какво съм знаела, как съм злоупотребявала с алкохол), а не ми отговаряте на единствения въпрос, който задавам - не мислите ли, че употребата на алкохол е много по-вредна от употребата на трева?

В джобчето ми дрънкат



Тема Re: Джейн,нови [re: Джeйн]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано03.05.06 21:27



А с какво точно е социалноотговорно да се легализира еднократната доза?
За каква социална отговорност може да става дума тук? Отговорност на обществото за правото на наркомана да си носи дозата в себе си по улиците?

Това ли е социалната ни отговорност???
Да си носи наркомана дозата в джоба по улицата... да си взима дозата на обществени места, да си пуши джойнта пред вратата на училището???

Нещо ни е объркан социума, ако това е така...



Тема Re: Какво съм направила -нови [re: Джeйн]  
Автор Rene (uncommunicative)
Публикувано03.05.06 21:30



ПРИЕЛА съм направената оценка ли ?!?!?!? И съм имала УБЕЖДЕНИЯ относно пиенето /явно и пропагадирането му, и рекламирането му/ ??? Да му еба майката, не се чуваш какво говориш...!!! Какви са тия инсинуации ?!?!
Адски съм разочарована...не че това е от значение. Чао.



Тема Re: Амина, Джейн...нови [re: StoneBitch]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано03.05.06 21:32



Е то оставаше и дроги да ми обясняват нещата от живота... Хайде сега... Надрусана с джойнт или в абстиненция ще ми даваш обясненията???
И в двете състояния ще си супер неадекватна....

Добре е, че в ранно детство някак си са ми ампутирали зависимости към дрога, алкохол и прочие безпаметни състояния... Вашия наркомански социум не ми е по душа и не се вписва във възпитанието ми... така че няма как да ме социализираш или превъзпиташ...

Хапчета не пия... по-скоро ти си вземи дозата и бягай от ужасната си действителност.. че друго спасение нямаш...

Току що прозрях и редактирам, за да го добавя:
Ти затова ли си забегнала там... да си се дрогираш легално на воля...
Голям фън сте значи... През девет планини в десета ще отидете, за едната доза...

Редактирано от eлия на 03.05.06 21:39.



Тема Re: Джейн,нови [re: Джeйн]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано03.05.06 21:36



Аз съм напълно съгласна, че алкохола е по-вреден от марихуаната.
Но с какво това прави марихуаната безвредна?
Че чак и походи ще правим за безвредността й....

Вместо да се разрешават все повече вредни неща, не е ли по-добре да се забраняват все повече от тях?



Тема Re: Какво съм направила -нови [re: Rene]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано03.05.06 21:38



Няма инсинуации. Стоунбийч повдигна въпроса за теб и Хепи, а от това, което писа в отговорите, не останах с впечатлението, че не одобряваш пиенето на концентрат, напротив, останах с впечатлението, че одобряваш пиенето му, особено във вида на ракийка със салатка.

Съжалявам, че се засягаш, аз не съм искала да те засегна. Само питам нещо, на което - странно защо - никой досега не отговаря: пиенето на алкохол по-малко вредно ли е от тревата?

В джобчето ми дрънкат



Тема Да,нови [re: Джeйн]  
Автор So_HaPpYМодератор (КурволесФобия)
Публикувано03.05.06 21:42



... пиенето на алкохол е по-малко вредно.
Ти правиш ли разлика между пиене на алкохол и наливане с алкохол?!

Като получи отговор на въпрса си разбра ли защо, написаното от теб са инсинуации?

П.П. И като цитираш източници и постове, моля те гледай да спазваш достоверността.

Да живее свободата на Словото, Печата и Събличането...


Тема Re: Какво съм направила -нови [re: Джeйн]  
Автор Rene (uncommunicative)
Публикувано03.05.06 21:47



Да, по-малко вредно е, и ти това го знаеш, щото си пила на една маса с мен, точно в тази норма - питие, салата, ядене и разговор. И под пиене не разбирам насвинване, или системно пиене - нещо, което ти също знаеш. Както и отношението ми към алкохолната злоупотреба и наркотиците също знаеш и то не от сега. Няма такова нещо като бивш наркоман, бивш алкохолик, бивш негър и бивша курва.
За мен дискусията с теб приключи. Апропо - не Стоунбийч е автора на "подвигнатия въпрос за мен и Хепи" - чети по-внимателно.

....баси колко съм вбесена, че да се редактирам за правописни грешки...

Редактирано от Rene на 03.05.06 21:51.



Тема Re: Какво съм направила -нови [re: Джeйн]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано03.05.06 21:47



Че кой спори бе Джейн...
Пиенете на алкохол е също толкова опасно да се алкохолизира човек, колкото марихуаната - да се наркоманизира.
Ако не пиеш алкохол просто няма НИКАКЪВ начин да станеш алкохолик.
Ако не пушиш марихуана просто няма никакъв начин да станеш наркоман!
Ако не влизаш във вода просто няма никакъв начин да се удавиш.
Това са елементарно простички неща.

Е да... много хора пият алкохол, но никой не е криел от младите хора, че това е вредно и опасно. Дори държавата се опитва да ограничи употребата на алкохол от млади хора. Извършени престъпления се наказват по-строго, ако са извършени под въздействие на алкохол.
Да си видяла някой да твърди, че алкохола е лечебно средство или че е безвреден... защото докторите твърдят, че 50 грама уиски са полезни за сърцето или че червеното вино помага при ниско кръвно?
Като се замисля, то поне за тези две неща е в помощ алкохола... но за нито едно нещо не е в помощ марихуаната...

Абе хората трябва да са луди за да взимат вещества, които им отнемат самоконтрола... и отгоре на това им вредят на здравето...



Тема Re: Какво съм направила -нови [re: Джeйн]  
Автор sometimes_somewhere (Should I?)
Публикувано03.05.06 21:56



Джейн,
Аз рядко пия концентрат (макар че с бирата добре си хортувам), но е логично, че прекаляването с алкохол може да навреди. Както прекаляването със всичко.
Иначе аз съм отраснала сред наркомани. Ми, говорят, че в Английските гимназии ги има, така беше по моето време. Всичките от трева почнаха. Половината не са из между нас. От останалите повечето не са си с акъла. Или поне не са хората, които бяха. А, бяха и наистина умни и чувствителни деца.
М, мисля, че най- важното е като си вредим (по какъвто и било начин), да не въздействаме негативно на хората около нас. И да сме наясно какъв избор сме направили и че кръста си го носиме Ние.

Най-сигурния знак за съществуване на извънземен интелект е, че носителите му не контакуват с нас.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.