Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:59 06.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Общност няма...нови  
Автор Get_Real (getting real)
Публикувано02.07.05 02:24



Започвам нова тема, защото повдигам въпроса за общността от различна гледна точка. Според мен бг лесб общност няма, защото човек не може да влезе в контакт с български лесбийки. Аз сам би-сексуална. Знам, разбрала съм от прочетеното в този клуб, че не харесвате би-сексуалните и ги смятате за някякви недоразбрали се.

Обаче все пак,ние харесваме жени, влюбваме се в жени, често поддаржаме дългогодишни моногамни връзки с жени - също като вас.

Само дето няма къде да ги срещним тези жени. Защото поне сто пъти ми се е случвало да харесам някоя жена в заведение или на друго място и да не мога да я заговоря. Защото най-вероятно тя е хетеросексуална, а аз няма от къде да знам, пък е ужасно неудобно да се информирам в прав текст, нали. А когато съм опитвала да общувам с хора от този клуб - това беше преди около две години, се почувствах като натрапник в един тясно затворен кръг.

Така че, каква общност да има - как да се запозная с нови хора, с които да знам, че мога да съм откровенна и с някоя от които, евентуално, да имам отношения.

Истината е, че имам бивши приателки, с които поддаржам някакви бегли отношения - полу-приателски, полу-сексуални. Обаче предимно излизам с мъже. Просто защото не познавам бисексуални, хомосексуални или , ако щете, метросексуални жени.

Бившите ми приателки споделят същия проблем. Само дето сме достатъчно привлекателни да не можем да се отървем от мъжкото внимание и /след злопулучния ми опит за комуникация в този клуб/ изобщо не намирам време и нерви да опитам отново да потърся някяква общност, в която ще мога да бъда разбрана.

В общи линии това е - има кой да ти разясни какво е гей, ама няма кой да ти каже - ето, аз съм такъв, ела и общувай свободно.

Хайде, че нещо многословна излязох




* * * * * * * * * * * * * * * *
Izvinete za latinicata!


Тема Re: Общност няма... [re: SVETl]  
Автор Get_Real (getting real)
Публикувано02.07.05 02:47



Лош опит - отчасти. Случвало се е да ме погледнат тооолкова възмутено. А ми е неудобно, имам чувството, че нарушавам личното простронство на момичето - може да е хетеросексуално и да й стане даже гадно.... знам ли и аз
А не съм притеснителна. Ако си излизам с жена не се притеснявам от проява на близост на публично място. То май стана модерно даже - разни по метрополис партитата се натискат, натискат, а ако им се поддадеш бързо се дръпват.
просто не познавам достатъчно ени, които да могат да ми станат среда и спонтанно да се харесам с някоя - както това става с мъжете.

* * * * * * * * * * * * * * * *
Izvinete za latinicata!


Тема Re: Общност няма...нови [re: Get_Real]  
Автор sizif (принцеса/FBI)
Публикувано02.07.05 03:15



То това е проблема, че като се запознаем, с някоя като "нас" и трябва да има и др. отношения - ще излезе вярно, че в дадена ... общност хомосекс. жени /по локално и териториално деление/, общото е, че всяка е била с всяка или поне е бивша на някоя друга. Та затова сигурно и няма общност, заради .. общото кратно :))

И понеже каза, че си бисексуална ... аз ще куитвам, че да не стане като в оня виц: "Айде, че много се заприказвахме" :))

Там, където е бръкнала природата и медицината е безсилна!


Тема Re: Общност няма...нови [re: Get_Real]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано03.07.05 12:52



честно казано не мисля, че "ние" - не харесваме бисексуалните. това са единични, лични мнения на някой от клуба...но техните думи не мисля, че изразяват и интереса на много други хора...така че определено грешиш.

а че общност няма - така е, според мен...но поради други причини...


СВОБОДА!!!

Тема Re: Общност няма...нови [re: Get_Real]  
Автор mm_myau (smart woman:))
Публикувано03.07.05 21:52



Еми няма общност и това си е..особено за бисексуалнитеи аз съм такава и жена ми също.Аз дори имам и дете и съпруг-съвсем могат да ме отпишат от този клуб.Дори не знам къде да отидем с приятелката ми..и възмущаваме хетеросексуалните по клубовете и съседките



Тема Re: Общност няма...нови [re: mm_myau]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано04.07.05 11:52



а ако отидете в гей бар какво ? ще възмутите хомосексуалните ли ?? хъх.....мисля, че това са пълни глупости !

някой , който не се приема за част от някоя общност....другите не могат да го направят, точно заради тази причина.

и аз съм би, но мисля, че не възмущавам хомосексуалните....


СВОБОДА!!!

Тема Re: Общност няма...нови [re: mireto:)]  
Автор mm_myau (smart woman:))
Публикувано04.07.05 12:40



Може би си права,не отричам че вината донякъде е в нас...не съм ходила в истински гей-бар..така че за там ..нищо не мога да кажа!Не знам къде бисексуалните ще се чувстват добре-навсякъде или никъде?!Така че преставам с глупостите-просто изразих лично мнение



Тема Re: Общност няма...нови [re: mm_myau]  
АвторJulienne (Нерегистриран)
Публикувано04.07.05 20:15



btw- sizif е много права. и аз не мога да рзбера защо навсякъде, където се претендира, че има някаква такава 'общност', всяка е бивша, настояща или бъдеща на някого- и всичко това е въпрос на време.
не казвам, че има нещо лошо в такава общност- но на мен не ми допада особено.
и аз лично познавам една двойка само от тук- от тази дир. общност,в която момичетата са заедно от доста време- и мн им се радвам



Тема Re: Общност няма...нови [re: Julienne]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано04.07.05 20:17



Само една двойка ли познаваш?



Тема Re: Общност няма...нови [re: dexter_sum]  
АвторJulienne (Нерегистриран)
Публикувано04.07.05 21:04



от 'общността'- само една, да




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.