Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:09 02.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Февруари  
АвторN (Нерегистриран)
Публикувано31.01.06 19:28



1-ви- ще пия
14-ти - ще плача
27-ми - ще се самоубия...

Сълзите не струват нищо,защото са солена вода.



Тема Re: Февруари [re: N]  
Автор emik ()
Публикувано31.01.06 19:56



Защо? И има ли смисъл от всичко това?Сълзите са хубаво нещо поплачи си но недей да се самоубиваш моля теаз например ако тръгна да се самоубивам не бих казала на никой,ще го направя без да притеснявам никой,не си мисли че не са ми минавали подобни мисли минавали са ми разбира се
Не се предавай на лошото настроение то не лекува а само ни прави по-слаби,бъди силна със всичко,със всеки и дори със себе си!

"Никой не знае какво ще се случи след пет минути"


Тема Re: Февруари [re: N]  
Автор Maybe_Baby (maybe_crazy)
Публикувано31.01.06 20:51



1- ви - ще пия
2- ри- ще празнувам и ще пия...пак
3-ти- ще изтрезнявам
14- ооо,пак ще пия, но сама
15- ти- пак ще изтрезнявам, но не за дълго, щото вечерта пак ще се напия
27-ми- оооо, много е далеч, направо не знам
А ти недей да се самоубиваш, щото както пее Ивана : живота е кратък...обидно кратък!! Ще танцуваш ,сякаш никой не те гледа и ще харчиш сякаш пари не ти трябват, ще НАМЕРИШ някой по теб да полудява.....тра-ла-ла...тра-ла-ла....



Тема Защо? [re: N]  
Автор Ellen De Generes (lost)
Публикувано31.01.06 21:42



Недей така да постъпваш, не бива да го правиш, безсмислено е...не е това начинът по който би могла да преодолееш болката си, може би не знаеш, но някъде по света или дори много близо до теб нечия душа копнее за твоята любов, за присъствието ти в този живот, да си до нея, със нея или покрай нея, която може би копнее да попие с устни сълзите ти за да не плачеш повече...затова моля те, прави каквото си беше решила да правиш през февруари, но се вразуми и не мисли за самоубийства и темп подобни крайности...само се поогледай и ще я откриеш, бъди по-оптимистично настроена...послушай ме, бих искала да намаля болката ти (ако е възможно)

Редактирано от Ellen De Generes на 31.01.06 21:54.



Тема Re: Февруари [re: N]  
Авторrain (Нерегистриран)
Публикувано01.02.06 00:24



i na men sa mi se vyrteli takiva ne6ta v glavata...
pyk posle si vikam " da be da, 6a sa dam ei taka"
nai-malkoto pyk v nikakyv slu4ai nqma da dam povod na vraga da praznuva.
a i vinagi ima nqkoi, na koito mu puka za teb, imam predvid nqkoi, koito e blizo do teb i mu puka istinski, ne samo ot sy4uvstvie i 4ove6tina. sega ne6tata pokrai men sa zna4itelno po-dobre, i ponqkoga kato se prisetq i si vikam "uaaa, smokini i 4ernici, dobre 4e ne sym"



Тема Re: Февруари [re: N]  
Автор *Джeми* (JORGOVANI)
Публикувано01.02.06 00:43



Ако питаш мен, недей да чакаш до 27-ми. На 14-ти ще е далеч по-запомнящо се, ако го направиш тогава. Пък и ще ми направиш компания... хъм... Или изчакай две години, когато ще е високосна година и ще можеш да се самоубиеш на 29-ти февруари. Също е стилно.

Впрочем, ако наистина говориш сериозно и нищо не може да те разубеди да се самоубиваш - направи го така, че да не се осакатиш само и да живееш после дълго като зелена папрат...



Тема Re: Февруари [re: *Джeми*]  
Автор Sarayah (чете Джеми ...)
Публикувано01.02.06 01:29



Сус ма! Нема са гърмиш! Ти си общочовешка ценност.

...и си води записки.


Тема Re: Февруари [re: Sarayah]  
Автор *Джeми* (JORGOVANI)
Публикувано01.02.06 03:20



Ти си сус!!!

Нема са гърмя, ма, ш' са напивам...



Тема Re: Февруари [re: N]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано01.02.06 10:08



Защо на 27-ми?





Тема Re: НЕДЕЙ! [re: N]  
Автормeд и мacлo (Нерегистриран)
Публикувано01.02.06 11:57



и на мен ми е МНОГО тежко, загубих една любов и то по моя причина!
14ти искам да го зачеркна от календара, как ще го преживея този ден - незнам!!!!
а за пиенето....пия ВСЕКИ ден! знам, че това не е лекарството, но......




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.