Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:58 22.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Търси се...нови [re: янa_янa]  
Автор kukavelka (любопитка)
Публикувано12.05.05 20:11



Взимате рейс от Варна за Каварна, а оттам за Шабла, но изрично питате да минава през Камен бряг - такива са само 2 дневно, един сутрин и един следобед. Ако изпуснете рейса - на стоп. Там се мяркат коли, хората са отзивчиви, така че не е безнадежно... Ако сте с кола - малко след като излезете от Каварна в посока Шабла има разклон, там поемате надясно в посока село Българево (там е и отбивката за нос Калиакра). Първото село е Българево, второто Свети Никола (там пък е отбивката за Русалка) и третото е Камен бряг.
За настаняването - аз винаги съм била на спален чувал в нишите в скалите на брега, край огънчето. Знам че повечето хора от селото дават стаи, но в малко къщи има топла вода. Има и бунгала в центъра на селото, но не знам да има възможности за готвене. А и ако сте извън сезона - малко неща работят.
Усмихната вечер от мен и ако имаш други въпроси - не стесняйся

Life is an orange


Тема Re: Търси се...нови [re: янa_янa]  
Автор imp (***)
Публикувано14.05.05 22:38



abe na kamen briag e gotino. sobeno ogun4eto. samo trqbva da se vnimava kato piine6 pokrai tova ogun4e 4e e blizo do otvesna skala. dokolkoto si spomnqm ima daje nqkakvi legendi za devoika sko4ila ot vuprosnata skala predi godini, kakto i za piqni turisti opitali da napravqt ve4en skok kum moreto, ama gospod nali pazil piqnite;). no e kato na selo stava sku4ni4ko sled nqkoi drug den.
6to se otnasq do sozopol(moqta lqtna slabost). prez uni i uji ne e 4ak tolkova ojiveno, osven tova ni6to ne moje da se sravni s gledkata na zaleza, dokato se pokla6ta6 na sala(za zavedenieto govorq na pristani6teto v stariq grad), otpivaiki ot ledeniq obak i saotvetno povru6aiki go v moreto sled opredelen broi 4a6ki i vreme, razbira se!!!!!



Тема Re: Търси се...нови [re: imp]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано15.05.05 08:08



А през семптември и октомври няма по красиво място от Созопол.
Честно казано, нищо не е в състояние да ме накара да сменя Созопол:)
Дори хилядите диваци:)
Доколкото разбрах от баща ми (той е един от реставриращите архитекти на стария град), има сериозни планове да се измете цялата простотия от сергии и пр. от града, така че - стискаме палци.

Nequaqua vacuum, казала жабата и цопнала в гьола.


Тема Re: Търси се...нови [re: dexter_sum]  
Автор imp (***)
Публикувано15.05.05 17:24



Напълно сам съглсана с теб мила.Аз си карам почивката все на Созопол и/или в околностите му(най-ве4е "Златна рибка") откакто се помня и няма да го сменя. Пообиколих и почти всички други курорти, така междудругото де, ама Созопол си остава "the very best for me".

Пък като не искате навалица ходете през слабите месеци, то и без това там вече само юли и август са силни, покрай тази истерия с гъзареенето по северното черноморие.
В крайна сметка нали е най-важно с кого си?



Тема Re: Търси се...нови [re: imp]  
Автор янa_янa (либерално хлапе)
Публикувано15.05.05 21:31



Ами открихме къща в покрайнините на Созопол. Аз съм доволна. Ако не ни хареса, ще се изнесем другаде. Благодара за съветите! Лека лято!



Тема Re: Търси се...нови [re: янa_янa]  
Автор Jesy (®)
Публикувано27.05.05 11:49



Не знам как е Созопол през сезона, но сега е супер. Върнах се преди 2 дни и дори вече става за плаж. Има народ, но определено не бъка от сергии и простотии. Пооправили са си парка, като че ли всички градчета сега са започнали да си оправят парковете е центровете :-)

И все пак ще ти препоръчам Свети Влас, на 3 километра от слънчев бряг е така че няма да скучаеш вечер, Несебър също е близичко, а на всичкото отгоре можеш да намериш спокойни и чисти плажове, планина и перфектния въздух - планина, море :-)



Важни са пътищата със сърце...

Тема Re: Търси се...нови [re: янa_янa]  
Автор StoneBitch (wtf)
Публикувано27.05.05 13:16



Не zнам в момента как е, но най-хубавите ми морски спомени са от къмпинг `Градина` до Соzопол. Рано сутрин всиЧки се къпят голи, а в блиzост имаШе и девствен плаж, само не ме питай къде тоЧно, zаЩото бяхме с кола.

Весело иzкарване.:)



Тема Re: Търси се...нови [re: StoneBitch]  
Автор янa_янa (либерално хлапе)
Публикувано27.05.05 18:34



О-о-о, мадам. Няма да ви питам къде, за да не ви засрамвам. Последно решихме да е на квартира леко извън Созопол, с план да се обикаля по девствени плажове!

Къде се изгуби, ма?



Тема Re: Търси се...нови [re: янa_янa]  
Автор StoneBitch (wtf)
Публикувано28.05.05 04:35



Даскало, баЧкане, в Берлин бях zа една седмица и такива.

Благородно zавиждам zа морето, Че мен я ме огрее края на август, я не.:)

Тук са бесни жеги и се потя периодиЧно.

Поzдрави и весело море.



Тема Re: Търси се...нови [re: StoneBitch]  
Автор ПeчeнaTиkвa (eclectic)
Публикувано28.05.05 08:49



Виждаш ли, StoneBitch - 'ся ако си имахте Райн щеше да се топнеш набързо, или поне краченца, де (-: И си е цяло шанде да ходиш при тея тонове слънце на уни, нали? Пък и алергиите почнаха при някои, ехтс, нямаме угаждане - като вица за крокодилката тръгнала на море стана леко: "'ся т'ва слънце, 'ся тоя пясък и си ми седнал да опашкта и ни мъ' обичаш вече-е-е, 'ся тая солена вода, тия хора и си ми седнал на опашката и не мъ обичаш вече-e-e-e-e..." (-:
Та таквиз ми ти ра'бти, но от днес вечерта го дават на буря тъй че, ша са спи спокойно (-;

п.п аз сакън да не се намеся, нали? - сорка в случай на грубо и неуместно намесване-ъ-ъ!

Редактирано от ПeчeнaTиkвa на 28.05.05 08:53.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.