Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:29 28.09.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Сигналинови  
Автор emik ()
Публикувано10.04.06 16:02



Така когато харесвате определена жена и имате съмнения че ви харесва (тя вас)но не сте сигурни в това,в един момент се появяват сигнали които трудно могат да се определят и не можете да ги разпознаете,аз например съм се опитвала но рядко с успех,трудно ги разпознавам.Вие как сте с разпознаването?Случвало ли ви се е?

"Никой не знае какво ще се случи след пет минути"

Редактирано от emik на 10.04.06 18:08.



Тема Re: Сигнали [re: emik]  
Автор Markizata (яхнала метлата)
Публикувано10.04.06 23:00



Ми зле съм, общо - взето. На мен кат на полуидиот (какъвто съм), трябва да ми се обяснява всичко.Определено имам засечки с радарите, пък съм и малко кьорава...

На всяко действие има равно по сила и обратно по посока противодействие


Тема Re: Сигналинови [re: Markizata]  
Авторannergy (Нерегистриран)
Публикувано11.04.06 00:11



според мен трябва да се спортува активно, за да се поддържа адекватна на трудните условия на живот физическа култура и крепко душевно здраве.

ако някой те харесва - той намира начин да го покаже.
ако ти харесваш някого - все някога не изтрайваш, правиш стъпката и се дъниш в най-лошия случай.

10 лицеви опори най-добре потушават любопитството.



Тема Re: Сигналинови [re: emik]  
Авторпoтpec (Нерегистриран)
Публикувано11.04.06 04:11



Чета сигнали, само ако не са криптирани

А иначе получа ли сигнали, давам на червено, и блокирам.

Има други моменти, в които прекъсвам връзката - отказвам да приемам пакети от нежелан потребител и така.



Тема Re: Сигналинови [re: emik]  
Автор Loneliness ()
Публикувано11.04.06 08:00



Никакви ' Сигнали ' Не Разпознавам.
Отделно си мисля, че НЕвербалното поведение ( почти ) Винаги се ' разчита ' от Позицията на ' Искам да Видя ', отколкото ' Тя / Той наистина Показва еди - какво си '.
Сигурна съм, че ако Едно и Също Поведение се ' проследи ' от Десет човека, примерно - ще Има Поне Пет Различни ' тълкувания ' на Същото.




Тема Re: Сигналинови [re: emik]  
Автор any.time.now (t.)
Публикувано11.04.06 14:17



mislia, 4e vinagi kogato se 4udi6 dali ne6to e signal, to E signal. tova e moiata filosofia do sega nito vednyj ne sym 4ula niakoia jena ujaseno da vyzklikne: "o, kak smee6 da mi govori6 taka?! az ne sym TAKAVA!!!"
razbira6 li, ako ne6to te e privliakolko v neia, to ne e slu4aino. zna4i 4e vyv neia ima ne6to, koeto ia pravi "takava" ha-ha

When women are depressed, they either eat or go shopping; men invade another country.


Тема Re: Сигналинови [re: any.time.now]  
Автор Aricik (:-X)
Публикувано11.04.06 15:22



Имаш чудесна философия! Съгласна съм с теб.

На мнение съм, че на всяка жена й е приятно вниманието на другите, пък било то и жени. Стига да не е нахално, разбира се! Подай й комплиментче и скоро ще разбереш каквото те интересува - ще те засипе със "сигнали" Поглед, реплика, мимика, небрежно докосване... А после идва моментът да поемеш риска.

P.S. *Джеми* е права! Твърде несериозно е да казвам "всяка жена". По-скоро повечето...

Amor Omnia Vincit

Редактирано от Aricik на 11.04.06 16:19.



Тема Re: Сигналинови [re: Aricik]  
Автор *Джeми* (на куцо магаре)
Публикувано11.04.06 15:49



Поглед, реплика, мимика, небрежно докосване... А после идва моментът да поемеш риска.

Този метод може да бъде и прекалено главоломен. Особено с презумпцията, че на всяка жена й харесва внимание И от жени. Независимо от сигналите, които жената подава.

П.П.: В момента тъкмо си троша главата по методЪТ... хъм... напълно успешно... хъммммннннн...



Тема Re: Сигналинови [re: emik]  
Автор StoooP (happy)
Публикувано26.04.06 20:06




Аз лично, в повечето случай съм ги сбърквала. Слава богу не е било никога проблем.
Личното ми заключенеие е че ЛИЧНО АЗ бъркам, като усетя жена която ИМА НУЖДА ОТ ЛЮБОВ с това че "съм аз онази, която би могла да и я даде"

Истина е че от как разбрах "че онова което УСЕЩАМ (като сигнал)", благодарение че можах с повечето от тези ДАМИ да обсъдя тези въпроси и усещания, ми е много по спокойно и ЛЮБОВТА МИ Е ЦЕНТРИРАНА в една жена, което СЕГА ми се струва ЧУДЕСНО, въпреки че преди време ми се струваше нещо не възможно.


С ДВЕ ДУМИ, май САМО ВЕДНЪЖ не сбърках, или най много 2 пъти , хе хе..... с толкова ХЕТЕРО , приех го за норамално да се бъракам.


Donґt Worry be Happy


Тема Re: Сигналинови [re: emik]  
АвторMorgana (Нерегистриран)
Публикувано28.05.07 14:03



I az syshto taka i ne mojah da se naucha da razpoznavam vyprosnite "signali"... ili ne sym sreshtala jeni, koito da gi podavat?

Vinagi dosega az sym bila aktivnata strana, no naposledyk... popadam vse na heterki. I kato se stigne do obqsneniia i izqsneniq, se stiga i do vbesqvashtoto polojenie da byda otsvirena milo, no ednoznachno - hem tvyrdqt che me priemat takava, hem vednaga pochva edno distancirane... da ne smeia da gi pogledna daje, za dokosvane da ne govorim, ne daj boje da go vyzpriemat kato seksualno posegatelstvo... S dve-tri jeni napravih taia greshka, sega daje kato priiatelka ne moga da gi gushna ili dokosna, bez da se drypnat pochti pritesneno i da spazvat taia prokleta distanciia...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.