Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:59 02.07.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Какво искаше да каже авторът:нови [re: Джeйн]  
Автор sadperfumegirl ()
Публикувано09.02.05 23:39



ей това е друго нещо,че иначе-пич,пичка..абе както и да е.
иначе добре го каза,вбесяването е взаимно



Тема Re: Какво искаше да каже авторът:нови [re: Джeйн]  
Автор *Джeм* (СамоЗаМазохисти)
Публикувано10.02.05 00:10



Джейн... нямам думи, с които да опиша какво топло чувство ме заля, когато разбрах, че цялата гадория на света се свежда до мен!!!

А сериозно - напоследък забелязвам, че полусекстилните взаимодействия отново излизат на сцената. На Рака полусекстилни са му Близнаците (отзад) и Лъва (отпред). За Лъвовете от групата - не знам, ама другите две зодии нещо са се втурнали срещу себе си... Мдам, интересно...

Пътеводителят е верен - действителността често греши...


Тема Re: Какво искаше да каже авторът:нови [re: *Джeм*]  
Автор Rene (uncommunicative)
Публикувано10.02.05 00:28



Това Близнаците все отзад да сте беееееееееееееееееееее.....поне за лубриканти да бяхте чували ....



Тема Re: Какво искаше да каже авторът:нови [re: *Джeм*]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано10.02.05 00:47



Знаеш, че съм простак в твоята наука. Така че не мога да разбера думите ти - гавриш ли се, тоест да искаш да ми кажеш, че говоря лоши неща за теб. Или искаш да кажеш, че, макяр и невежа - чувствам истина.
Аз няма да те убеждавам. А и ти няма да също да ми обясняваш. ЗНАМ.

КАЗВАМ САМО ЕДНО - И НЯМА ДА ГО ДОКАЗВАМ - АЗ СЪМ РАК С АСЦЕНДЕНТ СКОРПИОН - И СЪМ СЕ УБЕЖДАВАЛА ЧЕ БЕЗ ДА ЗНАМ КАКВО И ЗАЩО ЗНАЧИ ТОВА - ТО СИ РАБОТИ. АЗ СЕ ВБЕСИХ ЗАРАДИ ТЕБ. ТОВА НЕ ЗНАЧИ ИЗИСКВАНЕ ЗА ОЦЕНЯВАНЕ - ВСЕ ЕДНО ДА МИ КАЖЕШ КОЛКО СЪМ ГОТИНА КЪМ ТЕБ. ВБЕСИ МЕ ТОВА КОЕТО МАРТА МИ НАКАРА ДА ПРОЧЕТА ЧЕ СЕ Е СЛУЧВАЛО ЗАЩОТО АЗ НЕ СЕ ВЯСВАХ В ТОЯ КЛУБ ЩОТО МИ ИЗТЪПЯ А МАРТА МИ КАЗА ЧЕ ИДВАМ ДА ПРАВЯ КУПОН БЕЗ ДА ЗНАМ КАКВО Е СТАВАЛО КОЙ ЗАЩО И ЗА КАКВО СЕ Е КАРАЛ И НЕ ЗНАМ КОЙ Е ВИНОВЕН И КОЙ НЕ. ВСЕ ЕДНО МИ КАЗА ЧЕ ОЦЕНЯВАМ ЗЕМЕТРЕСЕНИЕ. МОЖЕ ЛИ ДА ИСКАМ ЗЕМЕТРЕСЕНИЕТО ДА МИ Е БЛАГОДАРНО? ПРИ УСЛОВИЕ ЧЕ НЕ ЗНАМ НИЩО ЗА НЕГО. ЩЕ ЗАВЪРША С ТОВА КОЕТО КАЗАХ - НЕ Е ЧЕСТНО. ЗАЩОТО КАТО ПРОЧЕТОХ ВСИЧКО - АЗ СИ ИМАМ ВЕЧЕ УБЕЖДЕНИЕ.

А ЧЕ НЕ ТИ СЕ СЛАГАМ - ТРЯБВА ОТДЯВНА ДА СИ ГО РАЗБРАЛА.

МОЖЕ БИ ТВОЯТА НАУКА МОЖЕ ДА ОБЯСНИ ЗАЩО СЕ ВБЕСИХ ТАКА. ПРИ УСЛОВИЕ ЧЕ НЯМАМ ТАКАВА ЕМОЦИЯ КЪМ ТЕБ. МАЛКО БЕЗСМИСЛЕНО ИЗГЖЛЕЖДА.

АРЕ ДА КАЖА КРАТКО ЯСНО И МНОГО БЯСНО:
НЕ МОГА ЗА РАЗБЕРА ЗАЩО СЛЕД КАТО НЯМАМ ТОЛКОВА СИЛНИ ПОЗИТИВНИ ЧУВСТВА КЪМ ТЕБ - В СМИСЪЛ НЕ ЧЕ СА НЕГАТИВНИ - АМА МАЛКО СИ МИ БЕЗРАЗЛИЧНА ИСКАМ ДА КАЖА - ЗАЩО ТАКА СЕ ВБЕСИХ.
ЕИЙ ТОВА НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА.

НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА ЗАЩО НЕ Е ЧЕСТНО КЪМ ТЕБ. ЗНАМ ЧЕ НЕ Е - АМА ЗАЩО НА МЕН МИ ПУКА ЗА ТОВА. ПРИ УСЛОВИЕ ЧЕ ЗА ТОЯ КЛУБ ПОЧТИ НЕ МИ ПУКА. ТИ НЕ МЕ ЧУВСТВАШ БЛИЗКА /ЗНАМ/ - АЗ ЩО СЕ ВБЕСЯВАМ ЗА ТОВА КАК СЕ ОТНАСЯТ КЪМ ТЕБ.

АКО ОТКРИЕШ НЯКОЕ ОБЯСНЕНИЕ ОТ ТВОЯТА НАУКА - ЩЕ СЪМ ТИ ИСТИНСКИ БЛАГОДАРНА ДА МИ ГО ПИШЕШ НА БЕЛЕЖКА..



IMAGINE...

Редактирано от Джeйн на 10.02.05 00:52.



Тема Оф беееееееееееенови [re: Джeйн]  
Автор hot pocket in the 4Os (член с акъл)
Публикувано10.02.05 06:22



Стига бе, Джейн. Нищо не си разбрала. Как пък реши, че не дооценяваме Джем? Ся кво, някакви церемонии ли трябва да има, пръстен ли ще целуваме? Аз я уважавам като и говоря с добър тон и не се заяждам с нея. Не забравяй, че всеки е отделна личност, не сме длъжни да мислим еднакво. Що не ни каза ТИ защо уважаваш Джем, вместо да ни хокаш, че не я уважаваме. Че и обяви, че само Еви те разбрала, което за повечето хора тук значи, че ги отблъскваш още с овертюрата. Ми като се обяви сега за толкова неразбрана, няма и да се опитвам.

За подценяването и омразата към себе си - мани, мани, отивам да гледам други мадами от високо и после тайно да си горя кожата на ръцете.

If you think I am a bitch, wait to meet my mother.


Тема Re: Оф беееееееееееенови [re: hot pocket in the 4O]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано10.02.05 10:32



Отивам да се опитам да си получа един хонорар.

Защо ти го казвам това? Ами защото постингът ти го приех, че е от значение - инак казано, искам да ти отговоря, не за да се карам, а за да се опитам да направя така, че да тнамалим неразбирателството между нас, което е очевидно. Не ти прося нищо - ни съжаление, ни квото и да е от сорта. Искам да продължа разговора (може би на бележки - това зависи и от теб). Нж в блишзките часовеи нямам физическа възможност.

Пиша ти това - защото трябва да изляза, и ще мога да пиша по-късно по същество. Както разбра - желая да говоря с теб по същество, а не да се заяждам както подозирам, че подозираш

IMAGINE...


Тема Re: Какво искаше да каже авторът:нови [re: Джeйн]  
Автор *Джeм* (СамоЗаМазохисти)
Публикувано10.02.05 10:34



Не, не се гавря - казах точно това, което исках. И нямаше никакви под- или над-текстове. Дори не е и според науката ми. Беше просто лично наблюдение, което споделих с теб.
А да давам обяснения според моята наука защо се пишат постинги - виж, това вече е несериозно. За момента.

Всичко останало няма да го коментирам, 'щото вече достатъчно сме го обсъждали.

П.П.: И, моля те, слизай по-често от капс-лока, че ми се завива свят така..

Пътеводителят е верен - действителността често греши...


Тема Хахаха, гаднови [re: *Джeм*]  
Автор Sarayah (смехорана)
Публикувано10.02.05 12:52



Като набра инерция -що не обясниш ние, Водолеите къде ви заставаме, м?
Нещо квадратно ще да е явно, щото по отношение на средата от триадата изпитвам желание да ви прайм главата мека. И никфо полу. Нема полубременна жена, както знайш.

И да, съвсем права си. В цялата гадост на света Близнаците имат пръст. И то среден. И понеже и аз се меткам градусово напоследък, пич ли си или пичка-ни нам. Дай да го решим проблема с фърляне на боб или който на каквато страна спал тая нощ...

Близнаците - по пързалкатааааа


Тема Re: Какво искаше да каже авторът:нови [re: Rene]  
Автор Sarayah (смехорана)
Публикувано10.02.05 12:54



Не бееее... Тя по-скоро се опита да си пожелае целият Зодиак да й е отзад... Аз лично бих отпрала Близнашкото без каквито и да е било лубриканти, само яко с двоен и обемист!
И пак им е малко, ей, Рене...

Близнаците - по пързалкатааааа


Тема Re: Какво искаше да каже авторът:нови [re: Джeйн]  
Авторlndian (Нерегистриран)
Публикувано10.02.05 15:24



Джейн, темата за сексизма и антифеминизма в дамите въобще, не само пишещи тук мисля че от пишещите тук болшинството Не страдат от това и ти преувеличаваш ми взе от устата, но нарочно рядко писах за това тук, въздържах се от всякакъв коментар, защото то целия свят си е такъв, но сега просто не издържах. Да, в момента в който казвате 5-буквени думи като п. двата вида думи, лъсва цялото комплексарство, но целия дискурс на последните 15 години деградира така и насади в мозъците на хората този "козел отпущения" във вид на оня тип жена за е., който Хапи споменава. Самият факт, че тя съществува в мислите ви, че все я споменавате в дебелашките си шеги, доказва, че сте сексисти. Такава жена, за е. - НЕ СЪЩЕСТВУВА, тя е мит на диаболистичните енергии, канал за изкарване садизма и необузданите страсти на хората в някаква посока. Винаги съм мислел, че и блондинката, и Памела Андерсън, и Сашка Васева са ТОЛКОВА пич, колкото мен, колкото и бучовете в този дир. Ако ще и жертва на трафик с гръдна обеколка 1 метър да ми покажат, аз виждам идеалистически нещата и ще вярвам и вярвам че тя има в душата и мозъка, - където хората са равни потенциала на Геният е равен на великия човек. Престъпника, падналия е равен на примерния пред Бога. Има нещо в душите ни, което е КОНСТАНТА при всички нас. Но никой никога не ме е разбирал и затова се въздържах от всякакъв коментар. Най-малко пък ти, Джейн! ( си ме разбирала )
Извинявай, но се скъсах да ти пиша, вече от няколко годинr и ти Системно да ме игнорираш, като се опитвам да ти кажа гнева и раздразниението си - твоят език и начин на мислене са невероятно сексистки, а ако не е така, имаш проблем с изразяванито на мисли. Имам много, много наблюдения от теб, отдавна се познаваме, и не мога да разбера защо бягаш пощуряла всеки път когато искам да ти кажа какво не харесвам в теб. Не съм виждал човек който ТОЛКОВD мнгоо да говори, толкова да обсипва всичко в поток от думи, думи, думи и ЛЪЖИ, толкова да прилича на нашите политици-демагози. И ти ЗНАЕШ защо е така!!! Защото някои течности УБИВАТ ХУДОЖЕСТЕНАТА форма, съзнанието, всичко най-добро в нас!!! Ако причината за пиене на някой е страха, че не си особено талантлив или нямаш какво да кажеш, въпрос на висота душевна е да си над българската завист и конкуренция и просто да бъдеш човек, макар и не гений. Вярвам че си не добра, но и талантлива, вярвам в теб, исках ,и исках и много исках да бъдем приятели и бих писал всичко това на мейла лично, а и знаеш че ти писах много писма по обикновената поща, но ти системно ме отбягваш и се правиш че не ги получаваш. Явно си падаш, както и всички тук, по лустрото и пред неблагодарния труд да пишеш нещо по личен мейл предпочиташ пререканията да се обнародват, та да бъдем икони на тийнейджърките, а от астрална гледна точка какво разхищение на енергията е това, нямам думи, затова пак ще кажа, не сте видяли чудо и не сте страдали , та още е жив тоя клуб. Но ако се опомниш и СПРЕШ ОТРОВАТА ще видиш чудо и тогава по това кой ще дойде в болницата ще познаеш кой ти е приятел. Но аз съм убеден , че от всички хора които познавам ти най-МАЛКО ще дойдеш в болницата за мен, ти си човека който НАЙ-МАЛКО умее да бъде приятел, по-егоцентичен, по-вглъбен в собствените си оргазми човек от теб не съм виждал!
Между другото, грехът идва преди всичко с поруганото слово, преди всичко човек наранява с дума, а при теб всяка твоя втора дума е псувня, ругатня, я п., я нешо друго, и то все към бедните жени, затова най-малко ти можеш да говориш за антисексизъм.
А ако причината за пиене е мачизмът на обществото, да се борим заедно, а не да удавяме всичко, погубвайки себе си. Ти просто бягаш в темите "оргазъм" и други, те са едно бягство за да не виждаш хетеросексизма на обществото.
И ще ти кажа защо така лично приемам твоята персона, какво именно в НЕРАЗБИРАНЕТО ти за мен ме дразни до дън душа, а ти и някои други бяха единствената ми връзка със света когато бях зле, но в глупавото ви неразбиране...в какво се състои ГЛУПОСТТА...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.