Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:56 09.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: нови [re: So_HaPpTY]  
Автор Briomby ()
Публикувано30.03.05 23:56



Редактирано от Briomby на 31.03.05 00:03.



Тема Re: :))нови [re: So_HaPpTY]  
Автор Briomby ()
Публикувано30.03.05 23:57



Освен, че за сефте те виждам нерегната??? /поради което имам известни съмнения относно това коя си/, реших, че ще ти и отговоря - Аз съм споко,.. а ти?

Не търси повторение, Няма такова..


Тема Re:нови [re: Loneliness]  
Автор fata~morgana (cat)
Публикувано19.05.05 14:47



напразно...



Тема Re: Абе как става така,нови [re: Rene]  
АвторZealand (Нерегистриран)
Публикувано19.05.05 16:10



Strahotno izkazvane. Napravo mi napulni dushtata. I az men si e pulna pilna glupost taja istoriika. Njakoj pishe gluposti i posle gleda sair otstrani.



Тема Re: Благодаря!!!!нови [re: GOLD]  
АвторZealand (Нерегистриран)
Публикувано19.05.05 16:25



Ujasno dramatizira6.
Karaj go po spokojno. Ako si iskala da promeni6 dosega6niat si jovot da go be6e napravila,a ne da pi6e6 razni ne6ta tuk. Ne sa ti vinovni momichetat, 4e ti si nere6itelna.
Kojto iska go pravi,kojto ne iska...... razkazva istoriiki i si namira opravdanija.



Тема Re:нови [re: fata~morgana]  
Автор Loneliness ()
Публикувано19.05.05 19:47



Знам. :-) Но за Мен И Загубените каузи. Са Каузи.

П.С
Един Детайл ми нареди целият пъзел. Но, ако не бях го ' наредила ' проблемът нямаше да е в Моята Памет. А в Твоята ' Разновидност '. :-)




Тема Re: ah ti....нови [re: Loneliness]  
Автор fata~morgana (cat)
Публикувано13.06.05 22:19



koj detajl?

kak i kakvo si uspqla...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.