Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:04 04.07.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Много пъти е дискутиранонови [re: Koпpивeнa мeтлa]  
Автор Sperantza ()
Публикувано15.02.06 19:40



Щом си падаш по жени,има си клуб Адам и Ева.В клуб Ева и Ева си падаме по жени,а не по мъже!

Мисля,че по отношение на възприятията ти си БОЛЕН, Лутом!Как можеш да осъждаш като болен в морално отношение един човек,който е с различна хомосексуалност?!?
Това не се касае до морал!Още повече до толерантност!Сексуалността няма нищо общо!



Тема До дветенови [re: Sperantza]  
Автор Koпpивeнa мeтлa (lutom е история)
Публикувано15.02.06 19:57



Рейн, посочи ми противоречията, че не ги виждам. Пък и ако искам да се захвана и аз мога да ти намеря "противоречие". Относно толерантността не си права искам я понеже вие се смятате за онеправдани, апри всяко несъгрласие с вашите схващания и следват зли коментари, които са показателни за моралното ви ниво.

Сперанца, нали това писах и аз, тук съм защото като вас се интересувам от жени.
Адам и Ева си е направо клуб за запознанства, а нямам нужда от такива. Просто ми се искаше да дискутираме тия, според мене, проблеми при жените и по-общо обратните. Понеже смятам, че не е нормално. Но вие приемате нещата болезнено. Аз например не се обиждам като ме наричате болен, защото това си е просто вашето мнение, доказано или не.
Казваш че сексуалността няма нищо общо с морала, но тогава какво значи сексуално престъпление, щом моралът няма място в сексуалните отношения?



Тема Re: До дветенови [re: Koпpивeнa мeтлa]  
Автор Sperantza ()
Публикувано15.02.06 20:08



Казваш че сексуалността няма нищо общо с морала, но тогава какво значи сексуално престъпление, щом моралът няма място в сексуалните отношения?

Моралът няма място в сексуалната ориентация на даден човек.Не съм писала нищо за сексуалните престъпления.

След като търсиш толерантност,не мисля,че някому е нужно ти да ни наричаш болни(дори и това да е твоето мнение за нас),нито пък ние да те наричаме болен(дори и това да е нашето мнение за теб).Не мислиш ли,че е по-добре да не се обиждаме?В името на толерантността?



Тема Re: До дветенови [re: Koпpивeнa мeтлa]  
Автор Aминa (пътешественик)
Публикувано15.02.06 20:18



Човек нахлува в стаята на непознат. Казва, пич, ти си болен мозък, бе, погледни се, всички с рождено петно на плешката са болни мозъци.

След което бива наритан. После се оплаква, че се опитвал да започне диалог, но никой не го толерирал,

Ich bin Auslanderin fast uberall.


Тема Re: До дветенови [re: Sperantza]  
Автор Koпpивeнa мeтлa (lutom е история)
Публикувано15.02.06 20:48



Откога го чакам добрия тон. Но вие имате някакво собственическо чувство и нападате безцелно и с неадекватни на темите подигравки новодошлия ако няма мнение като вашето. Това ми се случи и на мене. Изразих сериозно мнение по отношение на ролите в една хомовръзка и се започна с лавина от "...мани го тоя простак..." и тем подобни.
За сексуални престъпления ти не си писала с мене, но се сетих в контекст на темата, която се обсъжда. Възмущавате се, че неоснователно прикрепят към хомосескуалността престъплението, наречено педофилия, пък казваш, че моралът няма нищо общо със сексуалната ориентация. И аз си зададох въпроса публично, за да вземете отношениие и вие.



Тема Re: До дветенови [re: Aминa]  
Автор Koпpивeнa мeтлa (lutom е история)
Публикувано15.02.06 20:54



Какво говориш?
Я провери в речника значението на думата ФОРУМ.
Това говори много: да сравняваш място за свободна публична изява със собствения си дом. Явно имате някаква затвореност на мирогледа, щом си представяш форума като стая и то твоята стая, в която можеш свободно да проявиш нетолерантност.
Сега хората имат концепции за отвореното общество, а не за затвореното.
Силен е контрастът между тях и вас, как ли може да се впишете в него, като сами си изграждате стени между тях и вас и се отнасяте враждебно към ония които искат да видят какво има във вашата стая.



Тема Re: До дветенови [re: Koпpивeнa мeтлa]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано15.02.06 21:23



Мисля, че вече злоупотребяваш с търпимостта и гостоприемството ни. Време е да ни оставиш на мира. Без това според едно от правилата тук мъже могат да пишат само в отделна папка.
Чухме аргументите ти, подискутирахме ги... проумяхме, че според теб сме болни мозъци, нетолерантни, дискриминиращи, обратни... и каквото там още беше...
Мисля, че е достатъчно. Не приемай тези ми думи като покана за дискусия, а като покана да си тръгнеш. Имаме далеч по-интересни за нас си неща за дискутиране.

Приятна вечер ти желая и късмет там, където отидеш от тук.



Тема Re: До дветенови [re: Koпpивeнa мeтлa]  
Автор Aминa (пътешественик)
Публикувано15.02.06 21:34



Продължаваш да отбягваш темата за обидния ти език, колкото и пъти да ти го навирам в очи. Именно той е причината да бъдеш "нетолериран" тук, а не различното ти мнение.

Щом търсиш дискусия за психичната болест и хомосексуализма, подходящо за теб място е клуб Медицина. Или Хомеопатия.

Ich bin Auslanderin fast uberall.


Тема Драги,нови [re: Koпpивeнa мeтлa]  
Автор *Джeми* (JORGOVANI)
Публикувано15.02.06 21:47



форумът си има правила. Бас ловя, че не си ги чел.
Прочети ги и опитай пак.

Обаче ако и следващите ти постове са в същия тон, ще имаш бан за този клуб.
Щом и моето търпение взе да се изчерпва... хъм...



Тема Re: До дветенови [re: Koпpивeнa мeтлa]  
Авторrain (Нерегистриран)
Публикувано16.02.06 03:00



Ей сега вече се майтапиш. Копривена метла, изказванията ти недвусмислено потвърждават моето впечатление, че ти не си нито глупав, нито ти липсва интелект. Точно заради това не мога да разбера защо ти липсва общия поглед върху нещата от независима гледна точка, и продължаваш да се инатиш, заяждаш и да раздаваш определения. Вярно е, че притежавам търпението на малка планинска верига в Южна Америка, но за мое истинско съжаление не разполагам с време в подобни мащаби. А и не виждам опорна точка за диалог с човек, чиито аргументи се въртят около идеята, че аз съм психически нестабилна и трябва да се поправя, защото това, което мисля и чувствам не е нормално. Така че ще пробвам за последно:


>"Рейн, посочи ми противоречията, че не ги виждам. "

Първото и най-основното вече ти бе изтъкнато от всички по един или друг начин - чети дословно: н е м о ж е ш д а о б и ж д а ш н я к о г о в у м с т в е н а н е и з п р а в н о с т и д а с е ч у д и ш з а щ о т о й р е а г и р а о т р и ц а т е л н о и о т к а з в а д а б ъ д е п р и я т е л с к и н а с т р о е н. Това е смешно и абсурдно. Такова животно нема. Никъде. Нормално и логично. Природа на човешките взаимоотношения. Кое му е толкова чудното и неразбираемото?


>"Пък и ако искам да се захвана и аз мога да ти намеря "противоречие". "

Може и да можеш. (а може и да не можеш).


>"Относно толерантността не си права искам я понеже вие се смятате за онеправдани, апри всяко несъгрласие с вашите схващания и следват зли коментари, които са показателни за моралното ви ниво. "

Коментарите не са "зли". А и не следват при "всяко несъгласие с нашите схващания", те са отговор на обиди, дискриминация и груби безпочвени сравнения. Не мога и нямам право да говоря от името на всички, но според мен си е абсолютно в реда на нещата, човек да надава вой, когато го обвиняват в нещо, което той не е, или не е направил (справка - по-горе, също от началото на тази тема се изговори достатъчно по този въпрос). Това не е злоба. Това е естествена реакция (справка - по-горе). Ако аз бях "злобна", нямаше да пиша коментари тук, а щях да нарамя две кила пластичен експлозив и да срина СУ, издателството на вестника, и още две-три къщи, включително и твойта. Факт е, че не съм. (Ама за сметка на тва май гледам много филми, а?)


>"Просто ми се искаше да дискутираме тия, според мене, проблеми при жените и по-общо обратните."

Аз нямам проблеми с факта, че съм жена и харесвам жени. Никак даже. И не помня някой от тукпишещите да се е оплаквал от подобни затруднения. Направо си е точно обратното. Това за теб проблем ли е?


>"Понеже смятам, че не е нормално. Но вие приемате нещата болезнено. "

Справка по-горе. Извинявай за препратките, просто няма смисъл да пиша едни и същи неща по 10 пъти.


>"Аз например не се обиждам като ме наричате болен, защото това си е просто вашето мнение, доказано или не."

Е аз пък се обиждам. Въпрос на нагласа и възприятия. Твое мнение или на някой друг, доказано или не. И когато някой ти казва, потретя и попетя, че начина, по който ти се отнасяш към него/нея не му/и харесва, и ти продължаваш да се държиш по същия начин, има само два варианта: или отношението ти е абсолютно осъзнато и целенасочено предизвикване на дразги, разправии и обиди, или ти си "болния мозък".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.