Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:25 08.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: ...нови [re: M]  
Автор Sperantza (морска)
Публикувано03.06.05 21:27



Ааа,не я познавам...все още
Предполагам,че щом е Елия,сигурно се оправя...



Тема Re: ...нови [re: eлия]  
Автор Sperantza (морска)
Публикувано03.06.05 21:36



Добре,Елия,оправяйте се с момъка или девойката ...или хермафродита(слава на Хермес и Афродита)...обаче на мен ми се приспа много...незнам...това от двете бири ли еее...които изпих...или Хипнос ме зове

Лека нощ,клуб Ева и Ева!



Тема Re: ...нови [re: eлия]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано03.06.05 21:59



По-добре се "оправяй" със сигурни мадами..така мисля аз..че може да се нараниш..със случайни!Ама ти си опитна -сигурно се справяш!



Тема Re: ...нови [re: eлия]  
АвторИндиaн (Нерегистриран)
Публикувано03.06.05 22:10



ОNLY SM !!! Камшик да плющи и болка да има , другояче не играя ! За какво сте ми притрябвали бе, вие девойки , къде въобще ви е проблема?1 Аз искам butch да дойде и да видя бяло -сини резкипосред бял ден по кожата си, и то веднага !! The mistress must be VERY short-haired, иначе ще се оплача на полицията!!!



Тема Re: ...нови [re: eлия]  
Автор *Джeм* (EU)
Публикувано03.06.05 22:13



Мдам... пък аз бих си ги спретнала на кожи по стените и пред камината... зима иде!

*При толкова неща за еднократна употреба, не е чудно, че и хората стават такива*


Тема Re: ...нови [re: Sperantza]  
Автор *Джeм* (EU)
Публикувано03.06.05 22:16



Е, не, де - нали точно срещу такива изпросени намирания е партизанското ми движение...

... аз искам някой импулсивно да ме заплаши с намиране... хъм...

... и да ме отнесе 'като колорадски бръмбар - чипс'...

*При толкова неща за еднократна употреба, не е чудно, че и хората стават такива*


Тема Re: ...нови [re: eлия]  
Авторlndian (Нерегистриран)
Публикувано03.06.05 22:31



Елия ,не разбрах, май сексуалните мераци се отправени точно към теб в този постинг... Come on, save me... Save the experienced guy... Тази вечер съм особено vulnerable и - пия, пия !
Прекяаленото experianced е прекалено vulnerable винаги. но ПРЕКАЛЕНОТО Е --- шок !!!



Тема Re: ...нови [re: *Джeм*]  
Автор Sperantza (морска)
Публикувано04.06.05 14:44



Да те заплаши,казваш...
Силови мерки!



Тема Re: Не съм лизала досега.Хубаво ли е?нови [re: тoчицa.]  
Автор DAEMON ()
Публикувано05.06.05 11:13



Лейдис, лейдис... и вся осталая сволоч...
Дамата... или каквото там е - по естеството на въпроса - май проблема и е че няма възможност да проба... и апела по-скоро беше - "Коя ще се прежали - да се пробам"...

...а вие сте толкова неотзивчиви :(

Ако тези, които не ме харесват, ме харесваха - аз нямаше да се харесвам!!!


Тема Re: Не съм лизала досега.Хубаво ли е?нови [re: DAEMON]  
Автор *Джeм* (EU)
Публикувано05.06.05 11:53



Тцъ - не е 'дама'...

*При толкова неща за еднократна употреба, не е чудно, че и хората стават такива*



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.