Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:52 23.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Някои журналисти и социолозинови [re: dexter_sum]  
Автор sometimes_somewhere (Should I?)
Публикувано20.11.05 23:28



Хехе, то и аз съм бракувана, ала ако прочете човек статията в тази нова светлина си е направо повод за празник за необвързаните девойки тук

Най-сигурния знак за съществуване на извънземен интелект е, че носителите му не контакуват с нас.


Тема Re: щтото...нови [re: sometimes_somewhere]  
Автор Aминa (пътешественик)
Публикувано21.11.05 06:03



Тя се шегува.



Тема Re: щтото...нови [re: sometimes_somewhere]  
Автор BabyDyke (mango me)
Публикувано21.11.05 11:03




шегувках се, както Амина вече каза!
Права си, разбира се, че не съм права!


"Language casts sheaves of reality upon the social body", Monique Wittig (1935-2003)


Тема Re: Някои журналисти и социолозинови [re: Aминa]  
Автор zemq (zemna)
Публикувано21.11.05 14:42



taq svin6tina samo nqkoi oligofren(razbirai sociolog) moje da izpliue. az sam rodila tri detca, mnogo moi priqtelki (gajeta) su6to dve ili tri, a normalnite zeni ot aborti ne mogat da imat detca. nqma li koi da go kaze po mediite tova nai-setne, a si go izkarvat na nas!!!!!!! tova be6e i mnenieto vuv v-k Monitor.



Тема По този повод...нови [re: Aминa]  
Автор Maлkитe Poзoви Xaпчeтa (малко луда)
Публикувано21.11.05 17:10



...искам да споделя с вас,девойки,че много ми се прави групов секс с млади комунистки



Sometimes the only way to stay sane is to go a little crazy


Тема Re: Абе я ми кажинови [re: Aминa]  
Автор K. (audiowhore)
Публикувано21.11.05 18:04



а?



Тема Re: Някои журналисти и социолозинови [re: Aминa]  
Автор K. (audiowhore)
Публикувано21.11.05 18:15



прочетох въпросната статия и я намерих за смехотворна, но не изненадваща.

според мен, това са последни издихания на вид мислене, което свързвам с дядо Киро, домоуправителя, специфичната му миризма на пот и лук, както и оръфаните налъми пред вратата.

интересно е кой ще му се върже.



Тема Re: Някои журналисти и социолозинови [re: K.]  
Автор Aминa (пътешественик)
Публикувано21.11.05 19:20



Ами попаднах на три статии, писани по повод въпросната демографска конференция и изказванията на великия доцент, във форума на бгхелп.нет и там всичките коментари са "жалко за българската държава", 'Вярно си е, иде краят"... връзват се.



Тема --нови [re: BabyDyke]  
Автор Гeвpek (стария)
Публикувано22.11.05 09:04



Посоченото не е статия, а откъслечно нахвърляни, несвързани една с друга съвсем отделни тези по съвсем различни теми. Единственото, което ги обединява, е общата проблематика: демографската криза.

Няма начин да направиш какъвто и да е извод за г-на Мирчева по този материал. Единственият извод, който можеш да направиш, е за написалия го журналист-стенографист.

Смешно е да търсиш "пряка, неразделна връзка" - такава няма и не е изказана от г-н Мирчев! Ако намериш пълна стенограма от дискусията - чети нея, за да правиши изводи за социологията.



Тема Re: --нови [re: Гeвpek]  
Автор BabyDyke (mango me)
Публикувано22.11.05 09:57



Добре.

"Language casts sheaves of reality upon the social body", Monique Wittig (1935-2003)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.