Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:40 28.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Неудобен въпроснови  
АвторCpaмeжливa (Нерегистриран)
Публикувано18.02.06 00:49



Допреди година дори и не подозирах, че съм лезбийка. Имала съм приятели, но никой не е успявал да ме направи истински щастлива... Може би звучи малко тривиално, но е така!
Но наскоро се влюбих! В момиче!!! Искам всичко да е идеално.
"Неудобният въпрос" е относно обезкосмяването на триъгълника. Приятелите ми не са имали нищо против прическите ми там долу, но при секса с момиче нещата май са различни. Трябва ли да съм съвсем обезкосмена? Неприятно ли е за партньорката иначе?



Тема Re: Неудобен въпроснови [re: Cpaмeжливa]  
Автор Loneliness ()
Публикувано18.02.06 02:22



Единственото, което Наистина ТРЯБВА - Е да си ЧИСТА. Всичко останало е Личният ТИ Избор. И / или Предпочитания на Конкретния Партньор.
Няма НИКАКВИ правила за Тези неща.

Красива Любов! :-)




Тема Re: Неудобен въпроснови [re: Cpaмeжливa]  
Автор krava_i_pile (?!?)
Публикувано18.02.06 08:53



да ви се чуди човек на акъла

Релакс, юл бин да рейн!


Тема Re: Неудобен въпроснови [re: Cpaмeжливa]  
Автор Sperantza (Santa)
Публикувано18.02.06 10:03



Мисля,че няма особено значение този въпрос...там долу...Ако момичето е също толкова влюбено и щастливо с теб,би трябвало да те приема такава,каквато си,без претенции...Това си е твоето Тайнство,все пак!



Тема Re: Неудобен въпроснови [re: Sperantza]  
Автор emik ()
Публикувано18.02.06 10:40



Съгласна съм с теб при едно малко изключение а то е че всяко момиче/жена трябва да бъде както се казва обезкосмена и хигиенизирана преди да се пристъпи към по-нежни ласки,на мен ми се е случвало и сигурно ще ми се случвав сюблимният момент да ми попадне косъмче от хубавото място на момичетоне че нещо ама попадаме в малко смешна ситуация,започваме да се смеем и любенето остава на заден планне изключвам че на друг човек това би му било приятно,както се казва всеки със вкусът си

"Никой не знае какво ще се случи след пет минути"


Тема Re: Неудобен въпроснови [re: emik]  
Автор Sperantza (Santa)
Публикувано18.02.06 12:20



Естествено,имах предвид това,че не е нужно да искаме нещо повече от това,което е човекът до нас,след като сме влюбени в него,освен някои капризни жени.Незнам...аз не бих направила забележка на жената,с която имам интимна връзка,за нейното Тайнство,нейните дрехи и всичко нейно.Нали съм си я избрала,защото я харесвам такава,пък и любовта е склонна на компромиси



Тема Re: Неудобен въпроснови [re: Sperantza]  
Автор emik ()
Публикувано18.02.06 12:28



Да добре съгласна съм,но моите критерии са малко по-различни от твоите,нямам нищо против тях.

"Никой не знае какво ще се случи след пет минути"


Тема Re: Неудобен въпроснови [re: emik]  
Автор Sperantza (Santa)
Публикувано18.02.06 13:34



Нормално е.Различни хора сме.



Тема Re: Неудобен въпроснови [re: Cpaмeжливa]  
Авторrain (Нерегистриран)
Публикувано18.02.06 15:56



ако си склонна на жертви в името на любоФта, и искаш да и доставиш удоволствие, просто я попитай как тя те предпочита. хора има всякакви, както каза някой по-горе - всеки си има собствен вкус (казало кучето и си облицало ташаците), в крайна сметка не е голяма работа да си теглиш един бръснач, ако се наложи, виж с епилатора е друго, ама като свикнеш и тва не е кой знае какво. аз например по начало не обичам косми (по мене си), така че като хвана епилатора и си оставям само веждите, но ако партньорката ми не е на тва мнение, не бих я пратила да се бръсне посред романтиката...




Тема Re: Неудобен въпроснови [re: rain]  
Автор Markizata (яхнала метлата)
Публикувано18.02.06 19:50



а косата?...

На всяко действие има равно по сила и обратно по посока противодействие



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.