Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:34 01.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема ШОК!нови  
Автор Koтkaтa Mapтa (Атина Палада)
Публикувано02.02.05 10:58



Този е лекар /гинеколог/ и народен представител.
Съсипа ми деня!




Погледнете му само бездуховната физиономия! Лошо ми става като си помисля, че преглежда жени и момичета... Цялата се разтреперих.
И това се появява във вестник... Господи!

... душата ми, тая прекрасна паянтова лудница... - Мирела Иванова

Тема Re: ШОК!нови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано02.02.05 11:38



българска му работа xaxa !




Тема Re: ШОК!нови [re: eлия]  
Автор Kultivirana ()
Публикувано02.02.05 11:41



Всъщност - да ...

пп
Обаче интересно как от всички статии публикувани във в-к Новинар,
само към тази не мога да си дам мнението?!
... вече
Явно все пак са се осъзнали, че това НЕ Е за вестник

Гинеколог, лекар, че и депутат ? -> направо 3 в едно -> л***о



Тема Re: ШОК!нови [re: eлия]  
Автор Koтkaтa Mapтa (Атина Палада)
Публикувано02.02.05 11:49



Елия бе, тоя е лекар, след една година ще съм му колежка... Знаеш ли какви тръпки ме побиват при мисълта, че жена, независимо коя, може да попадне на него :(
Такива хора допълнително си разболяват пациентите.
Погледни му похотливата и самодоволна физиономия.
Просто не може да си добър лекар, ако си кофти човек.
Трябва да имаш страхотно уважение и чисто човешка обич за пациентите си. Лекарите СЛУЖАТ на хората, така са си избрали и са се клели.
Този, ако трябва да окаже първа помощ на гей, дали ще го направи? Хм, как мислиш?



Извинявай, ти си отнесе цялта мощ на избухването ми, ама наистина някъде трябва да изпусна малко пара...

... душата ми, тая прекрасна паянтова лудница... - Мирела Иванова


Тема Re: ШОК!нови [re: eлия]  
Автор Ellen De Generes (lovely)
Публикувано02.02.05 11:52



В България положението е добро, но не и прекрасно.Не сравнявам с Холандия, а с Франция, където, колкото и ограничения и забрани за хомосексуални бракове да има,едно е очевидно-хомосексуалистите имат свое лоби-в парламент,в кметства и дори имат и определени права,което тук го няма.Всяка година,през юни месец,във всички градове се провеждат гей-прайдове и никой не им пречи нито ги атакуват хомофобски групи или скин хедс.В България е хубаво, но не за всички...повярвай ми Елия,ти си известна личност и може би затова са се научили да те ценят и уважават.



Тема Re: ШОК!нови [re: eлия]  
Автор Kultivirana ()
Публикувано02.02.05 11:55



и все пак е фобия, която дразни, обижда, унижава, омерзява... представи си, че имаш добри приятели гей... боли, ако някой от тях го обиждат за това което... просто Е...

иначе - мисля, че си права .

Редактирано от Kultivirana на 02.02.05 12:43.



Тема Re: ШОК!нови [re: Kultivirana]  
Автор Koтkaтa Mapтa (Атина Палада)
Публикувано02.02.05 12:01



Да бе... това е - за съжаление - част от онази балканщина, към която аз иначе имам топли чувства... Хомосексуалните отношения между жени се толерират, защото на тях се гледа като на безобидна заигравка. Чисто физически българският мъж е един гардероб, който може да си прави с теб, каквото поиска... така че какво му пречи, ако се позабавляваш малко с приятелката си? Даже му е гот. Нали винаги може да разтури купона, като му дойде вдъхновението да се позабавлява и той малко.
Това е единствената причина любовта между жени да се приема.

... душата ми, тая прекрасна паянтова лудница... - Мирела Иванова


Тема Re: ШОК!нови [re: eлия]  
Автор Koтkaтa Mapтa (Атина Палада)
Публикувано02.02.05 12:07



Аз точно от това съм толкова ужасена... че здравето, а понякога и животът на жените е в ръцете им. Има аура на месар, не на лекар.

Може би не разбираш съвсем реакцията ми, но за мен няма разлика между жени, мъже, хомо-, транс-, бисексуални и каквото още ти хрумне. За мен това са на първо място ЧОВЕЦИ - с еднакви права, потребности, чувства... и уважението към всички е еднакво. И състраданието ми също.

... душата ми, тая прекрасна паянтова лудница... - Мирела Иванова


Тема Re: ШОК!нови [re: eлия]  
Автор Koтkaтa Mapтa (Атина Палада)
Публикувано02.02.05 12:28



Това е моят мироглед на лекар, да. Лекарят не може да си позволи да прави разлика между хората, каквато и да е, защото няма да бъде добър в професията си. Всъщност този там не е хомофоб, не страда и от гей-фобия, той е мизантроп в най-пълния смисъл на думата. Излъчва омраза и презрение към хората като цяло. Само дето хората са го избрали в НС, чудя се кой къде е гледал...
Иначе си права - от една страна.
От друга - какво дете е тоя? Я го погледни. Да не е на три години да има нужда от възпитание... Повръща ми се от него ЛИЧНО.

... душата ми, тая прекрасна паянтова лудница... - Мирела Иванова


Тема Re: ШОК! [re: eлия]  
Автор Koтkaтa Mapтa (Атина Палада)
Публикувано02.02.05 12:32



Не знам, тук при мен не се усеща разлика в степента на толерантност спрямо хомосексуални мъже и жени. Но може би все пак се дължи на града. Германия като цяло е силно толерантна, защото има национално чувство за вина, останало от Третия Райх. Тук понякога имаш усещането, че стъпваш по гробове. И те си позволяват много по-малко своеволия в това отношение. Историята понякога все пак ни учи...

... душата ми, тая прекрасна паянтова лудница... - Мирела Иванова



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.