Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:51 06.07.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Важно !!!нови  
Автор ReneМодератор (uncommunicative)
Публикувано18.12.04 02:27



Поради основателни лични причини смятам, че присъствието ми в този клуб се е изчерпало.

Моля в 10-дневен срок, считано от днес, да дадете своите предложения за друг модератор. Предложения се приемат до 28-ми декември 2004, до 24.00 часа.

В тази тема други постинги, освен по съществото й, ще се трият според правилата.

Не влизайте в клуба пияни, дрогирани, гладни и със зъбобол !


Тема Re: Важно !!!нови [re: Rene]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано18.12.04 09:31



аз аз - се кандидатирам от години все измисляте нещо...мисля, че вече е време поне да бъда сред кандидатите




Тема Re: Основателни причини?!нови [re: Rene]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано18.12.04 12:22



Може ли да знаем поне част от тези "основателни причини"?

Някой обиди ли те?

Мога ли да помогна? Не мисля, че присъствието ти в този клуб се е изчерпало! Ама че го измисли!

Щом се налага да предлагам, хмхмхм...предлагам Jesy (Aby), не знам дали не си е спретнала нов ник?!

И Мирето предлагам да е модератор...време и е!

...черни въглени скучаят върху моята съдба....

Редактирано от EVl на 18.12.04 12:25.



Тема Re: Важно !!!нови [re: Rene]  
Автор Sperantza (идеи и реалност)
Публикувано18.12.04 14:41



Що бре,Рене?
Какво ти се е изчерпало?
Тц, не си познала - този път няма да дам предложение за нов модератор!!!



Тема Re: Важно !!!нови [re: mireto:)]  
Автор БaбaKoлeдa (дразнител)
Публикувано18.12.04 16:47



Ти пък ако можеше във всеки клуб да си модератор, щеше да се кадидатираш....ае, укпокой се.



Тема Re: Важно !!!нови [re: БaбaKoлeдa]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано18.12.04 20:48



ае не ми казвай кво да правя само !




Тема Re: Важно !!!нови [re: Rene]  
Автор leeloo8O (hape losho)
Публикувано19.12.04 03:14



Аз съм от скоро в този клуб и не мисля,че познавам хората толкова добре, за да посоча с пръстче някоя конкретно.
Като цяло един модератор трябва да е обективен в преценките си и кво ли още не ... правила и чудесии.... , искрено се надявам, че която и да е следващата такава... то тя ще носи в себе си качествата,които ти притежаваш, естествено тези свързани с това да си модератор
Друго няма.... успех на желаещите/номинираните... защото идеята е освен да се номинира някоя девойка, също и тя самата да се навие... това не си е лесна работа и малко или много изисква отдаденост. Ако нещо ще се прави, то нека бъде добре


One only understands the things that one tames.


Тема Re: Важно !!!нови [re: Rene]  
Автор Sarayah (отражение)
Публикувано19.12.04 04:23



Рененце, клубът си има още две модераторки...Не е нужен трети. Иначе ако непременно трябва да са три, So_Happy.



Тема Честит първи сняг,Рене(модераторски предложения)нови [re: Rene]  
Автор Sperantza (frozen)
Публикувано19.12.04 11:58



Ех,ако ти си тръгнеш аз ще си сменя никаАй промис!
Дано новата модераторка да е диктаторка!!!
Да знаеш,че ако аз съм на модераторския пост(не че искам) ще бъда такава.В този клуб трябва ред и и дисциплина,Рене!Никакви компромиси!Ще се започне с една "чистка" на НЕрегистрираните типове.Всички към ПОРТАЛА на дир.бг!Всички да влязат тук с РЕгистрирани никове!Все пак темите,които пускат и мненията,които изразяват са достойни за един нов клуб - да речем "Простотии и избиване на комплекси".Пък и нерегистрираните са си един вид нецивилизовани хора,защото те май не знаят как да се регистрират или не могат,или ги мързи,или не знаят как се използва дира принципно.
Това е,Рене!После ще има много катинари на първа страница.Как може да се пускат по няколко теми за едно и също нещо?Примерно - Биг Брадър.Няма лошо - хората ги влече това,но 5 - 6 теми.Ще им отворя една голяма тема с големи букви - БИГ БРАДЪР и само в нея ще се постват впечатленията от предаването.Всичко друго извън тази тема ще се трие!Ами,не е ли така?!? Теми за сексуалността повече да има,за общуването,за връзките и т.н.

Просто исках да дам някои насоки на бъдещата модераторка,ако иска да се възползва от тях.
Иначе,предлагам So_HaPpY за модератор



Тема Re: Важно !!! [re: Rene]  
Автор SVETl (naivna)
Публикувано19.12.04 15:09



predlagam mireto.

Parite mogat da me predpaziat ot vsi4ko na tozi sviat.Osven ot krasiva jena!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.