Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:59 16.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Търси се...  
Автор янa_янa (либерално хлапе)
Публикувано10.05.05 20:30



място за почивка за двама за 3-4 дни на българското черноморие.

Без мерцедеси, моделки и друга българска кичозност.
С възможност за готвене.
Чист плаж, без чалги, депутати и възмутени чуждестранни туристи. По възможност нудистки, че в бански изглеждам ужасно.
Да е по-населено от Варвара, но не претъпкано като Бургас.
Да има руски девойки.
Без кучета и котки, че ни тресе страшна алергия.

Въобще, кажете къде ви е харесало.
<P ID=&quot;edit&quot;><FONT class=&quot;small&quot;><EM>Редактирано от янa_янa на 10.05.05 20:32.</EM></FONT></P>

Редактирано от янa_янa на 10.05.05 20:35.



Тема Re: Търси се...нови [re: янa_янa]  
Автор ПeчeнaTиkвa (eclectic)
Публикувано10.05.05 22:02



Северно море - остров Амеланд (спомени, спомени, ах...) С ферибот до там и след туй на кемпинг! Самo с нудитският плаж малко ша е сложно, че ветровито леко. Кво ша каиш, да резервираме ли вече? Дата? (-:



Тема мммммммммнови [re: ПeчeнaTиkвa]  
Автор eurotrash (jmugalche)
Публикувано10.05.05 22:35



Туй звучи като едно наистина неоткрито досега кътче от нашето черноморие

Не!Не, на жените с мустаци!


Тема Re: мммммммммнови [re: eurotrash]  
Автор ПeчeнaTиkвa (eclectic)
Публикувано10.05.05 23:22



нали?



Тема Re: Търси се...нови [re: янa_янa]  
Авторcho_io (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 01:33



Камен бряг или Иракли.
Само че рускините не знам дали ще са там
А и на Иракли едва ли има приспособления...такива цивилизовани за готвене.


Успех!



Тема Re: Търси се...нови [re: янa_янa]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано11.05.05 15:36



дам...Камен бряг




Тема Re: Търси се...нови [re: янa_янa]  
Авторvesy (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 16:51



Зависи за кой месец става дума.
През август е супер населено навсякъде и не можеш да избягаш от изброените горе мерцедеси.. Юни и юли се живее, но единственото място без чалга, за което се сещам е Варвара. Синеморец може би също. Там също е много приятно. На север си е пусто доста, но много различно и аз не харесвам.



Тема Re: Търси се...нови [re: vesy]  
Автор янa_янa (либерално хлапе)
Публикувано11.05.05 17:21



Абе то ми е ясно, че навсякъде има чалга, дори във Варвара. Въпросът е да може да се бяга от нея. На Варвара ще умрем от скука вечерно време. Става дума за началото на юни.

В Созопол как е, аз не съм ходила от пет години?



Тема ММЦнови [re: янa_янa]  
Автор Kлapиca (непознат)
Публикувано11.05.05 17:42



ММЦ



Тема Re: Търси се...нови [re: янa_янa]  
Автор K. (ears with feet)
Публикувано11.05.05 18:01



созопол е като илиянци. не ти се ходи там, колкото и да е било хубаво преди 10-12 години.
варвара е добра опция. верно, няма голяма забава нощем, освен ако не смяташ тридневна циганска сватба за такава. :) отидете във "варната", която я държи старият кмет на селото, също циганин, и където пускат били холидей и буена виста. :) и облаците са евтини!



Тема Re: Търси се...нови [re: K.]  
Автор янa_янa (либерално хлапе)
Публикувано11.05.05 20:32



О-о-о, вие се появихте, мадам!

Ми значи аз на Варвара бях преди четири дни. Не знам дали бях във Варната, но определно беше хотелче със страшна кухня и джаз. Бяхме на еднодневен цигански Гергьовден, пихме с Жеко, но той едва ли ни помни, щото таман беше привършил първия литър гроздова.

Транспортът към Царево обаче беше кофти, та се наложи да ни возят с камион, но това беше преди да се опитаме да вървим 9те киломотра към Царево.

Все повече ми се иска да направим преход по северното черноморие, ама сама аз с чужденец ме е страх. Абе помагайте, наште няма да ме пуснат на Варвара, щото "така не може" и ще ме пратят на Дюни, където ще си умрем от гъзария.



Тема Re: ММЦнови [re: Kлapиca]  
Автор янa_янa (либерално хлапе)
Публикувано11.05.05 20:33



Какво е ММЦ?



Тема Re: Търси се...нови [re: янa_янa]  
Автор K. (ears with feet)
Публикувано11.05.05 20:56



били сте във варната! жеко е едно от безумните варварски лица, което кисне непрекъснато във варната. фургон ли беше заведението?

какво ти пука къде ще кажеш на майка си, че ще си. кажи и "албена", пък бъди на камен бряг или варвара. :)))))

Редактирано от K. на 11.05.05 20:59.



Тема Re: Търси се...нови [re: K.]  
Автор янa_янa (либерално хлапе)
Публикувано11.05.05 21:10



Не, не беше фургон. Беше сграда, като кооперацийка. И дървени масички, само това беше отворено. Уведомиха ни, че квартирите по къщите на хората не били готови още.

Не ща да я лъжа майка ми, искам да я убедя, че жълти "луксозни" хотели не струват. Къде е Камен бряг?



Тема Re: Търси се...нови [re: янa_янa]  
Автор kukavelka (любопитка)
Публикувано12.05.05 01:50



Камен бряг е на стотина км северно от Варна, недалеч от нос Калиакра. Ако уцелите слънче, това време от годината е най-красиво - потънало в зеленина, тревата не е прегоряла... но там няма пясък - само скали и едно плажче на Яйлата със сравнително ситни камъчета, но доста по-едри от чакъл де:) Нудизма там е по подразбиране, а готвенето... ако сте в скалните ниши крой брега - там си гори едно огънче вче над 40 години... и определено е по-малко населено от Варвара, но пък е с рзкошна природа, в комбинация с археологически резерват на име Яйлата, на 1-2 км на юг от Камен бряг и нос Калиакра - около десетина км пак на юг. За руски девойки, всъщност въобще за девойки - забрави Кучета и котки почти няма, но пък там съм виждала лисица да си разхожда малките
Романтиката там е невероятна и падне ли ти на сърце - няма откачане... поне така е при мен и приятелите ми вече повече от 15 години.
Весели сънища

Life is an orange


Тема Re: Търси се...нови [re: K.]  
Авторvesy (Нерегистриран)
Публикувано12.05.05 11:55



ха ха ха Не е циганин пък и Варната май вече няма да я има в този вид, а като хотел.



Тема Re: Търси се...нови [re: vesy]  
Автор янa_янa (либерално хлапе)
Публикувано12.05.05 13:37



В това село какво значение има какъв си?

Ако говорите за едно такова цветно заведение на път за плажа, ремонтираха го и имаше бар готов и масички.



Тема Re: Търси се...нови [re: янa_янa]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано12.05.05 17:26





Виж това китно село, има само магарцедеси и други интересни неща...

Nequaqua vacuum, казала жабата и цопнала в гьола.


Тема Re: Търси се...нови [re: kukavelka]  
Автор янa_янa (либерално хлапе)
Публикувано12.05.05 17:53



А как се стига до там? Къде да се настаним?



Тема Re: Търси се...нови [re: dexter_sum]  
Автор янa_янa (либерално хлапе)
Публикувано12.05.05 18:00



Това е супер ресурс, мерси!



Тема Re: Търси се...нови [re: янa_янa]  
Автор kukavelka (любопитка)
Публикувано12.05.05 20:11



Взимате рейс от Варна за Каварна, а оттам за Шабла, но изрично питате да минава през Камен бряг - такива са само 2 дневно, един сутрин и един следобед. Ако изпуснете рейса - на стоп. Там се мяркат коли, хората са отзивчиви, така че не е безнадежно... Ако сте с кола - малко след като излезете от Каварна в посока Шабла има разклон, там поемате надясно в посока село Българево (там е и отбивката за нос Калиакра). Първото село е Българево, второто Свети Никола (там пък е отбивката за Русалка) и третото е Камен бряг.
За настаняването - аз винаги съм била на спален чувал в нишите в скалите на брега, край огънчето. Знам че повечето хора от селото дават стаи, но в малко къщи има топла вода. Има и бунгала в центъра на селото, но не знам да има възможности за готвене. А и ако сте извън сезона - малко неща работят.
Усмихната вечер от мен и ако имаш други въпроси - не стесняйся

Life is an orange


Тема Re: Търси се...нови [re: янa_янa]  
Автор imp (***)
Публикувано14.05.05 22:38



abe na kamen briag e gotino. sobeno ogun4eto. samo trqbva da se vnimava kato piine6 pokrai tova ogun4e 4e e blizo do otvesna skala. dokolkoto si spomnqm ima daje nqkakvi legendi za devoika sko4ila ot vuprosnata skala predi godini, kakto i za piqni turisti opitali da napravqt ve4en skok kum moreto, ama gospod nali pazil piqnite;). no e kato na selo stava sku4ni4ko sled nqkoi drug den.
6to se otnasq do sozopol(moqta lqtna slabost). prez uni i uji ne e 4ak tolkova ojiveno, osven tova ni6to ne moje da se sravni s gledkata na zaleza, dokato se pokla6ta6 na sala(za zavedenieto govorq na pristani6teto v stariq grad), otpivaiki ot ledeniq obak i saotvetno povru6aiki go v moreto sled opredelen broi 4a6ki i vreme, razbira se!!!!!



Тема Re: Търси се...нови [re: imp]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано15.05.05 08:08



А през семптември и октомври няма по красиво място от Созопол.
Честно казано, нищо не е в състояние да ме накара да сменя Созопол:)
Дори хилядите диваци:)
Доколкото разбрах от баща ми (той е един от реставриращите архитекти на стария град), има сериозни планове да се измете цялата простотия от сергии и пр. от града, така че - стискаме палци.

Nequaqua vacuum, казала жабата и цопнала в гьола.


Тема Re: Търси се...нови [re: dexter_sum]  
Автор imp (***)
Публикувано15.05.05 17:24



Напълно сам съглсана с теб мила.Аз си карам почивката все на Созопол и/или в околностите му(най-ве4е "Златна рибка") откакто се помня и няма да го сменя. Пообиколих и почти всички други курорти, така междудругото де, ама Созопол си остава "the very best for me".

Пък като не искате навалица ходете през слабите месеци, то и без това там вече само юли и август са силни, покрай тази истерия с гъзареенето по северното черноморие.
В крайна сметка нали е най-важно с кого си?



Тема Re: Търси се...нови [re: imp]  
Автор янa_янa (либерално хлапе)
Публикувано15.05.05 21:31



Ами открихме къща в покрайнините на Созопол. Аз съм доволна. Ако не ни хареса, ще се изнесем другаде. Благодара за съветите! Лека лято!



Тема Re: Търси се...нови [re: янa_янa]  
Автор Jesy (®)
Публикувано27.05.05 11:49



Не знам как е Созопол през сезона, но сега е супер. Върнах се преди 2 дни и дори вече става за плаж. Има народ, но определено не бъка от сергии и простотии. Пооправили са си парка, като че ли всички градчета сега са започнали да си оправят парковете е центровете :-)

И все пак ще ти препоръчам Свети Влас, на 3 километра от слънчев бряг е така че няма да скучаеш вечер, Несебър също е близичко, а на всичкото отгоре можеш да намериш спокойни и чисти плажове, планина и перфектния въздух - планина, море :-)



Важни са пътищата със сърце...

Тема Re: Търси се...нови [re: янa_янa]  
Автор StoneBitch (wtf)
Публикувано27.05.05 13:16



Не zнам в момента как е, но най-хубавите ми морски спомени са от къмпинг `Градина` до Соzопол. Рано сутрин всиЧки се къпят голи, а в блиzост имаШе и девствен плаж, само не ме питай къде тоЧно, zаЩото бяхме с кола.

Весело иzкарване.:)



Тема Re: Търси се...нови [re: StoneBitch]  
Автор янa_янa (либерално хлапе)
Публикувано27.05.05 18:34



О-о-о, мадам. Няма да ви питам къде, за да не ви засрамвам. Последно решихме да е на квартира леко извън Созопол, с план да се обикаля по девствени плажове!

Къде се изгуби, ма?



Тема Re: Търси се...нови [re: янa_янa]  
Автор StoneBitch (wtf)
Публикувано28.05.05 04:35



Даскало, баЧкане, в Берлин бях zа една седмица и такива.

Благородно zавиждам zа морето, Че мен я ме огрее края на август, я не.:)

Тук са бесни жеги и се потя периодиЧно.

Поzдрави и весело море.



Тема Re: Търси се...нови [re: StoneBitch]  
Автор ПeчeнaTиkвa (eclectic)
Публикувано28.05.05 08:49



Виждаш ли, StoneBitch - 'ся ако си имахте Райн щеше да се топнеш набързо, или поне краченца, де (-: И си е цяло шанде да ходиш при тея тонове слънце на уни, нали? Пък и алергиите почнаха при някои, ехтс, нямаме угаждане - като вица за крокодилката тръгнала на море стана леко: "'ся т'ва слънце, 'ся тоя пясък и си ми седнал да опашкта и ни мъ' обичаш вече-е-е, 'ся тая солена вода, тия хора и си ми седнал на опашката и не мъ обичаш вече-e-e-e-e..." (-:
Та таквиз ми ти ра'бти, но от днес вечерта го дават на буря тъй че, ша са спи спокойно (-;

п.п аз сакън да не се намеся, нали? - сорка в случай на грубо и неуместно намесване-ъ-ъ!

Редактирано от ПeчeнaTиkвa на 28.05.05 08:53.



Тема Re: Търси се...нови [re: янa_янa]  
Автор Sperantza (pirate)
Публикувано29.05.05 08:30



Оф,на мен само в Бургас си ми харесва,защото ми е роден град и като си помисля,че днес ще заминавам пак за София...ми харесва още повече



Тема Re: Търси се...нови [re: dexter_sum]  
Автор tramell (monosexual)
Публикувано30.05.05 11:06



СТРАХОТНО!!!

мисля, че ще се отбия там това лято


If you didn't want the answer, you shouldn't have asked the question.


Тема До всички!нови [re: янa_янa]  
Автор Sperantza (морска)
Публикувано01.06.05 09:00



Ако сте чели вече темата ми "Хм...",искам да ви съобщя,че това за 14-те нощувки го получих по мейла си вчера и е съвсем реална оферта.Понеже ми е съвестно,условието,което ми поставиха от там беше,че трябва да изпратя копие от това предложение на още 7 човека,така,че и те да могат да се възползват от нея.
Така,ако сте ме разбрали правилно,искам от вас 7 адреса на пощи(ваши или на някой друг,за да ви изпратя копие от това предложение,вие от своя страна можете да ги изпратите на още 7 свои познати.Важното е да стане възможно най-бързо,защото останалите бройки са само 6089,а са били 50 000!
Това е много изгодно,защото вие ще можете да отидете с приятелките си примерно или някой,с когото искате да сте.
Който иска,да ми изпрати бележка или да напише тук адреса на пощенската си кутия,за да му изпратя копие от това предложение.



Тема Re: До всички!нови [re: Sperantza]  
Автор Sperantza (морска)
Публикувано01.06.05 11:27



Нима никой не иска!
Айде,бре,хора!Дори да не сте заинтригувани за тези месеци,това предложение е валидно до 12 месеца от датата на издаването му.Важно е да си вземете своя билет за двама,докато има още такива.Не е задължително веднага да хукнете на някъде.Пък и имате голям избор от хотели и държави.
Хайде,да не се наложи да направя свой подбор на кадрите!:))))))
Ако цялата работа ви се струва доста съмнителна,то си е за ваша сметка...аз просто ви предлагам да се запознаете с тази оферта,която получих не от някой като мен и вас,а директно от фирмата.Аз също се усъмних в началото,но прочетох всичко от-до и е реално!
Айде,че няма време!

П.П.То,аслъ,като се опитваш да направиш добро на някой,точно тогава никой не ти вярва...



Тема Re: Търси се...нови [re: янa_янa]  
Автор CAMlNO (случаен)
Публикувано03.06.05 20:39



Не ми се чете цялата тема, но каквото и да пише в нея, смятам, че такова място не съществува.

п.п. А ако го откриеш пусни една бележчица. За мен може с кучета и котки.

Свобода за българските медици в Либия!


Тема Re: Търси се...нови [re: CAMlNO]  
Автор янa_янa (либерално хлапе)
Публикувано03.06.05 21:21



Засега се очаква в Созопол да открием всичко това.



Тема Re: Търси се...нови [re: янa_янa]  
Автор Sperantza (морска)
Публикувано03.06.05 21:32



Ооо,градът на Аполон!



Тема Re: Търси се...нови [re: янa_янa]  
Автор CAMlNO (случаен)
Публикувано04.06.05 13:13



“Без мерцедеси, моделки и друга българска кичозност.
Чист плаж, без чалги, депутати и възмутени чуждестранни туристи.
Да е по-населено от Варвара, но не претъпкано като Бургас.”

Мислиш ли, че Созопол е такова място?



Свобода за българските медици в Либия!


Тема Re: Търси се...нови [re: CAMlNO]  
Автор янa_янa (либерално хлапе)
Публикувано04.06.05 13:54



Ех сега, аз какво мисля. Не, предполагам има по някоя напудрена пикла и гърми чалга, но едва ли е навсякъде. Планираме наистина да си търсим девствен плаж, а със спането сме се уредили отлично. Ако толкова не стане, ще си гледаме българската кичозност с умиление, а мутрите и моделките надменно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.