Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:56 21.09.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Бюро "ЖАЛБИ"нови  
Автор тyka E тaka! (PR на клуба)
Публикувано11.05.04 00:28



Тази тема я отваряме специално за всеки, който има нещо против модерирането на клуба или конкретно срещу някой мод.
Тук може да критикувате, да правите анализи, оценки и предложения на/за модераторите.
Тук може да обвинявате, ругаете, псувате и безчинствате по модераторски адрес.
Тук можете да се оплачете на воля, че ви редактират, трият или заключват - изразните средства са личен избор.
Тук можете да се тръшкате, да тропате с крака или да пищите срещу модераторския произвол, колкото ви глас държи.
Тук модераторите ще отговарят на всякакви запитвания и всякакви мнения - също с изразни средства по личен избор.

НО САМО ТУК!!!

Мнения, жалби и оплаквания ПО МОДЕРАТОРСКИ АДРЕС из останалите теми в клуба ще бъдат безогледно изтривани, рязани, къртени и прочие - според мод-а и настроението.



Тема Re: Бюро "ЖАЛБИ"нови [re: тyka E тaka!]  
Автор тyka E тaka! (PR на клуба)
Публикувано11.05.04 00:42



Също така заявяваме официално, че темата е един вид "Връзки с обществеността" на клуба, и че в случаите, когато от естеството на въпросите и /или благословиите ви, е видно, че не са насочени персонално към конкретен модератор, или и двете модераторки, изявленията по тях ще се осъществяват от PR-а тука_Е_така.



Тема Re: Бюро "ЖАЛБИ"нови [re: тyka E тaka!]  
Автор Samael (танц на дявола)
Публикувано11.05.04 01:01



Eeeгати! Ами то щом и попържането стана официален клубен спорт- то това отнема цялата тръпка от това да замлатиш мода, бе!
Ама за идеята:
ше ги еба целокупно всичките модове - и бивши , и бъдещи, и полубивши...
Мога ли да се оплача ей те тука в тая тема от Джеминилед, бившата?
Няма я! Как така я няма, да й го начукам бе??? Кой ден поред я няма?
Да се яви веднагически да я сдрача...

Котката на Джеми - ВРАГ № 1!!!


Тема Re: Бюро "ЖАЛБИ"нови [re: тyka E тaka!]  
Автор Samael (танц на дявола)
Публикувано11.05.04 01:05



На теб шти викам Айше,умрялата циганка... да си знаеш. Колко ти плащат за ПиАр? На час?

Убуу! Да се оплача и от Ренето! Ште се оплача, да си знаете! Егати и мекотелото. Мен ако питате -както вика Елия...желязна тупалка в боксова ръкавица...аааама ха. И кокер с дълги уши има! От това по-голям повод да я наругая-здраве!

Котката на Джеми - ВРАГ № 1!!!


Тема Re: Бюро "ЖАЛБИ"нови [re: тyka E тaka!]  
Автор Hямa мe. (Майор Майор)
Публикувано11.05.04 01:06



Хехехех!
Който го е измислил това - е гений!

Направо ме е яд, че не ми хрумна тази идея първо на мен... хъм...
Но пък като нищо ще се възползвам да открия сезона... ако се вредя от тълпите желаещи, де... Тъ, мамка ви модска, като нямате инстинкт за самосъхранение, че модове да ми ставате - ми, пада ви се!
Обаче, нали, понеже и аз съм от същата тъпа порода.. ... тъ, ето ми още един добър повод за и мойта майка също... хъм... което ще рече, че никак няма да ми е гот който и да е да ругае модовете, ако си няма хал хабер за какво точно става дума...
Приемам всичко от бивши и настоящи модове. Но от Незнайковци... хъм...

Мдам. Кратко, но патетично.

Сори, мод... беше ми ден за напиване...

Справка: Параграф 22


Тема Re: Бюро "ЖАЛБИ"нови [re: Samael]  
Автор Hямa мe. (Майор Майор)
Публикувано11.05.04 01:10



Ето ме.
Да чуем... /*туп-туп-туп с крака под масата*/

Ъъъъ... впрочем, я, дай по-подробно за полубившите... хъм...

Справка: Параграф 22


Тема Драсти, гад)))нови [re: Hямa мe.]  
Автор Samael (танц на дявола)
Публикувано11.05.04 01:15



Всички бивши - на сапун, всички полубивши- за мезе!
Ми като те почна на зодия. Напаст, напаст ! Като ти погна Луната...бааах тия хронични алкохолици. Бироунищожители.
А пък и си собственичка на Котка- позорно черно петно върху белия пейзаж.


Посочи ми една убедителна причина да ТЕ ИМА?

Котката на Джеми - ВРАГ № 1!!!


Тема Re: Драсти, гад)))нови [re: Samael]  
Автор Hямa мe. (Майор Майор)
Публикувано11.05.04 01:26



Ми, няма такава причина...
Точно затова и съм Няма ме. И никога не ме е имало.

Ти лично с мен ли ще замезваш или ще кажеш нещо по темата за модството?!?
Щото, ако е само лично, дай да се сдрачим на друго място
/докато ми проработи кю.../?
Или да се обединим в ругането на модствата?

Справка: Параграф 22


Тема Знаех си аз)))нови [re: Hямa мe.]  
Автор Samael (танц на дявола)
Публикувано11.05.04 01:43



Ти си като Сами - "невидимото" другарче на Алф, когато се накърка с текила.
Ще рече ...привиждаш ни се из клуба, щото /справка- вчера МодБилПиян, та днеска от алкохолните му пари целокупно се литкаме...еле пък аз/

Давай да опердашваме Ренето дружно, пък ти ми минаваш на индивидуално драчене, да те еба в йероглифника!

Котката на Джеми - ВРАГ № 1!!!


Тема Re: Бюро "ЖАЛБИ"нови [re: тyka E тaka!]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано11.05.04 02:01



ИМАМ ПРОТИВ!!!!

не ща двама модове! искам трима! вижте други клубове как са с по трима. освен това е функционално тъпо - ако двамата са на различно мнение? в крайна сметка и двама може, ама ако се карат публично, поне сеир да има!!!!

IMAGINE...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.