Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:07 21.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Офф-топикнови [re: So_HaPpY]  
Автор hot pocket in the 4Os (член с акъл)
Публикувано24.01.05 23:06



Нещо си се объркала. Изборите за модератор нямат нищо общо с моя гняв. Както клубът помни, обещах на Джем да се кандидатирам, един вид символ на честност. От тогава нещо символите се размиха, на мен ми е все едно, а предполагам ти не щеш да рaботиш с мен, което е разбираемо. Та ми е все едно Джем ли ще е, Господ ли ще е., аз ли ще съм или не. И предпочитам да не съм аз, аз не мога да служа на 60% електорат, който си мисли, че модераторът е върховна сила.

Та така. За приятелството котката може да ти обясни, тя ги разбира тия неща, аз съм доста старомодна, питай нея какво е приятел. Сигурна съм, че и дефиницията на ЗАЕДНО ще ти каже, а ако се затрудни, Джем ще и помогне.

Виждаш, нямам нищо да губя. Освен гнева си.

ПП. Нямам намерение да ти отговарям на следващи постинги тук. Това е официалното ми становище.



Тема Това заплаха ли е?нови [re: *Джeм*]  
Автор hot pocket in the 4Os (член с акъл)
Публикувано24.01.05 23:14



Целя се, да. Защото тя избра да рискува приятелство в името на взимане страна в един спор, в който нито тя, нито ти не беше замесена.

А за курвите... ще те разочаровам. Никой не ми шепне на ушенце, изключение в правилото на този клуб.



Тема За теб.нови [re: hot pocket in the 4O]  
Автор Koтkaтa Mapтa (пясъчник)
Публикувано24.01.05 23:25



Войната свърши - питам се дали си забелязала...
Война, в която аз впрочем не участвах. До този момент не съм казала нито една груба или обидна дума никому, независимо дали от "ние" или от "вие".
И се оказа, че ти - човек, над когото треперя вътрешно и когото наистина обичам - показваш лице, което не познавам. Толкова жлъч и злоба не знаех, че имаш.
Аз се намесих единствено, защото видях, че фронтовете се бетонират, но реално мирни преговори няма. Паднах от небето да раздавам правосъдие. Ако бях видяла, че нещата вървят конструктивно, изобщо нямаше да се набъркам, имам си причини да ме няма тук всъщност.
После всички заедно взехме някакви решения и аз исках да довърша това, което съм започнала. Това няма нищо общо с "контрол" - какво ще спечеля? Някой с нещо ще ме черпи ли или ще получа медал от дир-а или Нобелова награда за мир? Няма нищо общо с власт, защото е смешно понятието власт в контекста на нещо толкова ефимерно като виртуален клуб. Това, което е реално, обаче, са отношенията между хората.
Аз те познавам като принципен, трезвомислещ и неподдаващ се на идеологии човек. И не мога да повярвам на очите и сетивата си. Седя по половин час в ступор пред монитора след всяко следващо изказване. И не схващам за какво е всичко това. За какво става дума? Не вземаме ли всички заедно решенията? Няма ли право всеки да си каже какво мисли? Кое те дразни? - Че поставям "рамка"? Рамката я виждам необходима, защото иначе се прехвърляме от трето в десето кой какво къде казал.
Ти лично от какво се засегна? От това, че бях поела "твоята" тема за правата и задълженията на модераторите? Или от това, че казах, че според мен синтезът ти не е подходящ за основа на вземане на решения, понеже е доста хаотичен, както са мненията на момичетата по темата?

Обясни ми, моля те, защото не схващам.

Много ми е грозно и много ме боли.
И моля те спри квалификациите на стопани, домашни животни и чистачи, защото създавам ефекта на тенджера под налягане и ще изгърмя след дъжд качулка...

... душата ми, тая прекрасна паянтова лудница... - Мирела Иванова


Тема Re: За теб.нови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор hot pocket in the 4Os (член с акъл)
Публикувано24.01.05 23:34



Да, и аз не мога да повярвам, че смяташ за необходимо ТИ да внесеш ред, щото ние не можем да се оправим. Забрави ли, че не можеш да бъдеш Господ, *****? Успя да обясниш на всички колко зле се държа, но не дойде при мен да ми кажеш. Толкова ме обичаш. И аз не знаех, че можеш да бъдеш толкова самовлюбена и лицемерна. Да, има злоба в мен. И жлъч има. Употребявам ги, когато си играят с лояността ми.

Редактирано от So_HaPpY на 25.01.05 00:13.



Тема Re: За теб.нови [re: hot pocket in the 4O]  
Автор Koтkaтa Mapтa (пясъчник)
Публикувано24.01.05 23:43



Аз съм част от този клуб. Отдавна. Пиша или не. И имам право да се намеся в ситуацията, както сметна за добре. Аз сметнах за добре да не се меся на "нашия" или "вашия" фронт, а да го направя по смислен начин. Защо никой не изпротестира, когато пуснах темата за заседанието, а протестираш сега?

Не дойдох при теб лично, защото до преди малко НАИСТИНА смятах, че това е една чисто виртуална разправия, която няма нищо общо с нас лично.

...

... душата ми, тая прекрасна паянтова лудница... - Мирела Иванова


Тема Re: За теб.нови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор hot pocket in the 4Os (член с акъл)
Публикувано24.01.05 23:47



Знаеш ли, нямам намерение да се занимавам с теб повече. За мен и за много други хора, ти в момента не помагаш, защитаваш собствени интереси на първо място и като цяло си чешеш егото. Махай се. Не желая да разговарям с теб повече. Basta.



Тема Re: Това заплаха ли е?нови [re: hot pocket in the 4O]  
Автор *Джeм* (Любезен Лос)
Публикувано25.01.05 00:16



Къде видя заплаха?!?
ОК, щом си ме взела на прицел - дръж ме. Нямам нищо против.
Обаче, когато след 2-3 месеца разбереш каква е причината за настоящата 'война', да знаеш, че ще е късно. Приятелката ти ще е достатъчно скапана, а ти няма да знаеш точно как да я утешиш...
Аз не съм Тъпата Гина & Co., за съжаление... искаш ли да ти разкажа края на историята??? Той е един и същ за всички, които някога са писали в този клуб. А mIRC само утежнява диагнозата...
Ако ти стиска, питай ме как го знам... че после да ме обесят и мен, и тебе... защото и аз, и ти имаме възгледите си за 'лоялност'.
Как мислиш, заслужава ли си?!

За бившите или добро, или нищо. За мен - нищо..


Тема Re: За теб.нови [re: hot pocket in the 4O]  
Автор So_HaPpYМодератор (42)
Публикувано25.01.05 00:16



И тъй като си груба. И тъй като ми писна. И тъй като е лично. И тъй като е смешно. И тъй като изнесе лично инфо - употреби собствено име. И тъй като не си наясно със ситуацията 100% сигурна съм в което. И тъй като това е театър. И тъй като това ясно ми показа, че не би се кротнала ако не стане на твоето, а то явно не стана. Заключвам темата.

Основанията:

1. Лични данни изнесени в клуба
2. Лични обиди

Всяка подобна тема ще бъде заключвана.

Basta.

Магически театър. Вход не за всички, не за всеки. Само... за... умопомрачени!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.