Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:04 04.07.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Въпрос ? нови [re: So_HaPpY]  
Автор sizif (принцеса/FBI)
Публикувано17.01.05 16:55



Аз имам нужда /а вероятно и други/ да ми бъде изяснено нещо : "Надявам се, станало Ви е ясно, че тъй като аз съм "невалиден" модератор /а дори и да не е така/ с тази тема аз подавам оставка, а вие си изберете кой да изчита мненията на клуба и да отдели от времето си за него.".
Питам каква е сегашна ти позиция по този въпрос, след като избора ти за модератор в този клуб аз считам за валиден, както и валидността му бе призната от Администрацията на Дир-а /за справка темата на fukla/, но се получава теоретичен сблъсък с въпрос #13 от тема "Заседание" на Котката Марта: "13. да има ли нови избори за модераторското място, което в момента заема Соу_Хепи? /моля отговаряйте с "да" или "не"/".

Благодаря предварително.

p.s. Частта "формулиран от Джеми" е корегирана поради мое недочитане.

Там, където е бръкнала природата и медицината е безсилна!

Редактирано от sizif на 17.01.05 17:26.



Тема Уточнениенови [re: sizif]  
Автор Koтkaтa Mapтa (пясъчник)
Публикувано17.01.05 16:59



Точка 13 е формулирана от мен, не от Джем.
Иначе смятам, че въпросът е легитимен предвид създалата се ситуация.
Достатъчно момичета проявиха желание за повторни избори.

... душата ми, тая прекрасна паянтова лудница... - Мирела Иванова


Тема Re: Уточнениенови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор sizif (принцеса/FBI)
Публикувано17.01.05 17:24



Аз не подлагам на съмнение валидността на #13 , а моят вероятен отговор на този въпрос, след като So_HaPpy не е излязла с конкретна позиция.
Мисълта ми е да се не получат допълнителни усложнения и излишни нови пререкания.

Там, където е бръкнала природата и медицината е безсилна!


Тема Re: Уточнениенови [re: sizif]  
Автор Koтkaтa Mapтa (пясъчник)
Публикувано17.01.05 17:32



Разбирам те. Всъщност наистина цари неяснота...

... душата ми, тая прекрасна паянтова лудница... - Мирела Иванова


Тема Конкретнонови [re: So_HaPpY]  
Автор candyperfumegirl ()
Публикувано17.01.05 20:21



1.2-ма

2.Ти и който луд се навие още,вече даже има желаещи...

3.В правилата според мен всичко е о.к.

А...и давайте избори за 2-ри по-бързо,че току виж ни кикнали клуба от дира....



Тема Отговорнови [re: sizif]  
Автор So_HaPpYМодератор (42)
Публикувано17.01.05 21:35



Разяснението е следното:

В темата за гласуването "ЗА" модератор гласуваха 14 души. 11 подкрепили моя вот, 3ма вота на mireto:). 6 души не пожелаха да има трети модератор. Аритметиката е следната: 14+6=20. 14са повече от 51%, които са необходими за мнозинство, т.е. в темата за гласуването и нежелаещите да има мод. N3 са си изразили мнението, но са значително по-малко от желаещите.
Риторичният въпрос, отправен на тема "чест" ( "ако So_HaPpy има достатъчно чест" ) и обявяването за невалидност на изборите от юзър в клуба доведоха до решението ми за оставка. След включването на Администратора на dir.bg - fukla, с отделна тема и разговор проведен с нея в ICQ ми стана ясно, че единственият човек имащ парво да обяви дадени избори за невалидни това е тя. След като тя ме признава като редовно избран модератор, след като в клуба има мнозинство /справка по-горната сметка/ е на същото мнение и след като не се явявам "трети", а "единствен" на този етап модератор НЕ подавам оставка.

Магически театър. Вход не за всички, не за всеки. Само... за... умопомрачени!

Редактирано от So_HaPpY на 17.01.05 21:40.



Тема Re: Отговорнови [re: So_HaPpY]  
Автор hot pocket in the 4Os (член с акъл)
Публикувано17.01.05 21:53



Значи Фукла е върховният съдия? Ако е така, значи Фукла трябва да се срещне и с двете страни в един спор, до изслуша доказателства пък тогава да се произнесе. А не вие скрито-покрито да си говорите на кю и после да ковнеш темата, че Фукла ни нарежда да млъкнем.

Аз приемам модераторството ти, ти беше избрана, но трябва да заслужиш уважението ми. Не се крий зад Фукла.

Пътят към ада е постлан с добри намерения.

~Джон Милтън


Тема Re: Отговорнови [re: hot pocket in the 4O]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано17.01.05 22:33



уважение?

Матея 7:6


Тема Re: Отговорнови [re: hot pocket in the 4O]  
Автор So_HaPpYМодератор (42)
Публикувано17.01.05 22:50



Аз скрито покрито не си шушукам. Ако беше така след пускането на темата на fukla не само щях да я ковна, ами да заключа всички останали и с това да се сложи край на този фарс.

Магически театър. Вход не за всички, не за всеки. Само... за... умопомрачени!


Тема Re: Отговор [re: So_HaPpY]  
Автор Hel (скептик)
Публикувано17.01.05 22:57



Ту така , ту иначе..
Фурнаджийска лопата..
Айде. Със здраве.

...субективна обективизация на реалността ?...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.