Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:26 10.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема вай, вай, вай...нови [re: anonymous]  
Автор rain__ (insane:))
Публикувано08.05.06 02:54



такааа... скъпи дами и господа, (и най-вече дами, щото господа тук рядко се свъртат), внимавайте сега в картинката, щото ще се извинявам.
И така, повредата е в моя телевизор. Реших аз да си погледна линка, щото се почудих за какво "nobelry" идеше реч, а и защо всички са решили че превода е чак пък толкова пък вече ужасен, и какво открих: оригиналния текст на страницата на Уикипедия, към който е линка, е търпял разни промени и добавки откакто моя безмилостност го е постнала. Така например, частите относно историята с топките на намкойси и произтичащата му гибел, а и спонсорството на нам какво си от нам кого си, и няколко други интересни случки, се оказаха новост.
Ама така ви се и пада, като не ми четете постовете когато ги пиша, ми някой трябва да тръгне да се рови из архивите, че да се раздуха темата.
Зен, Зем и така нататък, отбелязвай се че си ти, да не се потя да ти отговарям по сто пъти (не че е голяма работа, луд умора нема), и благодаря че главно ти ми насочи вниманието.
Джейн, благодаря че потупа заблуденото дете по рамото.

Редактирано от rain__ на 08.05.06 03:00.



Тема Re: вай, вай, вай...нови [re: rain__]  
Авторanonymous (Нерегистриран)
Публикувано08.05.06 04:19



Аз мисля, че се изразих пределно ясно, че това е от нова редакция?!?



Тема Re: "Bulgarian")))нови [re: rain__]  
Авторhah (Нерегистриран)
Публикувано08.05.06 05:40



Обаче истинатата е че самия той яко си мечтае за двойки тройки и осморки с две и повече дами, така че кой е извратен само не знам. Просто е смешен, жалко че не пазя покъртителните бележки от него до мен, които той изпращаше многотиражно, да не би да пропусна да ги прочета

Човекът или е абсолютен лицемер, или си вярва, или е психо, ай да ме извинява. Ама............на кво прилича тва?



Тема Re: "Bulgarian")))нови [re: rain__]  
Автор StoooP (happy)
Публикувано08.05.06 20:45





Donґt Worry be Happy


Тема Re: "Bulgarian")))нови [re: hah]  
Автор rain__ (insane:))
Публикувано08.05.06 23:46



eeeeeeе верно ли бе? ей тва го не очаквах, честно. предстявах си го по-скоро като някакъв възрастен даскал (по алгебра или география или нещо още по-скучно) от комунистическо, с тънки очила и присвити в уличаваща гримаса очи



Тема Re: вай, вай, вай...нови [re: anonymous]  
Автор rain__ (insane:))
Публикувано08.05.06 23:51



ок де, не ми се карай



Тема Re: вай, вай, вай...нови [re: %]  
Автор rain__ (insane:))
Публикувано09.05.06 00:17



за секунда се втрещих, помисляйки си, че нарече превода ми "неграмотен" заради цифром и словом пет думи, чиито значения , дори и да не съм употребила думите от речника, се разбират.
благодаря все пак за поправката, учителите са важно нещо в тоя живот.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.