Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:32 27.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема O.K.нови  
Автор surge (непознат)
Публикувано02.04.06 19:44



Здравейте всички- гледащи и негледащи Б.Б, слушащи и неслущащи чалга,джаз,класика и т.н.
Според мен има място за всички под слънцето, и в този клуб също!
Ако една тема не е по вкуса на някой,то спокйно може да я подмине!
И така ,ако не ви мързи,ако ви се разсъждава и пише имам един въпрос:
Кое според вас обединява най-силно хората?



Тема Re: O.K.нови [re: surge]  
Авторнe e вяpнo (Нерегистриран)
Публикувано02.04.06 20:03



Най-силно ги обединява нещастието май....



Тема Re: O.K.нови [re: нe e вяpнo]  
Автор ritanata_zelka (много рошава)
Публикувано02.04.06 20:43



И щастието също. Защо непременно нещастието трябва да обедини някого, макар че това става факт.Наистина хората ги сплотява нещастието им, общото или не.Но може би именно щастието е много по сплотяващо в нешно време. Защо ли?! Ами защото когато група от хора са щастливи, то те се опитват да предадат своята радост не другите. Един вид да ги заразвят с тяхното щастие. Това сплотява хората по някакъв начин. За съжаление, колкото и да ми е трудно да призная, наистина нещастието въздейства много по-силно отколкото щастието.



Тема Re: O.K.нови [re: ritanata_zelka]  
Автор mo! (bash)
Публикувано02.04.06 21:24



Дай ми топла пита с мед, та да ми дожалее за черния хлеб:)

Място има за всички, но понеже в моемента тук се случва нещо, а не виснем като сополи, недоволните станаха много, очаква се сега процеса на прегрупиране и да се почва играта на Стражари и апаши. ПУ, аз от апашите, желаещи?

А по въпроса, всичко което е извън праволинейното ни е ежедневие е магнит за мен и тези който вървят по пътя с мен. Било то в щастие или пък не:)



Тема Re: O.K.нови [re: ritanata_zelka]  
Автор тц (непознат)
Публикувано02.04.06 21:29



Всеки може да е съпричастен със страданията на приятел, но е необходима много фина душа, за да си съпричастен и с успехите му
Оскар Уайлд
(да,вероятно няма общо с темата)
Всъщност когато са щастливи(ако изобщо е възможно) хората нямат нужда се сплотяват или обединяват..Според мен това се прави винаги с цел взаимопомощ,"борба" да речем или неща в тоя десен.Хората по-често се обединяват ПРОТИВ нещо отколкото ЗА.Хората се обединяват против алкохол,наркотици,война...има клубове на разведени,на пребити,на изнасилени...няма клуб на щастливците сякашшш...За какво им е на хората да се обединяват ако всичката мара е втасала?Хората не обичат да си говорят за това колко са щастливи как всичко им е наред(започват да си завиждат и да се нервират),те истински се разбират като обсъждат кой колко нощи не е спал и от какво..такива неща човещинки да ги наречем наистина ги сближават.
Твърде човешко го написах,и все пак... така мисля по въпроса



Тема Re: O.K. [re: тц]  
Автор mo! (bash)
Публикувано02.04.06 22:06



Тази човещинка ми е леееко черногледа.

''Всъщност когато са щастливи(ако изобщо е възможно) хората нямат нужда се сплотяват или обединяват..''

Защо пък не?! Аз съм извън този списък, точно в най-живописните ми моменти имам нужда от някого. Да се сплотяваме или пък да караме колелелета:) Ако става въпрос за личните взаимоотношения.

Но, да всичкото фондаций, сборове и съборища, седянки и крайпейчици са под мотото ЗА или ПРОТИВ: *Пена да се прибира подмишена с Мишо, когато децата на Стойка са гладни.*


ZA -

PROTIV -





Тема Re: O.K.нови [re: surge]  
Автор Markizata (яхнала метлата)
Публикувано02.04.06 22:17



Интересът.

На всяко действие има равно по сила и обратно по посока противодействие


Тема Re: O.K.нови [re: Markizata]  
Автор mo! (bash)
Публикувано02.04.06 22:19



Интересът. -
БИНГО!



Тема Re: O.K.нови [re: surge]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано02.04.06 22:28



Чалгата!
Както и търсенето на отговор на подобни въпроси



Тема Re: O.K.нови [re: surge]  
Автор Guardian_Hearts (кайсиево сладко)
Публикувано02.04.06 22:54



Злословенето. Или пък клюкарстването.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.