Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:00 06.07.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема винаги съм се чуделнови  
Автор spider4o™ (испански)
Публикувано07.02.06 19:31



като минете, да речем, 35 и сте без мъж, не се ли чувствате асоциални?
и друго съм се чудел. има ли лесбийка, която след време прави равносметка на пътя дотук и съжелява, че по такъв начин си е прекарала живота?

______________
spider4o - СУ 2:0
spider4o - WizzAir 0:3


Тема Re: винаги съм се чуделнови [re: spider4o™]  
Автор eлия (непознат)
Публикувано07.02.06 21:19



Около 250 000 са самотните хетеросексуални майки в България. Те асоциални ли са?

Няма лесбийка, която да е съжалявала, че е прекарала живота си с жени. Има хетеросексуални жени, които съжаляват, че са прекарали живота си с мъже. И избират съзнателно да остават сами. Мен лично тръпки ме побиват, като си помисля, че можеше да съм хетеро.

Да ти кажа... не съм чула и за гей, който да е съжалявал, че е гей.



Тема Re: винаги съм се чуделнови [re: spider4o™]  
Автор *Джeми* (JORGOVANI)
Публикувано07.02.06 21:45



Човек трябва да е на бая възраст, че да започне да съжалява как си е прекарал живота... вероятно след още 35 години ще ми е по-ясно...

Обаче, докъдето съм в момента - по никакъв друг начин не мога да си представя живота си. Пристрастна съм, щото си е мой - ама адски си го харесвам!



Тема знаеш ли,нови [re: eлия]  
Автор Markizata (яхнала метлата)
Публикувано08.02.06 00:02



отдавна исках да ти го кажа...наистина се възхищавам на вярата, която имаш в себе си и в това, и на способността ти да отстояваш това, в което вярваш!не винаги съм съгласна с теб, но важното е, че ти вярваш в това, което говориш. И нямаш коебания! А аз, каквото и да казвам, каквото и да правя, винаги има едно"ако"...това доста често ме спъва
Добре е , че не съжаляваш за нищо!Това е единственото важно!

На всяко действие има равно по сила и обратно по посока противодействие


Тема Re: знаеш ли,нови [re: Markizata]  
Автор eлия (непознат)
Публикувано08.02.06 01:06



Живота ни е толкова кратък, имаме толкова малко време да го изпълним със съдържание.... всичко което сме правили и били губи смисъл толкова бързо след като си отидем... че колебанията, съмненията и съжаленията са едно от най-излишните неща...
Не говоря да ги няма изобщо... говоря да им позволим да са постоянно състояние, без да са урок или преход към решения и убеждения...

Що клишета изписах с тия думи...!

Ти не винаги си съгласна с мен... аз пък не винаги съм права... и така... живота продължава...



Тема Re: винаги съм се чудел [re: spider4o™]  
АвторПpoлeтинa (Нерегистриран)
Публикувано08.02.06 12:46



С нито една от партньрките си до сега не сме се чувствали отритнати от обществото.
Вторият ти въпрос ми звучи като: "Възрастните лесбийки нещастни ли са"? Не ми остава друго, освен да се разсмея!



Тема Re: винаги съм се чуделнови [re: spider4o™]  
Автор Kredora ()
Публикувано08.02.06 17:00



Аз пък друго се зачудих, ти така както не познаваш писането, би ли могъл да познаваш човешката природа, а пък от там, от къв зор ни натрапваш плитко-умиците си, поднесени като питанки?



Тема Re: винаги съм се чуделнови [re: *Джeми*]  
Автор spider4o™ (испански)
Публикувано10.02.06 15:14



м, да де, възрастовата граница от 35 години беше свързана само с първия ми въпрос.

______________
spider4o - СУ 4:0
spider4o - WizzAir 0:3


Тема Re: винаги съм се чуделнови [re: Kredora]  
Автор spider4o™ (испански)
Публикувано10.02.06 15:22



Защо просто не отговори?

______________
spider4o - СУ 4:0
spider4o - WizzAir 0:3


Тема Re: винаги съм се чуделнови [re: spider4o™]  
Автор CAMlNO (обвързан)
Публикувано10.02.06 18:46



Защото й е писнало от подобни безсмислени въпроси. Не само на нея де...

Свобода за българските медици в Либия!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.