Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:29 03.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема ОЧАКВАМЕ БЕБЕ (ДВЕ МАЙКИ С ДЕТЕ)нови  
Автор StoooP (happy)
Публикувано03.04.06 14:39



Отдавна не пиша в клуба, защото стана явно че това което мен и жена ми ни вълнуна е доста на друга вълна от теми тук на дълго и на широко разнищвани.

Въпреки това, за онези ЖЕНИ, за онези ЛЕЗБИЙКИ, който виждат в отношенията си с ЛЮБИМИТЕ СИ, нещо повече от гол секс (т.е. само секс без абсолютно нищо друго) информирам за НОВИТИТЕ в моя СЪВМЕСТЕН ЖИВОТ със жена ми.

Първо, тя вече видя България (миналата есен)

Второ - ОТ Ноември миналата (2005) година сме СЕМЕЙСТВО - СКЛЮЧИХМЕ БРАК ( благодарение на това че в ИСПАНИЯ се прие закон според който брака може да се сключи между 2 души какъвто и да им е пола) и с това сме ТОЛКОВА "БРАКУВАНИ" колкото кое да е испанско семество (мъж и жена) с абсолютно същите права, защото ни касае един и същи закон без различие никакво.

Трето- след няколоко неуспешни опита най после с помощта на една клиника и сперма от донор .... ЧАКАМЕ БЕБЕ,

Така че за нова година, ако всичко върви наред ще сме ФАМИЛИЯ ОТ ДВЕ МАЙКИ С ДЕТЕ


Donґt Worry be Happy


Тема Re: ОЧАКВАМЕ БЕБЕ (ДВЕ МАЙКИ С ДЕТЕ)нови [re: StoooP]  
АвторПpoлeтинa (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 15:51



Много се се радвам за Вас!




Тема Re: ОЧАКВАМЕ БЕБЕ (ДВЕ МАЙКИ С ДЕТЕ)нови [re: StoooP]  
Автор Aминa (пътешественик)
Публикувано03.04.06 17:50



E towa е новина! Бравооооооооооо! Много се радвам за вас!

Ich bin Auslanderin fast uberall.


Тема Re: ОЧАКВАМЕ БЕБЕ (ДВЕ МАЙКИ С ДЕТЕ)нови [re: StoooP]  
Автор Markizata (яхнала метлата)
Публикувано03.04.06 19:33



България може да се поучи от либерализма в испанското законодателствоМоже би, все пак, преди да стигнем до там, няма да е зле да си направим реформите в наказателния кодекс, борбата с корупцията и много други, взели номерче по - напред на опашката по ред прозаични стечения на обстоятелствата...
Не знам на испански как се пише думата, но държа да напомня, че на български все още е леСбийка.
Честито за щастливото събитие!

На всяко действие има равно по сила и обратно по посока противодействие


Тема Re: ОЧАКВАМЕ БЕБЕ (ДВЕ МАЙКИ С ДЕТЕ)нови [re: StoooP]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано03.04.06 20:01



Аз ти писах вече на лична :)


(малко хумор)



Тема ok lesbiikaнови [re: Markizata]  
Автор StoooP (happy)
Публикувано03.04.06 22:45



ok
както кажете, нямам претенции да пиша правилно на бг. от 18 години поне не го ползвам в ежедневието си. така че все пак е добре че някак го говоря

Donґt Worry be Happy


Тема Re: ОЧАКВАМЕ БЕБЕ (ДВЕ МАЙКИ С ДЕТЕ)нови [re: StoooP]  
АвторJesica (Нерегистриран)
Публикувано05.04.06 19:24



Това е повече от страхотно!
Страшно съм радостна за вас
и тайничко и тихичко, не че не
бих го изкрещяла в центъра на
Барселона или който и да е голям и
красив град в света, да ми се случи и на
мен такова прекрасно нещо с
човек, който ме обича не по-малко,
отколкото аз него.
Твоята жена е испанка? И бракат
между жени е в Испания, нали?
Емоционално очакване на бебчо:)




Тема Re: ОЧАКВАМЕ БЕБЕ (ДВЕ МАЙКИ С ДЕТЕ)нови [re: StoooP]  
Авторvupros (Нерегистриран)
Публикувано06.04.06 18:49



a dali e izvestno kolko struva edin takuv brak v Madrid?



Тема Re:нови [re: vupros]  
Автор Kultivirana ()
Публикувано07.04.06 18:33



Егати въпроса? Кво заначи колко струва един брак?
100 ЕВРО, 300 ЕВРО ... Хората се събират, за да делят животите си...
и в радости и в облаци... ежедневно... 24 часа в денонощието...

Какво струвало ... ми струва да подариш целия теб на някой друг. Това струва. Всичкото ти всичко...

пп
При всички случаи разводите струват по-скъпо И в материален и в духовен план...

----
може и да не съм разбрала въпроса, ама нещо не намерих друга тема към която да се закача, пък ми се драскаше в този клуб нещо днес. Мда.

Честито на двете майки очакващи ДЕТЕ! Обичайте се. Обичайте го и него.



Тема Re:нови [re: Kultivirana]  
Автор Markizata (яхнала метлата)
Публикувано07.04.06 19:34



Какво струвало ... ми струва да подариш целия теб на някой друг. Това струва. Всичкото ти всичко...
На мен ли така ми се струва, дали заради пролетта или нещо друго... дали винаги е било така и аз сега го забелязвам , защото се променям... но имам чувството, че всички са обхванати от масов алтруизъм, утопизъм и лирико - драматизъм?...
Бракът е и винаги е бил сделка. А причината за всяка сделка е интересът. Нищо повече. (уточнение: в случая говоря за брака по принцип, не за конкретния брак, тъй като нямам впечатления).
Колкото до конкретния въпрос, наистина е зададен малко неточно, но ако следваме директния смисъл, човекът/ човечката най - вероятно пита, колко струва сватбената церемония. Което, колкото и луксозна да е, не би трябвало да струва "всичкото ти всичко", все пак
Ако намеква с въпроса си, че трябва да "се бутне рушвет", за да можеш да се ожениш по силата на действащото законодателство в Испания, това е доста учудващо...но пак едва ли стига чак до "всичкото ти всичко"

На всяко действие има равно по сила и обратно по посока противодействие



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.