Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:52 02.07.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Мъжетенови  
Автор Danaya ()
Публикувано13.03.05 20:50



Тук често се пише за жените.
Днес аз ще пиша за тези,чиито достъп тук е ...нежелателен:)
Не за "клубарите",за чекиджийте,(които напоследък не се навъртат наоколо,слава Богу(или слава Рене...:))

Да поговорим за мъжете изобщо.Каква всъщност е първата асоциация,която правите с тази дума?

Общо взето,при мен беше..."такъв...с такова..."
Имаше една приказка на времето"кажи му "мъж"и не го обиждай повече".
Жената,която ми я каза,беше "стара мома"...и определено си падаше по мъже.

Някога мислех,че жените са по-чувствителни същества,способни на по-дълбоки чувства,по-благородни(все пак,всеки е бил на 17:)...докато мъжете-те са диваци,варвари,насилници,комплексари и разглезени "мамини синчета"
В интерес на истината,не съм получила опровержение на тези си убеждения досега.Но затова пък опознах жените по-добре.И знам,че (някои от тях) са способни на точно толкова гадост и жестокост,колкото (някои от) мъжете...
Всъщност,живеем в ебати смахнатия свят,хора!Жените стават мъже,а мъжете стават....не стават жени,защото не биха могли,но нещо от сорта...

Имало е мъже,които са били МЪЖЕ...а всяка жена знае какво значи това.Може би все още се намират такива,но къде са ?.. Шансът да ти се падне 6-ца от тотото е по-голям от този,да попаднеш на такъв екземпляр.

И сега,нека си кажем честно,на който му се казва:ако не беше така,ако не бяхме разочаровани от това,в което се е превърнала мъжката част от от света,дали щяхме да сме тук?
Фобията към мъжете,която се вихри по всички подобни форуми,чатове и т.н,не е ли всъщност....едно разочарование,гняв за това,че има истински жени,хубави,силни,умни,които копнеят да получат това,което знаят,че заслужават,но са загубили вярата,че ще могат...защото света се изкриви до безобразие?...

Не знам как ще приемете този постинг,но това не е опит за"хомофобски идеи" ,обида на клуба или опит за"връщане на заблудените овце в лоното на правия път".Просто....искам мнението ви.

Каквото посееш,това ще пожънеш


Тема Re: Мъжетенови [re: Danaya]  
Авторchany (Нерегистриран)
Публикувано13.03.05 21:03



Първа асоциация, по-скоро не асоция но ....................ми аз не мразя мъжете

ако някой се прави на идиот си е за него, всъщност.......мъже, ми аз си мисля за други неща, ако нещо в някой мъж ме изкефи, супер, ама и без това съзнанието ми е твърде преизпълнено с нещо другооо

но ми се е случвало [преди, в мин вр ] да ги мразя, много ме бяха наранили

излекуваха ме

все едно, има гадни мъже, има гадни жени, а ти кво питаше?

има и готини ............като мен



Тема Re: Мъжетенови [re: Danaya]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано13.03.05 21:05



Има много готини и свестни мъже.
Истински.
Има и невероятни жени.
Има и всякакви боклуци от двата пола. От тях обаче аз лично не си вадя обобщаващи заключения за хората, както и не систематизирам по пол, етнос, раса и тн.т. Би било глупаво.

п.с. Ти правиш ли разлика между лесбийка и мъжемразка?

...most girls are straight until they're not...


Тема Re: Мъжетенови [re: Danaya]  
Авторchany (Нерегистриран)
Публикувано13.03.05 21:11



Кой дивак кой благородник?

Аз пък получих 6 от тотото. дори и сега срещам страхотни мъже! да, срещам ги. а ти?


Но се получава рядко а? Ами ти 6 от тото ли си? Запитай? се..........всеки получава това което заслужава, ...........и все пак аз все пак харесвам жени!

така се получава. шестици или тройки. тва да не ти е.................. и двойки съм имала..........................

не бъди късогледа, лесно обясняваш нещата



Тема Re: Мъжетенови [re: Danaya]  
Автор VertecS (много опасен)
Публикувано13.03.05 22:10



Аз съм един от тия с нежелан достъп ей-тука.
Колко съжалявам за теб, че си попаднала на един такъв с такова. Жестока съдба. А приказката, която ти я е казала старата мома добре знаеш, че оригиналният и вариант засяга жените.
Какво искаш от един мъж? Искаш ония, който е шестица от тотото, а? А ти замисляла ли си се някога защо до сега не си намерила такъв. Може би просто не си на същото ниво. Дали заслужаваш такъв? Дали си жена, шестица, или си просто поредната разочарована от живота посредствена жена.
Какъв мъж искаш? Който да те разбира, който да те слуша който да мие чинии? Но ако имаш такъв, какво би си помислила, че е- мамино синче? Дали си разочарована, от мъжете защото незнаеш какво искаш, или си разочарована, защото знаеш, че неможеш да получиш това, което искаш, просто защото неможеш да отвърнеш със същото.(монологичен въпрос, който не е пряко обръщение) Апък аз незнам защо не съм видял фобия към мъжете, във форуми, за чатове незнам, защото там не влизам. Сигурно трябва да обиколя форумите на Разочаровани от живота домакини.
Ами това е моето мнение, апък ако щете го трийте!

Редактирано от VertecS на 13.03.05 23:05.



Тема За манталитета...нови [re: Danaya]  
Автор So_HaPpYМодератор (Slap-stick)
Публикувано13.03.05 22:25



...на старата мома определена възраст не е нужна. Име жени по на 20 години, които се държат така. За манталитета на педала също не е нужна възраст - има педали по default има и такива които се държат като педали.

Виж, елементарно е, ако харесваш жена/и то, колкото и да ти е трудно да си го признаеш е факт. Ако харесваш мъж/е, то също е факт. Боклуци има навсякъде - може да те пребие мъж, може да те пребие и жена (по-рядко, но все пак може), може да ти изневери мъж, може да ти изневери и жена, може да те обиди мъж, може да те обиди и жена,може да те излъже, наругае, може да не знае какво иска, може просто да е егоист, може просто да е твърде флиртаджийски настроен/а... може, може, може... безброй неща.

Глупавото за мен е, че видиш ли ненамерили любовта с пишка, жените плеснали с ръце и се ориентирали към други жени. Нима мъж, който го е прецакала неговата (хетеро) половинка решава, че е гей? Да си лесбийка, бисексуална или просто да харесваш, обичаш и т.н. една жена не означава че си разочарована от половината свят /с фалоси визирам/. Или ако си разочарована от тях... то това е комплексарско, говори за ниско самочувствие и още повече за никакво уважение към другия. Човек не е единствен. Разбираш ме предполагам.

Има страхотни мъже. Има и отвратителни жени. Както има отвратителни мъже и страхотни жени. Има чудесни човешки отношения, има и такива, от които ми се повръща.
Да, има жени, които в следствие на сексуален тормоз търсят женски ласки, да има и жени, които не са се радвали изобщо на мъжко внимание и за това са "решили" че харесват своят пол. Но също така има и латентен хомосексуализъм, който не се знае кога ще се прояви... И не мисля, че една себеуважаваща се жена ще каже нещо антимъжко. В този клуб жените имат мъже приятели, бизнеспартньори, шефове, подчинени, братя... каквито щеш ги наречи. Да харесваш жени, винаги съм си мислила, че не означава да си само с жени като в оранжерия за скъпи цветя, увяхващи 3 дни след откъсването...

Нещата понякога, мило другарче, са много по-прости отколкото изглеждат и прекомерното мислене... не поражда нищо друго освен вътрешен дискомфорт... и главоболие. Човек решава - приема се и не търси оправдания в нещо си там или не се приема и после цял живот се оправдава за нещо си там...

"Всичко има край, само саламът - два... "
Из *Джем*'s WC

Редактирано от So_HaPpY на 13.03.05 22:33.



Тема Re: Мъжетенови [re: Danaya]  
Автор eлия ()
Публикувано13.03.05 23:20



И сега,нека си кажем честно,на който му се казва:ако не беше така,ако не бяхме разочаровани от това,в което се е превърнала мъжката част от от света,дали щяхме да сме тук?

Това впрочем е един от твърдите стереотипи за жените с различна сексуалност. Че те просто не са намерили истинския мъж.
Но истината е, че те никога не са търсили истински или неистински мъж... Никога мъжа не е бил потенциален обект за интимни отношения и връзка и не е бил разглеждан като такъв.

И изобщо... да си лесбийка означава да си емоционално и физически привлечена от жени...а не отблъсната от мъже... или отпаднала от мъжката класация...

Да... ако всички мъже по света бяха ПЕРФЕКТНИ и ЕДИНСТВЕНИ аз пак щях да съм си тук, защото аз съм тук понеже харесвам жени, а не понеже ПЕРФЕКТНИЯ и ЕДИНСТВЕНИЯ се е паднал на друга.

Ще редактирам, за да добавя нещо...
Ако притежавам дузина ПЕРФЕКТНИ мъже... ама от тия най-идеалните.. мечтата на всяка жена... бих ги разменила за една средно ниво жена. И ще имам чувството, че съм те измамила...
Мъжете стават за приятели понякога... за колеги... за съседи... но за връзка... хех...

Редактирано от eлия на 13.03.05 23:25.



Тема Re: Мъжетенови [re: Danaya]  
Автор marilyn- ()
Публикувано14.03.05 01:40



Това дето елия е цитирала от твоя постинг и аз мислех да го извадя, по това отговора ми е- да щахме да сме тук.
Относно стереотипите: "Че те просто не са намерили истинския мъж."- и да са го намерили и да го намерят, няма ей така просто да спрат да харесват жени. Тези неща не стават просто така, защото съизмерваш различни неща. опитваш се да заместиш невзаимозаменяеми неща. Това обаче което ме успокоява е, че нещата не са така стандартно клиширани в истинската им стойност и целия ти опит манипулативно да сеоправдаеш че видите ли липсата на едното ме тласка към другото, не защото то е хубаво, а просто защото това първото го няма е безсмислен и повърхностен, прости за категориите, но това ми идва ей така на прима виста, а и не съм от хората дето ще се редактират, а от тия които записват мислите си такива каквито са, така че- мъжете са си мъже, жените са си жени са си жени и толкова.



Тема Re: Мъжетенови [re: Danaya]  
Автор янa_янa (либерално хлапе)
Публикувано14.03.05 03:08



Познавам мъже, които са по-големи жени и от мен. Едни от най-верните ми приятели са мъже. Познавам жени, с които се чувствам като с мъж. Познавам отвратителни мъже и ужасни жени.



Тема Re: Мъжетенови [re: янa_янa]  
Автор VertecS (много опасен)
Публикувано14.03.05 06:46



Най-добрите приятели- мъже? Е това вече е нещо ново!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.