Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:04 08.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема споделих  
АвторBQSNA (Нерегистриран)
Публикувано26.09.04 17:53



С риск, някои от вас да кажат " оооо, пек реване, оплакване и прочии простотии", ще ви споделя нещо.

"гадно ми е" е малко да се каже! Лоши неща се случват навсякъде около мен. В личния ми живот е пълен хаос: един мъж, с когото ту съм, ту не съм, жени и момичета, с които ту се разделяме, ту се събираме, в работата, пълна несправедливост и всеки работен ден завършва с плач, вкъщи всичко се руши, а пари и сили няма за ремонт, семейството неще и да чува за мен......
Но, най-лошото, че нямам човек, на когото да мус поделя всичко това и той/тя да ми каже "спокойно, имаш моята подкрепа, имаш моето рамо". понякога ми идва да се самоубия, на кого ще му пука? няма разбиране от никъде....
не ми стигат думите да изразя точно, какво чувствам.....САМОТА при толкова приятели!!!
някъде и аз греша,хм, и то много.
Но аз само споделих



Тема Re: споделихнови [re: BQSNA]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано26.09.04 18:17



аз те разбирам...ти го знаеш и бих била до теб когато имаш нужда :)

аз също съм сама...много добре знаеш, ама малко или много започвам да свиквам и да се примирявам с това, че дори няма с кого да споделиш...

но ако не друго, то поне ти имаш мен и още няколко човека, на които би могла да разчиташ...не се отчайвай толкова чак...


..и небесата ще се вкаменят,
и птиците от скръб ще остареят..


Тема Re: споделихнови [re: BQSNA]  
Автор Loretta (curse)
Публикувано26.09.04 18:25



Спокойно. Когато си на дъното, единственият път е нагоре.

Личния живот с времето ще улегне и сам, но в работата май е добре сама да предприемеш някаква промяна. Не е нормално работният ден да завършва с плач. А това е една трета от живота ти - повече време, отколкото прекарваш където и да било, се намираш в работата. Важно е там положението да е поне задоволително, а изглежда в момента не е.
На това отгоре не ще да е кой знае каква работа, щом не можеш да събереш пари за един поддържащ ремонт.
Какви са пречките пред това да смениш малко работната обстановка? Би ти подействало освежително, според мен. Хем и нови хора да срещнеш, което е допълнителен бонус.

А на семейството какви са му претенциите?

a wee little girl with a can of gasoline


Тема Re: споделихнови [re: BQSNA]  
АвторMarkizata (Нерегистриран)
Публикувано26.09.04 18:29



хей,споко!На всеки му изгърмяват бушоните-нищо ново!Мен лично повече ми харесва да чета споделени сериозни проблеми вместо на кой как му ставало ,ебане-секс и пр.
Та на въпроса-самотата най-често е единственият ни спътник.Всеки опит да градим някакви отношения -дали ще са сексуални,приятелски или нещо друго,е по същество опит да избягаме от нея.И колкото повече бягаме,толкова по -плътно тя ни следва.Раждаме се,живеем и умираме сами.Колкото и хора да има около нас,винаги оставаме сами.Тъпо е,като си помислиш-сами във вселената сред 3 миликарда човечество...Но това е факт.Аз също не съм намерила формулата как да не съм сама...когато съм със себе си.Но работя по въпроса...работи и ти!

Може би,ако търсиш упорито,ще намериш...



Тема самотатанови [re: Markizata]  
Автор Loretta (curse)
Публикувано26.09.04 18:46



Не, самотата не е нормална според мен.
4овек не се чувства добре, когато е самотен.
А смисълът на човека е да се чувства добре :)

Има разни начини да не си самотен. Те зависят от личния темперамент и ценности.
Някои хора държат най-много на приятелите. Ако ги имат и се забавляват добре с тях, а знаят, и че могат да разчитат на тях - това им е достатъчно, за да не са самотни.
Друго нещо е работата. Потапяш се в нея, поставяш си цели и ги достигаш, и после си удовлетворен... Нямаш време да си самотен.
Хобито също може да създава чувство на душевна ситост.
И разбира се, основното лекарство "анти-самотин" е любовта (когато има взаимност). 4овек, който е влюбен и който е обичан, не може да бъде самотен, дори и на пустинен остров да го заточиш.

Когато човек се чувства самотен, може да се пребори по някой от тези начини. Не трябва да се отчайва, просто трябва нещо да промени. И не е нужно всичко наведнъж.

a wee little girl with a can of gasoline


Тема Re: самотатанови [re: Loretta]  
АвторMarkizata (Нерегистриран)
Публикувано26.09.04 19:51



if you allow me to disagree:))точнио когато е влюбен човек е най-самотен.Не знам как става така,но е така...поне при мен е така.Въпеки взаимността.



Тема :)нови [re: BQSNA]  
АвторJesica (Нерегистриран)
Публикувано26.09.04 20:32



Искам на първо място да ТИ БЛАГОДАРЯ за хубавата тема!
Мисля, 4е Маркизата е..права..макар да не ми се иска
да е така..
Понякога забравяме за тази самота, но тя се появява нео4аквано
или не съвсем нео4аквано дори на места, където сме отишли
да се забавляваме, да танцуваме, изведнъж ни залива отново
и отново по всяко време..
Колко 4есто и аз се 4увствам самотна въпреки така близките ми
приятели, с които мога да споделя абсолютно вси4ко и..дори
това понякога НЕ ми помага..
Отново се 4увствам в някаква странна преходност, която знам,
4е ще отмине, опитвам да 4акам с оптимизъм,,изка4ването нагоре..
Сърцето ми е на другия край на света и за момента не ми говори.
А аз просто няма никога да обърна гръб на моето Сърце!
Не се от4айвай! Мисли си за утрешния ден така, както искаш той
да бъде, така, както ше се смееш в него и Няма да се 4увстваш самотна,
представяй си ме4тите си..сбъднати. Това е, което аз опитвам да правя
сега и..понякога наистина помага!




Тема Re: споделихнови [re: BQSNA]  
Автор ДжeмиМодератор (Quick Silver)
Публикувано26.09.04 21:53



Ако си подвижен знак - и в частност Близнак или Стрелец, хич не се учудвам. Плуто-Уранясване. Това е диагнозата.

И сега, понеже сподели, като потекат мед и масло и розови сънища... отиде, та се не видЕ... (нямам предвид теб)

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Re: споделихнови [re: BQSNA]  
Авторgeigurl (Нерегистриран)
Публикувано26.09.04 23:16



1.виж сега тоя мъж го махни,замести го с готина жена!!!2.тези жени и момичета ,и тех ги махни-ако държиш на присъствието на мъж си намери готин мъж,ако не-остани си с готината жена(погледни съвет 1 )3.ако ти е трудно и едното и другото, просто ни пиши тук и мисля,че винаги ще намериш нечие "рамо ,на което да поплачеш" !4.ако сега си казваш-"не ми давай съвети,дай ми пари",аз ще ти отговоря- виж по-горе точки 1. 2. 3.(имам само това душице)



Тема Re: споделихнови [re: BQSNA]  
Автор БE3 3AXAP (но сладка)
Публикувано27.09.04 06:12



Всеки има такива моменти в живото, важното е да не допуска да са безкрайност все пак. Обикновено в такива моменти по филмите дават, как главната героиня запраща всичко на майната си. Що не пробваш да върнеш някои взаимоотношения на вторични суровини, може и някой лев да изкараш?!Споко!

Обичайки те, знам че се обричам......



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.