Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:31 26.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Со кротце, со благо... со водка :)  
Автор So_HaPpY (PsychoENTE)
Публикувано12.06.04 03:41



'Начи писнА ми ви казвам.

21:05ч. Зъъъър телефона. "Айде че ни писна да те чакаме". А аз клетата принципно не закъснявам. Или поне така казвам.
21:10ч. "Тръгваме". А аз горката бързам като луда.
21:15ч. "Разгеле, сети се да дойдеш". А аз гледам виновно. Мен пък ме гледат ядосано.

21:25ч. "Наздраве!!!" Вече никой не ми е ядосан. А аз какво? С мъка се налага да пия. Ама не може. Всичко живо щом се е ориентирало към високите градуси не може аз на кафе. Не за друго, ама някак си неудобно ми е... трябв да се реванширам за закъснението.

22:00ч. "Ей, сервиТУТКАТА, я донеси по още едно". И клетата жена. А аз какво - пак се налага да пия.

22:05ч. "Наздарве!" ... Ън? - не съм кихнала, що ми казват таквизи думи. Май пак ще трявба да отпия! Мъъъъка! Мъка!

22:10ч. "Наздраве!" ... добре, де, алергична съм, ама не кихам.

22:15ч. "Наздраве!" - Зли хора!!!

22:30ч. "Ми 'почнали сме, айде по още едно" ... Където две, там и три. Примирих се.

23:00ч. "Дай да попием. Много танци"... така де, пресъхна ми гърлото...да седнем да пийнем...вод(к)а.

23:40ч. "Ми то пак свърши, я донеси по още едно". СервиТУТКАТА не цепи басма. Я елате да си ги взимата от бара, няма само с вас да се занимавам" ... И пак ни го каза...со кротце со благо... Можеше напарви да ни включи система с алкохолно съдържание.

24:00ч. "Мила родино, ти си земен рай" - ми как няма... пък и вече ни гони безсмъртие.

24:30ч. "Наздраве! ... пък и по още едно"... вече се самосъжалявам. Разбукани жени около мене крещят като луди. Мятат цици в ритъма... и аз след малко почвам... ама нека се помъча още малко с тази чаша, белким се счупи и й се излее, ама нейсе.

01:00ч. Жените са странни същества. Напиваме се. Аз па що още съм трезва? Мислихме да поиграем билиард, ама казаха, че перверзно съм държала щеката... пък аз нали съм девствена и не мога да изглеждам така. Мда. НикогаШ! ... ми поне по още едно да пийнем.

01:15ч. Искали да си ходят. И к'во? Изкардисаха ме да бъда точна, да пия... па те изпозадрямаха. После жените не били под(ли). някои са само ПОД... масата, разбира се..

01:30ч. Кафе. .... и "Извинявай, може ли да ми видиш сметката, ама по-бързо, че тия са ми скучни... и за таковане не стават"

01:50ч. "Добър вечер...я си ме закарайте до вкъщи. Добре че сте мъж... да Ви черпя ли едно? М? Аха... наработа сте! добре де... прощавам Ви"

02:15ч. Душ.

Bonus Track

...или защо жените не стават за пиене

Поне в чата ще има някой. Ми така де, има една бира в хладилника, требе ми компания, па телефоните скъпи, нема я пия по жицата я... Ммм както казва Моканина - все по теля, все по теля...ама нейсе...по мрежата ще е. Па то в тая мрежа да имаше някой заплел се. Нищо подобно! Всичко живо спи. Сигурна съм, че даже и сънувате. Несериозна работа! Аз пък като си легна вие ще ставате... пфуууу... ще пият кафе пак без мен... Ами така де... Страдание.

Аз като ви казвам, че съм изтерзана душа, грешна и без компания за бира в 03:37... вие не вярвате... или пък не чувате. Как и да е... Спете, пък като станете... ще е светл и рано... и ще пием минерална вода. Аз от злоупотреба с алкохол, Вие от злоупотреба със сън. Пък с тоя сън... не само от към "наздравета" куцате ...

Усмихнат Ви ден, несериозници!
и... ДобрутрУ ;)

Всичко си има край. Само саламът - два

Редактирано от So_HaPpY на 12.06.04 03:50.



Тема Re: Со кротце, со благо... со водка :)нови [re: So_HaPpY]  
Автор superal4ik (sduh)
Публикувано12.06.04 10:32



Добро утро, цвете.

This could be Heaven or This could be Hell...


Тема Re: Со кротце, со благо... со водка :)нови [re: So_HaPpY]  
Автор Sperantza (рибка)
Публикувано12.06.04 13:07



...аз съм на мастика Пещера...страст на кристали
хай,наздраве



Тема Re: Со кротце, со благо... со водка :)нови [re: So_HaPpY]  
Автор DlAVOLO (Devil May Cry)
Публикувано12.06.04 23:18



Ам да!
Ами аз не мога да спя, ма телефоните too expensive, та за тва ме е нямало в чата!
Цъцъ! Инъче - кофти вечер!

No one to hear me, to heal my ill heart!
Am I too lost, to be saved?


Тема Re: Со кротце, со благо... со водка :) [re: So_HaPpY]  
Автор StoneBitch (wtf)
Публикувано13.06.04 05:14



'Ко си мислиш, че правя, кид. Маам пържени яйца. Много вкусни. Що ги маам по това време. Щото сега сколасах (сколасвам, антерия, гюбек, етц. са любими бг думи) за подобни смели начинания.:)

Ай, со кротце, со благо и со малко кютек на тея дет' заспиват рано.:)



Тема Re: Со кротце, со благо... со водка :)нови [re: DlAVOLO]  
Автор dete (вълк)
Публикувано15.06.04 01:15



DIAVOLO.... ъм... ти...
Хех, здрасти бе

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: Со кротце, со благо... со водка :) [re: So_HaPpY]  
Автор Vicomte_de_Valmont (cynique)
Публикувано15.06.04 02:51



mmDa da

Ouvrez donc les lumiиres puisque le clown est mort,et vous applaudissez admirez son effort.


Тема Re: Со кротце, со благо... со водка i bira:) [re: So_HaPpY]  
Автор kukuviza (новак)
Публикувано16.06.04 10:15



Neserioznizi???
Eeeeeee, lo6o
Mi sledva6tia put mi se obadi!



Тема Re: Со кротце, со благо... со водка :)нови [re: dete]  
Автор DlAVOLO (скитница)
Публикувано16.06.04 22:49



Здрасти! Ам ти де се изгуби бе?

No one to hear me, to heal my ill heart!
Am I too lost, to be saved?


Тема ei,detenceнови [re: So_HaPpY]  
Автор Demus (velik ujas...)))
Публикувано17.06.04 00:27



Ma nou lyjesh uaaa......kak sama beshe bre!!
Aм az nali bqh u chqta s teb i ti mi vikashe "stoi sega tuk da si govorim".....shto lyja,shto chudo leleeeeee.....bezotgovoren chulqk si ti! A az taka se bqh vjivqla v rolqta na kompanionka i si rekoh,ei na-nova rabota shte zapochna kato kompanionka.Razbi mi mechtite!Sledvashtiqt pyt shte me moliiish,ama nqma...... ;)
Vesel den i mnogo usmivki pitbule :P

Blqsyk na mylniq,blqsyk na mech i blqsyk na jenski ochi-tri pytq na smyrtta...i tretiqt e nai-tih!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.