Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:20 18.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ???нови  
Автор lune ((moon))
Публикувано11.07.04 19:19



Чакайте бе, тук не пуснах ли едно мнение преди някой/друг ден...

_


Тема Re: ???нови [re: lune]  
Автор Hel (from Hell)
Публикувано11.07.04 22:23



Пичът с църквата...в грешка си...
Намери си друга работа...

"...субективна обективизация на реалността ?..."


Тема Re: ???нови [re: Hel]  
Автор lune ((moon))
Публикувано16.07.04 11:47



Та не разбрах защо сте го изтрили...

_


Тема Re: ???нови [re: lune]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано16.07.04 15:45



ако имаш основание да смяташ, че ти е изтрито мнение (аз не мога нито да вярвам в това, нито да не вярвам), имаш два варианта:

1. пиши въпрос в темата "Тука е така" - мисля, че още е закована специално за въпроси и разправии с модиратори.

2. запитай с бележка модераторите защо.

според мен вторият вариант е по-добър - знам защо - но не виждам нищо конструктивно да го обяснявам публично.

просто опитай., но

IMAGINE...


Тема Re: ???нови [re: Джeйн]  
Автор lune ((moon))
Публикувано16.07.04 20:49



'Се тая... не ми се занимава с глупаци...

Редактирано от lune на 16.07.04 20:47.



Тема Re: ???нови [re: lune]  
Автор ДжeмиМодератор (Quick Silver)
Публикувано16.07.04 22:07



Квит сме, значи...

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Re: ??? [re: lune]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано17.07.04 04:35



тук се засягам принципно! ти си отскоро тук и не знаеш историята и взаимоотношенията в клуба. аз съм била модератор, както и в друг клуб. аз не съм била в приятелски отношения с пэвечето. тъй че не со търси под вола нале с некви лични отношения с други модератори. с почти всички имаме безразлично неутрални отношения.

принципно се засягам за това, че ги нападаш грубо и неоснователно, защото:

- това не е лека - нито като време, нито като нерви, нито като морална преценка - работа. малко хора се навиват. и почти всички си струват и дават немалко от себе си. безкористно. познавам повечето от около 4 години. май от 5, де. и го знам това от реалността..

- те не получават нищо за това освен нирядко обвинения и обиди (повечето безпочвени), а понякога и сериозни (също повечето безпочвени) скандали. а също така понякога (пак често безпочвено) си влошават отношенията с хора, с които не биха искали и не са го очаквали.

- аз не защитавам нито един от сегашните, както и от предишните модератори, била съм критична към немалко от тях, даже сме се карали (вярно е, че не винаги основателно). но заруби себе на нос (руски идраз - ако нямаш кой, аз ще ти го преведа) - проблемът толкова няма нищо общо с лични отношения, колкото интегралното смятане има нещо общо с таблицата за умножение.

обидните ти и неверни думи ме ядосаха и наруших добрия тон, който исках да имаме с теб.

затова няма да се извиня, макар че тези, които ме познават отдавна, знаят, че когато усетя, че съм прекалила, се извинявам.

в случая прекали ти.

IMAGINE...

Редактирано от Джeйн на 17.07.04 04:40.



Тема Re: ???нови [re: Джeми]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано17.07.04 04:49



квит начи, а?!

освен някоя Венера или Риба или е... ли й майката й (де да ги знам кой кво и кво прави) да ти е влязла в хубавата близнашка част от теб.

ноо добре знаеш, че отношенията ни с теб са, меко казано, хем несъвсем разбиреми, хем сложни. ш зотжво реакцията ми не е толкова личво обусловена, каолкото по принцп, щото си пич.

ама не можеш към човек, който не те разбира, да си иронична. щото той те разбира буквално.

а това е тъпо не за друго, а защото са `абиш напразно.

IMAGINE...


Тема Re: ???нови [re: Джeйн]  
Автор lune ((moon))
Публикувано18.07.04 18:44



Джейн, ти за мен ли пишеш или за нея?

_


Тема естествено за нея :)нови [re: lune]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано18.07.04 23:54





не ми се сърди - но теб не те по-навам хич, а досеигашните ми впечатлевия не са безусловно позитивни. което - ако се замисмиш - изоб6о не значи негативни. може би най.гочтого опроделение е "неясни". но това не обиждащо.

за Джем имам съвсем ясни впечатления и не ми хареса.... както и да е... тема знач кво не ми е.... и без туй в клуба минавам за откачалник.... тъй че ни ми се връзвай... то не ебавай мозомете ей тъй на - тук ще ще се скараме, обещавам! мен ме ебавай колкого щеш

IMAGINE...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.