Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:03 03.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема DO Джeминови  
Автор ani_zaharieva (непознат )
Публикувано20.08.05 14:24



Blagodaria ti za vnimanieto, s koeto se otnese kam pismoto mi... Reshih da pisha tuk, zashtoto sam edna ot vas... Loshoto e samo, che deteto mi e bolno, kakto pisah v pismoto si... Edinstvennata vazmojnost za spasiavane na jivota mu e kostno-mozachna transplantacia... Sega sam v Izrael s decata i jenata, koiato obicham... Transplantaciata na sina mi e planirana za 6 septemvri, a sled tova ima sledoperativno lechenie okolo 8 meseca... Ot "Fond za lechenie na deca v chujbina" ni otpusnaha 120 000$, koito obache pokrivat samo samata transplantacia, a prestoia si e za nasha smetka... Sredstvata s koito razpolagah barzo se stopiha... Tuk e savsem razlichen sviat i standarta na jivot e 2 pyti po visok ot Bg. Za sajalenie balgarina e lagan mnogo i se otnasia skeptichno kam podoben rod molbi, no ima i hora sas sarca, koito s gotovnost pomagat, na tova se nadiavam... Iskrenno ti BLAGODARIA na teb... A... I zabravih da "Blagodaria" na tezi, koito sa komentirali po temata... S uvajenie : Ani



Тема Re: DO Джeми [re: ani_zaharieva]  
Автор Loneliness ()
Публикувано20.08.05 18:49



Приемам ' благодарността '.

П.С
Джеми - И Аз ти Благодаря, че ' вместо да изпишеш вежди, извади очи '.




Тема Имам въпрос....нови [re: ani_zaharieva]  
Автор So_HaPpYМодератор (бедствие)
Публикувано20.08.05 19:41



... защо трансплантацията не бъде направена в клиниката на проф. Драган Бобев???

Да живее свободата на Словото, Печата и Събличането...


Тема Re: Имам въпрос....нови [re: So_HaPpY]  
Автор ani_zaharieva (непознат )
Публикувано20.08.05 21:17



Otgovarqm:
Zashtoto toi pravi transplantacii na levkemichno bolni deca,i lichno negovoto stanovishte e za lechenie v Izrael,imam neobhodimite dokumenti i epikrizi,za tezi koito se interesuvat.



Тема Re: DO Джeминови [re: Loneliness]  
Автор ani_zaharieva (непознат )
Публикувано20.08.05 21:23



Skypi dami,predpochitam tezi koito ne gi vylnuva temata po edna ili druga prichina prosto da ne otgovarqt.Ne e nujno da se pravi kapital na gyrba na horskata myka.Ako za nqkoi da si cheshat ezicite e nachin na jivot,moqta cel e da spasq tozi na deteto si i vsichki sredstva sa opravdani,taka che bydete pone snizhoditelni.



Тема Re: DO Джeминови [re: ani_zaharieva]  
Автор Loneliness ()
Публикувано21.08.05 01:33



Не искам да Злоупотребявам с Мъката ти, но И Тя Не е Оправдание да Спекулираш с онова, което Не си прочела. И да Обиждаш Лекомислено.

Джеми, носиш Морална Отговорност пред хората, които със СОБСТВЕНИЯТ си коментар ( след, като изтри Всички останали, защото Не си Допускала такива ) принизи до Нивото на SVETI.
Сега ще го подмина, но при Друг Изтрит Мой постинг - очаквам Обяснение Различно от ' Не Допусках '. Особено, когато Моят постинг го е Имало, заради Същото НЕдопускане.
Да НЕ започваме Отново темата - за Двойните аршини.




Тема Re: DO Джeминови [re: Loneliness]  
Автор ДжeмиМодератор (!Fucking Free!)
Публикувано21.08.05 11:29



Права си.
Може би имаше и по-добър начин на реакция, но вчера не можах да го измисля. Надявам се днес да е по-добре от вчера.

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Re: DO Джeминови [re: Джeми]  
Автор Loneliness ()
Публикувано21.08.05 23:37



Разбра ме...

Благодаря!




Тема До ani_zaharievaнови [re: ani_zaharieva]  
Автор sizif (принцеса/FBI)
Публикувано22.08.05 05:49



Здравей, би ли се свързала с мен на е-мейл: realnostta@yahoo.com, като ще те помоля за някаква конкретика: какви средства ще са нужни примерно за първите 3 месеца от престоя в Израел ? Мисълта ми е: предполагаемо цифрово изражение в щатски $.

Там, където е бръкнала природата и медицината е безсилна!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.