Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:05 05.10.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Парфюми ...нови  
Автор Epoussette (метличка)
Публикувано24.11.05 10:42



Здравейте !

Нямам необходимото търпение да прегледам всички теми от този форум
(извинете за което) и поради това може да се окаже, че тази вече е дискутирана.

Питането ми е за мъжките парфюми и дезодоранти :

Харесвате ли ги, ползвате ли ?

Аз не мога да понасям накои сладникави дамски аромати и предпочитам да
си купувам "унисекс". Но много харесвам свежите мъжки парфюми.

Ако използвате, притеснява ли ви факта, че някой може да ви се присмее, примерно, за това ? Или, най-малкото, да ви досажда с излишни въпроси ?

Е, аз съм изпадала в комичната ситуация да ме питат дали съм прегръщала някой мъж преди малко, защото усетили мъжки аромат край мен ...

Все пак предпочитам да не се понасям известно време, докато около мен
витае сладникав облак, отколкото да ме занимават с глупави подпитвания ...



Тема Re: Парфюми ... [re: Epoussette]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано24.11.05 11:02



Основно ползваме мъжки, и аз, и жена ми.




Тема Re: Парфюми ... [re: Epoussette]  
Автор K. (audiowhore)
Публикувано24.11.05 11:07



разбирам какво казваш и донякъде съм съгласна. и аз не обичам лигави аромати тип "мимоза". предполагам харесваш предимно мъжки тип парфюми заради свежестта им. с теб съм. обаче не всички мъжки парфюми са нелигави, както и не всички женски парфюми са ужасни. за второто мога да дам пример -- emporio armani, white she. метнала съм му око отдавна и още се чудя дали да си го купя или да си остана с любимия мой CK Be, който впрочем е унисекс.
и да, питали са ме точно относно него невежите, "ти що използваш мъжки парфюм?" и отговорът винаги е бил "щото ми така ми харесва."

Редактирано от K. на 24.11.05 11:08.



Тема Re: Парфюми ... [re: Epoussette]  
Автор php* (ангелче)
Публикувано24.11.05 11:27



Аз не мога да понасям накои сладникави дамски аромати и предпочитам да
си купувам "унисекс". Но много харесвам свежите мъжки парфюми.
...докато около мен витае сладникав облак, ...


Хубаво де, ама то не е задължително дамските аромати да са сладникави. Има много свежи дамски парфюми също.
Иначе, ако нещо ми хареса, няма значение какво пише на опаковката.
Ако някой пък много се вълнува, обяснявам.



Тема Re: Парфюми ... [re: php*]  
Автор Epoussette (метличка)
Публикувано24.11.05 12:08



Хм, ами определено и аз си робувам на стереотипи .
За свое оправдание ще кажа само, че написах "някои сладникави дамски аромати". Не всички, разбира се.
Но "цветните" определено не ми допадат.

Признавам, не съм се замисляла над това как бих реагирала, ако срещу
мен застане някоя приказна и много женствена принцеса, с всичките
стереотипни женски елементи - дълга коса, женствени черти на лицето,
женствена фина, крехка фигура, облечена с женски дрехи, и след всичкото
това да усетя силен свеж полъх на афтършейв

Защото, дори тя да си е сложила сладникав парфюм, за нея ще го приема, но
върху себе си - това е истинско мъчение



Тема Re: Парфюми ... [re: Epoussette]  
Автор littlebigtweety (непознат)
Публикувано24.11.05 14:54



Хмм, според мен, излишно се затормозяваш. Ползвай каквото ти харесва.
Аз лично, винаги съм харесвала мъжките парфюми и никога не съм използвала други, с изключение може би на ранна детска възраст, когато "крадях" по малко от тези на майка ми:)
Освен това има различен тип кожа и просто нито един парфюм не стои по един и същи начин на различните хора. Ако не вярваш пробвай. Та на въпроса, ако ме питат просто казвам, че този ми отива на кожата, на миризмата, на стила... what ever и наистина го вярвам ;)

Ако си се запътил в грешна посока, не забравяй че Бог разрешва обратния завой!


Тема Re: Парфюми ... [re: Epoussette]  
Автор emik (непознатa)
Публикувано24.11.05 16:36



Харесвам ги и аз и автършейвите и парфюмите и дезодорантитеПолзвам STR8 афтършейва и дезодоранта на бащата когато имам среща

"Никой не знае какво ще се случи след пет минути"


Тема Re: Парфюми ... [re: Epoussette]  
Автор Guardian_Hearts (кайсиево сладко)
Публикувано24.11.05 17:12



[плахо вдигайки ръка]Нека и аз се изкажа от позицията на момче.
Ами аз ползвам(понякога/често) Tommy Girl Jeans. Никога не съм виждал нещо "нередно" в това, все пак аромата ми харесва, намирам го за много свеж и секси. От друга страна, сестра ми(принципно парфюма е неин) не го харесва. Важното е да ти допада дадения аромат, пък другото е без значение, според мен. Като ме питат с какво съм, си казвам без капка срам.

Иначе и аз съм констатирал, че много момичета/жени си падат по мъжки парфюми и дезодоранти. Мои съученички, колежки и приятелки все ме душат, все се пръскат. Чудя се как ли реагират гаджетата им, като им замирише на чужд мъжки парфюм. В този ред на мисли се чудя дали приятелите им чисто и просто ползват по-смотани аромати.
А и честно казано смятам, че има повече дамски "бабешки" парфюми, отколкото мъжки "дядовски".



Тема Re: Парфюми ... [re: Guardian_Hearts]  
Автор Epoussette (метличка)
Публикувано24.11.05 17:46



Много се радвам да прочета мнение и на момче, независимо каква е сексуалната му ориентация

Какво е според теб "бабешки" парфюм ?

Досега не съм срещала "смотан" аромат, може би имаш предвид нещо
твърде стандартно, безинтересно и неинтригуващо.

Например "пикантните нотки" в една миризма (не, нямам предвид да ти мирише на барбекю със сос Чили) за мен означават, че този човек (мъж или жена) е склонен към експерименти и определено е закачлив.



Тема Re: Парфюми ... [re: Epoussette]  
Автор Guardian_Hearts (кайсиево сладко)
Публикувано24.11.05 22:16



Дефиниция на бабешки парфюм: Характеризира се със силна, интензивна, тежка и задушаваща миризма. Възможни са всякакви нотки - от цветни, през плодови, до каквото ви душа поиска, най-често всичко накуп. Отличителна черта е и трайността му. След определен период от време миризмата не изчезва, тя се видоизменя, "мутира" и има изключително дълъг живот. Освен това оставя и дълготрайна диря. Напълно е възможно притежателката на парфюма да бъде проследена по този аромат. Да не говорим ,че в помещение, в което е пребивавала персона ароматизирана с подобен продукт, остава ярък спомен.

Не мога да посоча точно конкретен такъв в момента, но имам спомени, че в наливните парфюмерии на Refan почти всичко, спада към категорията "бабешки парфюм". Ако има изключения, то те просто са в процес на превръщане в подобен "райски" аромат. Иначе се сещам за един парфюм на Елизабет Арден, който баба ми ползва. Подарък и е от чужбина, тъй че съм склонен да вярвам в оригиналния произход на тази смрад.

Колкото до "смотания" аромат - визирах мъжките такива. Например парфюма на Дейвид Бекъм мирише на персионерски афтършейв. Това е смотан аромат. Има и много други, който наподобяват мапфюм на 80 годишен старец, а именно да речем на дядо ви. Той ползва нещо на Каро, или нещо Брут, или може би дори някой "актуален" Деним.

Но всеки с вкусовете си, или по-точно с обонянието си.

И съм напълно съгласен с това последното за "пикантните нотки". Един правилно подбран аромат може да допълние една жена или един мъж по неповторим начин. Или да я/го опропасти по също толкова неповторим начин.

Посуепис: Само за информация: сексуална ориентация - праволинеен гей.
И ме извинете за многословността. Това е коварна болест с която се опитвам да се преборя...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.