Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:11 28.09.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема не се отговаря в "Бюро Жалби", затова питам тук  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано19.07.04 21:16



толкова ли е чудно за вас, че се възмущавам от много по-силно проявените от повечето от вас емоции по повод на европейското първенство по футбол, отколкото от това, че режат главите на наши момчета?

IMAGINE...

Редактирано от Джeйн на 19.07.04 21:23.



Тема Re: не се отговаря в "Бюро Жалби", затова питам тукнови [re: Джeйн]  
Автор ReneМодератор (Gad_Gad)
Публикувано19.07.04 21:37



Първо - в Бюрото се отговаря. Посочи ми къде е имало НЕотговаряне на конкретно оплакване.
Второ - това като оплакване от модераторите ли да го приемам, или като отделна тема за безразличието, конкретният повод е без значение.

Не влизайте в клуба пияни, дрогирани, гладни и със зъбобол !


Тема Re: не се отговаря в "Бюро Жалби", затова питам тукнови [re: Джeйн]  
Авторбиpa и пъpжeни kapтoфkи (Нерегистриран)
Публикувано19.07.04 22:30



Ми какво се чудиш, това е война. Не са ли го знаели като са отишли там, за дагушнат парички?
А първенството си беше една положителна емоция-не ни останаха много май. Като изключим биричката с пържени картофки.



Тема Re: само да отбележа,нови [re: Джeйн]  
Авторtramell (Нерегистриран)
Публикувано20.07.04 09:41



че за съжаление
точно в този клуб не забелязах особени емоции по случай европейското




Тема Re: не се отговаря в "Бюро Жалби", затова питам тукнови [re: Rene]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано20.07.04 21:20



не е оплакване от модераторите и действията им. те са законно избрани и действат според правилата и тяхната преценка за тези правила. не се оплаквам от тях и действията им и нямам и по-нататък такива намерения. ако все пак имам въпрос или оплакване, ще го направя в лична комуникация, както мисля и че в този случай направих.

модераторските действия в случая бяха правилни според мен.

ако бях писала в Бюро "Жалби", ще трябваше освен друго да се оплаквам от действията им, а както зявих, нямам такова намерение.

този постинг - сегашният, е тема за безразличието. защото за мен отношението към заложниците в Ирак е, меко казано, несъответстващо както на значимостта на проблема, така и на проявяваните по далеч по-несъществени въпроси. може да не съм права, но така мисля и исках да го кажа.

IMAGINE...


Тема Re: не се отговаря в "Бюро Жалби", затова питам тукнови [re: Джeйн]  
Авторбиpa (Нерегистриран)
Публикувано20.07.04 23:30



Много емоции по повод заложниците е рано да има. Дори не знаем какво се е случило. А на теб хоби ли ти е да се възмущаваш?
От 5 години съм в този клуб и не мога да ти се начудя на ентусиазма!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.