Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:40 18.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема луда ли съм?нови  
Авторshocked (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 17:47



Предварително ме извинете,че ви занимавам с моята особа. Обръщам се към вас,момичета,защото този въпрос не ми дава покой. Приемам се за обикновена хетеросексуална жена с един провален брак зад гърба си и още множество краткотрайни връзки. Това което ме притеснява е развинтената ми фантазия и странните сънища. Дори когато съм с мъж си представям ласките на жена! И това не е от днес,но не смеех да го изрека. Странното е,че не съм имала интимен контакт с жена, като изключим 2 инцидента в началото на студентските ми години. И въпреки това мечтая за партньор от моя пол. Луда ли съм,бисексуална ли съм, или е напълно нормално(поне според Фройд) да имаш потиснати сексуални влечения към собствения си пол. Някоя от вас да има идея за моя случай?



Тема Re: луда ли съм?нови [re: shocked]  
Авторsexy (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 17:58



Някоя от :нас: едва ли ИМА същия случай. Евентуално е възможно нЯКОГА да имала подобни притеснения

--
Любовта понякога ни обърква, сексуалността също.

--
Евентуално си бисексуална.

--

Мисля че не си луда, но за собствено успокоение можеш да се видиш с някой психоаналитик. Все пак на мен ми се струва че си си съвсем наред с изключ на това че МОЖЕ би подтискаш сексуалността си.........чуствата си към жени.

И накрая 2 инцидента. Хм. Може бли нещо в теб копнее за малко повече :инциденти: или?!?!

--

А може просто така да си сънуваш ...... и нищо. Да не би да те е страх да направиш решение или просто не знаеш какво искаш и искаш някой друг да вземе решението вместо теб.

АМа така не става.

Поздрави.



Тема много се панирашнови [re: shocked]  
Автор eurotrash (jmugalche)
Публикувано26.05.05 19:52



Ами нали се сещаш че ако кажем че си луда, то така ще обявим и нас си за луди.
Извод : Нищо ти няма.Не се стягай

Не!Не, на жените с мустаци!


Тема Re: Не си, споко! :)нови [re: shocked]  
Автор *Джeм* ()
Публикувано27.05.05 03:53



Идеята ми за твоя случай е, че тепърва започваш да ставаш 'нормална'.

Всеки е такъв, какъвто е. Проблемите са само, докато открие точно какъв е - и да се приеме с всичко у себе си.

Май и ние тук правим същото... мдам.

*При толкова неща за еднократна употреба, не е чудно, че и хората стават такива*


Тема А аз?нови [re: shocked]  
Автор Ayame (дзвер нечуван)
Публикувано28.05.05 18:57



Аз пък като съм с мъж си представям, че и аз съм мъж!! Луда ли съм?? (чеша се по главата)



Тема Re: А аз?нови [re: Ayame]  
Автор eurotrash (jmugalche)
Публикувано28.05.05 20:25



О да, определено... вярвай ми

Не!Не, на жените с мустаци!


Тема Re: А аз?нови [re: eurotrash]  
Автор Ayame (дзвер нечуван)
Публикувано29.05.05 03:14



Е, това да се чува



Тема Re: А аз?нови [re: Ayame]  
Автор *Джeм* (EU)
Публикувано29.05.05 06:10



Head & shoulders (ако се пише така..).
Някой от всичките му видове. Поне спираш да се чешеш.

П.П.: Ползвам го. Ментол-а. За два дена косата ми е мека и без пърхут. После пак става като бодли на таралеж.. хъм... май не ям подходящите плодове?!?

*При толкова неща за еднократна употреба, не е чудно, че и хората стават такива*


Тема Re: А аз?нови [re: *Джeм*]  
Автор Ayame (дзвер нечуван)
Публикувано29.05.05 19:09



A на дивотията ми ще помогне ли?



Тема Re: А аз?нови [re: Ayame]  
Автор *Джeм* (EU)
Публикувано29.05.05 23:45



Ами, да - както помага и на моята. Задълбочава я и я доразвива.

*При толкова неща за еднократна употреба, не е чудно, че и хората стават такива*



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.