Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:03 18.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Ще говоря в неделя по радиото !  
Авторlndian (Нерегистриран)
Публикувано11.02.05 16:42



Хора, слушайте ме в неделя, 13. 02, от 13.00 ч. в ефира на радио "Нет", когато ще е второто предаване на Джемини. "Джемини" бяха така любезни да ме поканят и ще говоря как разбирам транссексуалността. Стискайте палци да не се издъня и не запецна на половин-дума!

"Нет", ако още не сте го намерили, е на 106. 9 мегахерца, което за София-център трябва да го търсите вдясно от "Хоризонт".



Тема Re: Ще говоря в неделя по радиото !нови [re: PPP]  
Авторspeca (Нерегистриран)
Публикувано13.02.05 21:18



S mastrubirane po-skoro



Тема Re: Ще говоря в неделя по радиото !нови [re: speca]  
Автор Pekoнcтpykтop (бивш МиГ)
Публикувано14.02.05 09:50



Мастурбирането също си е вид секс, бе. Според статистиката, около 20% от жените са асексуални, никога в живота си не са изпитвали оргазъм. Чукат се само заради задължението и/или изгодата.





Тема Re: Ще говоря в неделя по радиото !нови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано14.02.05 10:11



не изпитват заради некадърници като теб, хахахахахахахаха...

...most girls are straight until they're not...


Тема Re: Ще говоря в неделя по радиото !нови [re: dexter_sum]  
Автор Pekoнcтpykтop (бивш МиГ)
Публикувано14.02.05 10:22



Това е схоластика вече. Не би могла да имаш мнение без да имаш пряк практически опит.





Тема Re: Ще говоря в неделя по радиото !нови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано14.02.05 10:24



Опазил ме Господ!

...most girls are straight until they're not...


Тема Re: Ще говоря в неделя по радиото !нови [re: dexter_sum]  
Автор Pekoнcтpykтop (бивш МиГ)
Публикувано14.02.05 10:28



А така. Поради тази причина въпросите, касаещи некадърността, остават неизяснени за теб.





Тема Re: Ще говоря в неделя по радиото ! [re: Pekoнcтpykтop]  
Авторb (Нерегистриран)
Публикувано14.02.05 12:04



Bojane tova ti li si



Тема Re: Ще говоря в неделя по радиото !нови [re: PPP]  
Авторlndian (Нерегистриран)
Публикувано14.02.05 17:18



Ами хайде да не го обсъждам тук, че мястото май не е подходящо. Не умея да медитирам както е описано в книгите, не ми се получава. Самото изкуство е медитация, за доста хора е така, мисля. И това има общо с намаляването на желанието.



Тема Re: Ще говоря в неделя по радиото !нови [re: Epoussette]  
Авторlndian (Нерегистриран)
Публикувано14.02.05 17:56



Искам да отговоря на Котката Марта от ЛГБТ сайта по повод предаването, защото там темите са заключени. Да, много добре знаех че такава недоизясненост за това що е тр-ст ще стане и ще се получат критики от този тип, и водещите са го знаели, защото ме познават, но въпреки това са поели риска да ме поканят. Не подценявайте, че хората са романтични и по-размитите обяснения може да им допаднат повече от анатомическите. Не подценявайте публиката! Който се интересува от слушателите какво е определението за нея, може да се порови в книгите с такава тематика - аз щях да спомена това определение, но нямаше време. Мисля, че по-типични случаи на тр-ст като събеседници няма да липсват в бъдеще, има откъде да се намерят.
Деси много добре си знае работата как да говори за тр- "ен"! Реалните контакти в живота не вървят като по книга! Правилата може да казват едно, ама ако срещу теб седи Карлсон и крещи "ако не ме обичате няма да играя..." С книгата ли ще се съобразиш, или с Карлсон?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.