Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:43 02.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Здравей и сбогомнови  
Автор So_HaPpYМодератор (42)
Публикувано14.01.05 10:31



Желаехте 2 модератора. От няколко дни са толкова, въпреки че вие, непроверили фактите, продължихте да настоявате за бройката. Сега си мисля, че е твърде възможно клуба да остане без мод. отколкото да има два, камо ли три.

След разменените обиди и отправените обвинения, след отказването на Раух, след обявяване на избора ми за невалиден и личната обида към мен, засягаща честта ми, мисля че е крайно време да говорим КОНКРЕТНО за нещо, а не както досега - по принцип. В тази тема ви приканвам да отговоите на няколко въпроса и естествено, да давате своите предложения за клуба и всичко останало, дано само отговорът не бъде както добре познатия ни 42.

1. Колко отговорни лица т.е. модератора да има клуб "Ева и Ева" ?

2. Кои да бъдат модове при създалата се ситуация? /Моля дайте своите предложения според желаната от вас бройка - 2, 3, 4, ... N брой/

3. Ако до момента не сте прочели правилата на клуба, или просто сте ги забравили, моля направете го пак и дайте новите си предложения, които смятате за редно да бъдат въведени.

Силно се надявам в тази тема да се видят конкретни предложения, а не общи приказки в името на спора. Надявам се още да бъдат взети най-добрите решения за клуба, за да бъде той приятно място за четене и писане.

Моля да се спазва добрия тон, доколкото е възможно това в така създалата се конфликтна ситуация.

Надявам се, станало Ви е ясно, че тъй като аз съм "невалиден" модератор /а дори и да не е така/ с тази тема аз подавам оставка, а вие си изберете кой да изчита мненията на клуба и да отдели от времето си за него.

Магически театър. Вход не за всички, не за всеки. Само... за... умопомрачени!

Редактирано от So_HaPpY на 14.01.05 10:43.



Тема Re: Здравей и сбогомнови [re: So_HaPpY]  
Автор GoliamoTrol (зелен и космат)
Публикувано14.01.05 10:49



КОНКРЕТНО:
1. 2 - двама, две или какъвто там им е родът.
2.нови избори
3.ако някой може да псува , да можем всички.И NO DELETE.
4.преразглеждане на всички правила, едно по едно и ОГРАНИЧАВАНЕ на правата на модовете.
Това за сега.

/na MalkoTrol maika mu/


Тема Re: Здравей и сбогомнови [re: So_HaPpY]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано14.01.05 11:30



еми в такъв случай и 1 мод да има ще е добре. мене ми е все тая кой ще е...други са целите ми (ни) в случая...

нови избори, на които ако ти се кандидатираш и евентуално те изберат - нп всичко ще е 6




Тема Re: Здравей и сбогомнови [re: So_HaPpY]  
Автор sizif (принцеса/FBI)
Публикувано14.01.05 11:34



Мисля, че никой няма право да обявява даден избор на модератор за недействителен, след месец и половина гласуване, обмисляне и пр. - това е приоритет на администраторите на дир-а, защото започва всичко да прилича на саботаж. Отделно дето ставаме всички смешни в стил : "лесбийките пак са заподскачали".
Съществуваща архитектура на клуба да се запази.

Да се предложи и гласува за 2-ри модератор след оставката на Rauch.

Там, където е бръкнала природата и медицината е безсилна!


Тема Re: Здравей и сбогомнови [re: So_HaPpY]  
Автор K. (елеш)
Публикувано14.01.05 11:51



1. две отговорни лица

2. нови избори. като стане ясно дали ще има нови избори, тогава ще дам предложение.

i've got static in my head, the reflected sound of everything...


Тема Re: Здравей и сбогомнови [re: So_HaPpY]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано14.01.05 12:05



1. Двама модератори

2. Нови избори, ако е възможно, да избираме екипи. След решение за броя да се направи тема за кандидатури.



Тема Процедурнонови [re: So_HaPpY]  
Автор php* (ангелче)
Публикувано14.01.05 12:11



Кой ще организира изборите? Щото май в момента няма мод или греша?

For the love you bring won't mean a thing,
unless you sing, sing, sing, sing...


Тема предложение по процедуратанови [re: php*]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано14.01.05 12:15



Аз предлагам Раух и другия човек с права да останат в длъжност и да проведат изборите, след което да предадат (ако са избрани модератори в длъжност, няма да предават) задълженията и правата си на новоизбраните.



Тема Re: още едно предложение по процедурата [re: dexter_sum]  
Автор php* (ангелче)
Публикувано14.01.05 12:24



Нямаше ли и друго процедурно предложение, което би следвало да предшества изборите за мод, а именно дали да са 2 или 3?

For the love you bring won't mean a thing,
unless you sing, sing, sing, sing...


Тема Re: още едно предложение [re: php*]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано14.01.05 13:19



най-добре е да се гласува накуп, но първо трябва да се уточнят нещата в пакет.

така си мися де, да не разводняват много нещата. че иначе ще си имаме избори чак до парламентарните.

първо се решава колко модератори, дали да се прегласуват всички позиции и кой ще проведе изборите.
след това се дават кандидатури, поединично или екипно и те се гласуват.
и накрая се прехвърлят правата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.