Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:00 22.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Търси се...нови [re: янa_янa]  
Автор Sperantza (pirate)
Публикувано29.05.05 08:30



Оф,на мен само в Бургас си ми харесва,защото ми е роден град и като си помисля,че днес ще заминавам пак за София...ми харесва още повече



Тема Re: Търси се...нови [re: dexter_sum]  
Автор tramell (monosexual)
Публикувано30.05.05 11:06



СТРАХОТНО!!!

мисля, че ще се отбия там това лято


If you didn't want the answer, you shouldn't have asked the question.


Тема До всички!нови [re: янa_янa]  
Автор Sperantza (морска)
Публикувано01.06.05 09:00



Ако сте чели вече темата ми "Хм...",искам да ви съобщя,че това за 14-те нощувки го получих по мейла си вчера и е съвсем реална оферта.Понеже ми е съвестно,условието,което ми поставиха от там беше,че трябва да изпратя копие от това предложение на още 7 човека,така,че и те да могат да се възползват от нея.
Така,ако сте ме разбрали правилно,искам от вас 7 адреса на пощи(ваши или на някой друг,за да ви изпратя копие от това предложение,вие от своя страна можете да ги изпратите на още 7 свои познати.Важното е да стане възможно най-бързо,защото останалите бройки са само 6089,а са били 50 000!
Това е много изгодно,защото вие ще можете да отидете с приятелките си примерно или някой,с когото искате да сте.
Който иска,да ми изпрати бележка или да напише тук адреса на пощенската си кутия,за да му изпратя копие от това предложение.



Тема Re: До всички!нови [re: Sperantza]  
Автор Sperantza (морска)
Публикувано01.06.05 11:27



Нима никой не иска!
Айде,бре,хора!Дори да не сте заинтригувани за тези месеци,това предложение е валидно до 12 месеца от датата на издаването му.Важно е да си вземете своя билет за двама,докато има още такива.Не е задължително веднага да хукнете на някъде.Пък и имате голям избор от хотели и държави.
Хайде,да не се наложи да направя свой подбор на кадрите!:))))))
Ако цялата работа ви се струва доста съмнителна,то си е за ваша сметка...аз просто ви предлагам да се запознаете с тази оферта,която получих не от някой като мен и вас,а директно от фирмата.Аз също се усъмних в началото,но прочетох всичко от-до и е реално!
Айде,че няма време!

П.П.То,аслъ,като се опитваш да направиш добро на някой,точно тогава никой не ти вярва...



Тема Re: Търси се...нови [re: янa_янa]  
Автор CAMlNO (случаен)
Публикувано03.06.05 20:39



Не ми се чете цялата тема, но каквото и да пише в нея, смятам, че такова място не съществува.

п.п. А ако го откриеш пусни една бележчица. За мен може с кучета и котки.

Свобода за българските медици в Либия!


Тема Re: Търси се...нови [re: CAMlNO]  
Автор янa_янa (либерално хлапе)
Публикувано03.06.05 21:21



Засега се очаква в Созопол да открием всичко това.



Тема Re: Търси се...нови [re: янa_янa]  
Автор Sperantza (морска)
Публикувано03.06.05 21:32



Ооо,градът на Аполон!



Тема Re: Търси се...нови [re: янa_янa]  
Автор CAMlNO (случаен)
Публикувано04.06.05 13:13



“Без мерцедеси, моделки и друга българска кичозност.
Чист плаж, без чалги, депутати и възмутени чуждестранни туристи.
Да е по-населено от Варвара, но не претъпкано като Бургас.”

Мислиш ли, че Созопол е такова място?



Свобода за българските медици в Либия!


Тема Re: Търси се...нови [re: CAMlNO]  
Автор янa_янa (либерално хлапе)
Публикувано04.06.05 13:54



Ех сега, аз какво мисля. Не, предполагам има по някоя напудрена пикла и гърми чалга, но едва ли е навсякъде. Планираме наистина да си търсим девствен плаж, а със спането сме се уредили отлично. Ако толкова не стане, ще си гледаме българската кичозност с умиление, а мутрите и моделките надменно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.