Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:31 12.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Има ли значение  
Автор emik (непознатa)
Публикувано07.09.05 11:40



Здравейте,от скоро се регистрирах в този клуб дадох няколко мнения като нерегистрирана,от вчера и като регистрирана но това няма значение,искам да ви задам един въпрос който е интересен а той е следния:Според вас има ли значение във една връзка която е сериозна "образованието" на вашата партньорка или любима?И ако има моля споделете вашите лични опити и впечатления.Благодаря предварително.

Редактирано от emik на 07.09.05 11:49.



Тема Re: Има ли значениенови [re: emik]  
Авторham (Нерегистриран)
Публикувано07.09.05 11:52



да, задължително я препитвам върху "Война и мир", карам я да ми рецитира Хайку и после да реши няколко задачки от ядрената физика, ако се запъне някъде я връщам!!!
образованието не е критерий. то би трябвало да е от значение за самата нея, не за мен.



Тема Re: Има ли значениенови [re: emik]  
Автор Monlks (drop-dead g.)
Публикувано07.09.05 12:32



Сериоzна връzка каzваш....4е ако обраzованието играе някаква роля zа връzката то тя ще е поставена на сцената още преди да се е zасериоzни4ило



Тема Re: Има ли значениенови [re: emik]  
Автор Mentolka (Extra)
Публикувано07.09.05 15:12



Не би трябвало да има, ама не винаги е така. Нали все пак трябва да има за какво да си говорите Обикновено става кофти, когато човекът с "по-лошо" образование започне да придобива или избива комплеси на тази тема. Ама това се получава вече при доста сериозни и дългогодишни връзки.

EXTRA LIFE



Тема Re: Има ли значениенови [re: Mentolka]  
Автор emik (непознатa)
Публикувано07.09.05 16:03



Благодаря за вашето мнение



Тема Re: Има ли значениенови [re: Mentolka]  
Авторsometimes somewhere (Нерегистриран)
Публикувано07.09.05 16:20



Образованието или общата култура? Защото ако аз съм завършила ядрена физика (примерно и произволно казано), а тя оперно пеене, някакси не виждам общите теми на разговор само на база образование.



Тема Re: Има ли значениенови [re: sometimes somewhere]  
Автор Monlks (drop-dead g.)
Публикувано07.09.05 16:51



Хаха, поzнавах то4но такава двойка. Бяха 18 години zаедно и накрая се раzделиха поради:" раzли4ия в мненията...". Е, иzвинете. Има zна4ение само, когато хората се привли4ат, раzбират,оби4ат, уважават и имат желание да живеят zаедно и да имат общо бъдеще. Когато има раzли4ия и те не могат да бъдат иzгладени, много просто, ве4е не сте един zа друг.

4овекът се раzвива, променя, а с това и въzприятието zа хората около него. Ако преz дългогодишната връzка "любовта на живота" ви не е в такт с вашата "машинка" или вие с таzи на половинката си...Е, нгх, продължавате нататък. Жалко, 4е това нататък може да е останало прекалено кратко.
....ще навляzа в доста дълбоки води, не искам.

На таzи тема може да се отговори с 2 и с 2*н-ta думи. Всеки както си направи живота, в крайна сметка.



Тема Re: Има ли значениенови [re: emik]  
Автор Aминa (пътешественик)
Публикувано07.09.05 19:27



Искам да е на моето ниво или по-умна. Някак си не мога да водя разговор с човек, който отговаря с "Аре бе, стига си ме засичала, че ме мързи да мисля". Абе искам да има мисловна дейност и да не е лесна за манипулиране от в-к Монитор и да обича да чете.



Тема Re: Има ли значениенови [re: Aминa]  
Автор K. (ears with feet)
Публикувано07.09.05 19:42



с твое позволение, копирам ти мнението.
и аз това искам.



Тема Re: Има ли значениенови [re: Aминa]  
Авторsometimes somewhere (Нерегистриран)
Публикувано07.09.05 20:17



ще ме прощаваш, не се заяждам, ала какво ти е нивото (като не говорим с географски понятия) и какво значи по- умен?
Хубаво е да можеш да говориш на много теми със събеседника си без той/ тя само да кима (със или без причина), ала понякога другия е изморен, притеснен, изобщо на друга вълна е. Също и когато мислиш разбъркано по ред причини си по- податлив на манипулации. Мисълта ми е, хора сме.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.