Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:23 02.07.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема ПРИЗНАНИЕТО на ИСТИНСКИЯ Леополд Мазох!нови [re: Джeйн]  
Авторlndian (Нерегистриран)
Публикувано10.02.05 16:21



Джейн, за мен не е проблем да изтърпя доволно количество татуировки. Аз съм един от малкото които Наистина разбират от такива неща като камшик или бич. Мъчения с нажежено желязо не са ми чужди. Представете си, не бих гъкнал или не бих издал нито звук. Да, затова се влюбих в Уляна Громова. Темата за изтезанията, за суперчовека, за стоика ме привлече.Затова потърсих Джем, защото интуицията индианска ми подсказа, че е същата история като мен; един от малкото, които обичат свистенето на каиш :) Като повечето транссексуални, буч и асексуални, имам изявени мазо-наклонности в най-буквален смисъл.И за мен БОЛКАТА е култова категория. Затова харесах Солджъра и си мечтаех да се сприятелим и нищо не излезе, затова и Еви харесах, но нищо не излезе, сега се чудя и с Джеми ли ще бъде същото, говоря за сродна душа ( и май се очертава да бъде същото - нищо да не излезе ).
Защото ти, Джейн, отказваш и системно отказваш да видиш момчето в мен и издържливия стоик, защото ИСКАШ ДА УДАВЯ ВСИЧКО С ДУМИ. Лошата практика на българите е да се доказват като мъже с лъжи и думи. Значи, аз трябва да афиширам и да ки извадя белезите и татуировките, защото знам, че само с това мога да привлека една жена, но това са ПОВЪРХНОСТНИ НЕЩА! Ти все се залавяш за финеса ми, защото се държа изтънчено и културно и не си афиширам мъжествеността, Ти , както и почти всички лесбийки , които познавам, разбираш само повърхностната, злеразбрана, афиширана мъжественост, тупането в гърдите, т.е. си привърженик на стария строй. Но в живота има много по-страшни неща от това да те нашибат с камшик и тогава, в областта на НЕЖНИТЕ ЧУВСТВА , когато трябва да Подкрепиш и да бъдеш на страната на НОВОТО, българите ги няма, те от страх се свиват за да останат със Стария строй, с поробителите! Ето онзи ден за пореден път чух поредното неадекватно нещо, че гласът ми бил мрънкащ , че съм много мрънкал - ами, Джеми , при говор в заведение човек почти вика, за да се чуем, при по-силно говорене тембърът избива на виене и изтънява, но това не значи че не съм от Мазо-лигата, а между другото, ако имаш интуиция, точно по тембъра и звука на гласа може безпогрешно да се долови мазохиста. Просто потокът от думи не е това, което нашата душа е, затова открай време пея, че трябва да си говорим с тишина или без думи.
Просто това исках да кажа, че ТЕМИТЕ сексизъм/ мазохизъм/ джентълмевство са свързани, но ти си достатъчно дебелокожа да се залавяш само за външните ми проявления и да дириш грубо мъжките прояви в балкански стил. Те това уважаваш, но аз няма да си понижа стила заради хилядите като тебл Сто пъти , сто пъти и сто пъти съм те озадачавал, че не СЕ ДЪРЖА КАТО пич и ще продължавам да те озадачавам, драга моя, защото УМИШЛЕНО не се държа като това което цялото общество нарича "пич" и не ме е еня за цялото общество, и винаги съм знаел, че лесбо-агитката е същата като цялото общество, със същите конструкции в главата, и нищо освен незабелязване и игнориране няма да получа тук.
Ако беше Мазо, което си де, но ако беше без пиене, нямаше да кажеш думите п. и е. НИТО ВЕДНЪЖ, нито пък псувня, и щеше да уважаваш и цениш всеки човек, защото нашата Универсална душа е детето което се вдъхновява от това да бъде герой, и Сашка Васева може би като дете е била мъжко момиче с насинени колене, но най-трудното, най-трудното е да дадеш да ДРУГИЯ възможност също да бъде герой, и ДА ВИДИШ СЕБЕ СИ В ДРУГИЯ. Защото българската завист, е , скъпи редник, труднопреодолима!!! И точно в лесбо-обществото тя е с доволно големички измерения!
Какво ми остава, освен да се изчервя 100 пъти и дза не влизам повече в Интернет до края на живота си... Шегувам се, ще вляза още един-два пъти, но...



Тема Re: Оф беееееее...Не разбирам?!нови [re: hot pocket in the 4O]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано10.02.05 17:22



цитирам:"...Че и обяви, че само Еви те разбрала, което за повечето хора тук значи, че ги отблъскваш още с овертюрата."

И какво следва от това, че съм я разбрала само аз (евентуално)?!

Смятам го като лична обида, нещо от рода: ето виждате ли - Еви е кофти човек и затова е разбрала Джейн, щото и двете са, примерно, пиандета и драскат разни "отблъскващи" писания...




...черни въглени скучаят върху моята съдба....


Тема Re: ПРИЗНАНИЕТОнови [re: lndian]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано10.02.05 17:29



Много мило, че си ме харесал Джордж!

"..., затова и Еви харесах, но нищо не излезе..."???!!!

Шегуваш се! Какво искаш да излезе?! Със сигурност няма да се венчаем! Хах! Най-малкото съм против браковете.

Можеш да ме смяташ за приятел и скоро ще се видим! Бъди по-търпелив!

БОЛКАТА?! Въобще не боли, когато те татуират, поне аз не чувствах болка...

...черни въглени скучаят върху моята съдба....


Тема Re: Какво искаше да каже авторът:нови [re: Джeйн]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано10.02.05 17:34



Струва ми се, че скоро ще пийнем редник! Свободно! Остави! МИРНО! Кръгом-МАРШ! Бегом да приготовляваш празнична трапеза!

...черни въглени скучаят върху моята съдба....


Тема Re: Оф беееееее...Не разбирам?!нови [re: EVl]  
Автор hot pocket in the 4Os (член с акъл)
Публикувано10.02.05 17:41



Съвсем не е това. Дори не става дума за теб конкретно. Извинявай, ако съм те обидила.

If you think I am a bitch, wait to meet my mother.


Тема Re: Моля!нови [re: hot pocket in the 4O]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано10.02.05 18:27



Извинена си!

...черни въглени скучаят върху моята съдба....


Тема Ти пък си баси злата....нови [re: Sarayah]  
Автор So_HaPpYМодератор (Slap-stick)
Публикувано10.02.05 18:52



....горките Близнаци, ей ...

Я да оставите Джем! Какво Ви е сторила тази мила Близнашка душа....?

"Всичко има край, само саламът - два... "
Из *Джем*'s WC


Тема Джейн, нека приемем...нови [re: Джeйн]  
Автор So_HaPpYМодератор (Slap-stick)
Публикувано10.02.05 18:58



....че аз, моя милост и Хепи са глупави. И че нищо не вдявам, мамицата ми и празна глава. Така обаче като гледам...май не само аз се чувствам глупак четейки тези писания, т.е. не се разбира.

Моля те... обядни ми на мен, като за идиот, за какво става дума.
И ТО АКО ОБИЧАШ, КАТО ИЗКЛЮЧИШ CAPS-a!

П.П. Както ти обичаш да казваш - можеш да го сториш на бележка.

"Всичко има край, само саламът - два... "
Из *Джем*'s WC


Тема авторът беше прав ;-)нови [re: *Джeм*]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано10.02.05 19:52



В момента, в който прочетох отговора на Джем на моя постинг - разбрах:

Права съм!!!! Пич е. Това е положението.

Знам, че тя подозира какво чувствам. Ама още не съм изчела другите писания и не съм помислила връз всичко, тъй че друго засега не мога да кажа.

-----------
Моля да ме извинят достолепните мадони, за които думите пич и пичка не звучат достатъчно достолепно.

IMAGINE...


Тема Re: Какво искаше да каже авторът:нови [re: *Джeм*]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано10.02.05 19:59



"цялата гадория на света се свежда до мен"

ТЕ я свеждат. СВЕТЪТ я свежда. Това исках да кажа с темата си и продължавам да държа на тази си теза. Заради прословутите ракии очевидно не съм го изказала достатъчно ясно.

---------------
Лична молба: Би ли би била склонна прожстичко като за лаик да ми обясниш какво да правя с тия полусекстили (очевидно неи публично)? Щото някак контекстуално ми миришат на нещо не много хубаво......

IMAGINE...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.