Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:18 28.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Я сега ме напердашете!нови  
Автор БE3 3AXAP (но сладка)
Публикувано21.11.04 11:21



Тъй като няколко пъти съм споменавала, че не смятам себе си за хомо и би-сексуална, но продължавам да изпитвам непознати за мен чувства лъм една жена, моля да помощ! Не физическа, а умствена. Смятате ли, че ако се срещна с жена, която вземе че ме хареса (), която не се обвърже с мен любовно, но пък ми покаже какво е да си с жена, то тогава мож1. да установя, че наистина има удоволствие и красота във връзката/сексуалната/ жена с жена
2. да ми щракне, че изобщо не е за мен тази работа и набързо да установя, че вече не съм "влюбена", а просто обичам.
Тук сегс говоря, за примерни действия - ръка за ръка, галене на косата, целувка...не за секс, защото то така не стават тези работи, а и за интимна близост от този род би трябвало да има истински чувства.
Чудя се....Какво се чудя, аз направо съм в депресия! Не мога да се срещна с нея, само за да ме зарадва с усмивката си и после да !!!живея!!! поне един месец добре!
Извинете ме, просто ми е зле!

.........bid my blood to run.......


Тема .нови [re: БE3 3AXAP]  
Автор So_HaPpY (42)
Публикувано21.11.04 13:18



Позволявам си да пиша тук...всъщност не, няма да започна така. Това не е агитация. Искам само да ти кажа, че всеки човек сам за себе си преценя кога е готов за сексуален контакт /без значение с мъж или с жена е/.
Съгласна съм, че второто е по-"плашещо" за човек, който до сега не е имал такъв контакт, т.е. хомосексуален. Но пък ти се съгласи, че когато харесш някой мъж...не си лягаш веднага с него. Някак си тъпо е. Всеки минава през прегръдките, целувките, държенето за ръце, усмивките, сексът е последствие. Е, за някои и сексът е "началото", но нека тези ги наречем просто курви /модс. без звездички, ако е възможно, че се губи очарованието на думата/. Важно е прекараното време заедно, доверието /за мен лично, то е най-важното/ и търпението /и от двете страни/.
Не е важно да се смяташ за някаква /хомо- или бисексуална/ важно е усещането, което е в теб. Проповеднически зуви, но сега съм сънена и склонна към философстване. Ако нещо е писано да се случи, то се случва, ако не- просто не се.
Много важен човек за мен ми каза "Никога няма да притежаваш нещо, което не ти принадлежи". За тези думи искрено му благодаря, той си знае кой е.
Та сега и аз ще кажа така. В един момент или нещото се случва или не. Не се тормози излишно, многото зададени въпро вместо да доведат до отговор, водят до още такива и става каша. Оставяш се на чувството и толкова.
И вместо да разиграваш етюди по форуми, вземи се обади на девойката и пийте по нещо, говорете, кажи й тези неща на нея. Забелязала съм, че от откровеност глава не боли. Трабва да умеем и да си признаваме, това което ни е "вътре". Така отговорите идват, дори когато въпросите не са зададени и очаквани.

Сполай ти

Магически театър. Вход не за всички, не за всеки. Само... за... умопомрачени!


Тема Re: .нови [re: So_HaPpY]  
Автор lRON_MAlDEN- (manowar)
Публикувано21.11.04 18:18



Понякога и секса е начало и после се почват едни чувства. Сега вместо да ми кажеш, че съм курва, се довери на моя голям и "изстрадан" опит:)))



Тема Re: .нови [re: lRON_MAlDEN-]  
Автор So_HaPpY (42)
Публикувано21.11.04 21:21



Понякога не мога да мисля. Доверявам ти се.
Понякога стоя и си мисля...понякога просто си седя...седя си само.

Магически театър. Вход не за всички, не за всеки. Само... за... умопомрачени!


Тема Re: .нови [re: So_HaPpY]  
АвторBlush Response (Нерегистриран)
Публикувано22.11.04 14:48



И по-добре.

Това с курвите по би подхождало на баба ми, отколкото на момиче под двадесет, каквото си...
Странно беше като изказване, цялото, откъдето и да го погледнеш, но нека го отдадем на твоята съненост,... както и онова с водката?



Тема Re: .нови [re: Blush Response]  
Автор leeloo8O (hape losho)
Публикувано22.11.04 21:59



А защо не го отдадем на нещо по-реалистично като причина....или не ни изнася?

One only understands the things that one tames.


Тема Re: Я сега ме напердашете!нови [re: БE3 3AXAP]  
Автор leeloo8O (hape losho)
Публикувано22.11.04 22:04



Смятам,че всичко е възможно, дотолкова доколкото ти го позволиш.
Не се шашкай

One only understands the things that one tames.


Тема Re: .нови [re: leeloo8O]  
АвторBlush Response (Нерегистриран)
Публикувано22.11.04 22:13



моля?

не Ви разбрах.



Тема Re: .нови [re: Blush Response]  
Автор leeloo8O (hape losho)
Публикувано23.11.04 19:01



"Странно беше като изказване, цялото, откъдето и да го погледнеш, но нека го отдадем на твоята съненост,... както и онова с водката?"

One only understands the things that one tames.


Тема Re: .нови [re: leeloo8O]  
АвторBlush Response (Нерегистриран)
Публикувано23.11.04 19:18



И какво би било по-реалистично, например?

До ри не за конкретния случай

На мен ми хрумва: злоупотреба с чалга или Биг Брадър, срещи от третия вид, танц със саби...





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.