Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:59 06.07.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема за заключването на теминови  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано07.05.04 15:43



пускам следващия текст, не за дискусия, а за да изкажа мнението си за нещо, което смятам, че е от значение за клуба. нямам за цел да упреквам модераторите. не го правя и в частно обсъждане с тях, защото те не желаят, даже получих отговор да го кажа публично, ако искам. затова го казвам. няма да споря и убеждавам когото и да е за каквото и да е. всеки може да чете и да прави своите изводи.

Тема Re: KOI ZAKLJU4I TEMATA ZA BEZUMECA I ZA6TO? [re: Jesica]
Автор Rauch (Steppenwoelfin)
Публикувано 06.05.04 20:36

След като разбра кой заключи темата и защо смятам, че и тази тема се изчерпа, затова я заключвам.

-----------
това противоречи директно на всякакви правила. никъде не е написано - нито в прословутите закачени правила на клуба, нито в бележките, които модераторите получилават заедно с пагончетата. никъде не пише, че модераторът решава коя тема се е изчерпала. това за 4 години клубове никой не се осмелил да го заяви. заключвали са се огромни теми с аргумента "чат", но в клубове, където правилата забраняват чат. и никога модератор не е заявявал, че той определя изчерпването на дадена тема. темите се изчерпват естествено като спрат постингите в тях и те отпадат на по-задните страници. разбира се, никой не може да задължи модераторите да спазват каквито и да е правила на клуба и препоръки на дира. но те са направени, за да бъдат клубовете по-приятно и по-удобно място за общуване. това беше единствената ми идея, когато писах текста, който новите модератори да получават на бележка - клубовете да бъдат приятно и удобно място за общуване.

IMAGINE...


Тема Re: за заключването на теминови [re: Джeйн]  
Автор RauchМодератор (Steppenwoelfin)
Публикувано07.05.04 16:01



Явно е нужно в отделна тема да дам обяснение защо заключих последната тема. Силно се надявам това да не отприщи поредния flood от теми и постове. Заключих темата на Jesica по простата причина, че прерастна в заяждания и кавги. Клубът би бил по-приятен (мое мнение) без подобни теми. Явно тук вълната от мнения преобладава тогава, когато трябва да се скараме или оплюем. Затворих предишната тема на Jesica отново заради flood. Дали в дир-а има забрана за flood нямам представа, но ще проуча в скоро време.

Лек ден.

Апропо - ако има достатъчно желаещи да пишат, по която и да е от двете теми на Jesica ще се извиня публично и ще ги отключа.

Редактирано от Rauch на 07.05.04 16:05.



Тема Радикално решение.нови [re: Джeйн]  
Автор So_HaPpY (PsychoENTE)
Публикувано07.05.04 16:05



Аман от онеправдани. За да няма повече спорове по заключването на разни теми имам прадикално решение и то е - темите да бъдат трити.

Сполай Ви.

...да се разположиш удобно в невъзможното...


Тема ЗА заключването на теминови [re: Джeйн]  
Автор Hямa мe. (Майор Майор)
Публикувано07.05.04 16:33



Тук явно е мания да се вторачваме във формалните правила и да пренебрегваме някои елементарни човещини: моята свобода срещу твоята... щото на едно място няма как...
Вече има прецедент: преди време аз заключих една тема, която се беше превърнала в безсмислен чат между автора й и мен... а авторът много настояваше тази тема винаги да е най-отгоре, даже настояваше да бъде закована. Накрая на мен ми писна, казах защо ще я заключа - и я заключих. Естествено, авторът се разпищя... и заключих и тази тема.

Теми, които са теми заради елементарния гъдел на А и В - но без да казват нищичко на C, D и F - аз лично бих ги заключвала. Дори без обясняние. Хората тук не случайно споменаха и опции като бележки, мейли, кю или същински чат.

Няма екшън. Няма споделяне. Няма дори сеир.
Е, тогава за какво си говорим?!?


Джейн, само въпроси: пак ли те хванаха модераторските пристрастия?
Пак ли миналото взе превес над "сега"? Пак ли се хващаш да се бориш за нещо, което не е нищо повече от една утопия? И пак ли стигаме до там, че всички искаме да използваме свободата, но никой не ще да носи отговорността си за употребата й?
Не си длъжна да ми отговаряш, разбира се...

Поздрав!

Справка: Параграф 22


Тема Re: Джейн,нови [re: Джeйн]  
Автор ReneМодератор (Gad_Gad)
Публикувано07.05.04 16:38



понеже тук постната ти бележка беше адресирана към мен лично, имам питане : защо не я постна в цялост, и защо не постна и отговора ми към теб ?
Ако целта е просто да си изкажеш мнението, вече го направи, значи остава другото, което ти изрично отричаш, а именно : да предизвикаш публична дискусия, основана вероятно на тезата за ограничаване и нарушаване на правила и нечии права...ОК. Другата вероятност е да подчертаеш, че ТИ си авторът на текста, който всеки нов модератор получава ведно с правата си..пак ОК - вече ще знам кому дължим подробните инструкции, и кому се следват аплодисментите :). Има и трета вероятност, но засега предпочитам да я запазя за себе си....

Личното ми мнение, е че ти в момента се заяждаш персонално с Rauch, защото не изпълни твое искане в твоя лична бележка, адресирана към нея. Както и все в контеста на тезите на "репресираните боркини за свободи, за които са се борили", ще вметна и втория си въпрос : абе ти като личен спорт ли имаш заяждането с някой от модовете тука? Защото откак не си мод, нищо че ти си писала правилата за модове:))), не си спомням да има модератор в клуба, който да е бил подминат от теб в отстрела...:))) Правилото за двойният аршин всички го знаем наизуст :)..

П.С.: Преди да издигаш лозунги против "модераторските своеволия", моля те, вземи и изчети подробно заключените теми. Аз го направих, отне ми малко повече от час. И не забравяй, че ти лично изказа мнение как чатът съсипва клубовете по-бързо, отколкото "репресиите" на модераторите.

Хаосът е майка на фантазията.


Тема Опааа!нови [re: Джeйн]  
Автор Samael (танц на дявола)
Публикувано07.05.04 17:50



Джейни, не обичам да се драчиш точно с ТЕЗИ модераторки...
И слава Богу, че заключват, защото някои нямат мяра в тъпотията...
Длъжни ли сме да бъдем флуудвани с простотии? Да фана ли аз например една тухла с поезия и да я разпарчатисам на двайсетина теми...за да блесна?

Аз ще ти кажа, че даже МАЛКО трият.
И са ПРЕКАЛЕНО толерантни.

Не ми се драчи, ама ДОЛУ ЛАПИТЕ /и клавиатурата/ от Раухчето, а за Рене направо ща бия по тиквата

Да изчистим петната на Котка!!!


Тема Мод,нови [re: Rene]  
Автор Hямa мe. (Майор Майор)
Публикувано07.05.04 17:58



тук едно нелепо хрумване за мод-ските неволи на клубчето...

Хронологично ги подреждам, че да не става объркване.

1. Джейн - Слънце в Рак. Кардинален и воден знак - тропа по масата с апломб и с много чувствителност. Взема нещата в свои ръце, ама пусто - много лесно се обижда и се разтръшква.

2. eva_s - Слънце във Везни. Кардинален и въздушен знак. Твърда ръка в кадифена ръкавица. Непоносимост към вулгарността. Склонност към забавяне на решенията и търсене на компромиси до последно. Но - веднъж взето - решението не подлежи на промяна и се спазва до дупка.

3. Lessy - Слънце в Телец. Неподвижен и земен знак. Практичност. Голяма доза инат, съчетана със стремежа да се търси ако не компромис, то поне удобство на решенията. Истината може да бъде всякаква - и всеки си има неговата, това е водещата философия.

4. D. - Слънце в Скорпион. Неподвижен и воден знак. Голяма доза инат, ама и с много чувствителност. Понеже чувствителността се преценява като слабост, решенията се вземат рязко и безапелационно. Реже се, докато не се е появила слабостта.

5. kultivirana - Слънце в Телец. Неподвижен и земен знак. Практичност. Голяма доза инат, съчетана със стремежа да се търси ако не компромис, то поне удобство на решенията. Истината може да бъде всякаква - и всеки си има неговата, това е водещата философия. /разликите с мод-ството на Lessy вече идват от разликите в положението на Луните./

6. geminiled - Слънце в Близнаци. Подвижен и въздушен знак. Няма значение какво се случва, стига да е забавно. Непоносимост към вулгарността и недостига на интелект - това е основата на вземането на решения. Веднъж взето, решението винаги може да бъде променено, ако се подадат подходящите аргументи.

7. Rauch - Слънце в Овен. Кардинален и огнен знак. Твърда ръка в желязна ръкавица. Докато има екшън, склонна е да не се намесва. Потече ли шербет - хваща брадвата. Дружелюбно отношение като цяло, но види ли, че положението е безнадеждно, взема моментално решение - и действа.

8. Rene - Слънце в Дева. Подвижен и земен знак. Практичност. Всичко, което е без цел и посока, бива рязано. Решенията се вземат бързо и се обосновават до детайли. Веднъж взето, решението винаги може да бъде променено, ако се подадат подходящите аргументи.


Хъм... как мислиш, дали на клубчето му е лесно изобщо с такива мод-ове?!?
Казах си, че е нелепо хрумване... хъм...

Справка: Параграф 22


Тема Re: Мод,нови [re: Hямa мe.]  
Автор Samael (танц на дявола)
Публикувано07.05.04 18:08



Джеми - Слънце в Близнак. Меркурий -пак там. Ребята, давайте жить дружно и прочее. Ходи по хората и им прави живота звезден...т.е. звездичка им постингите, за да станат по-красиви. След което я фаща логореята и по стар Меркуриев обичай държи обяснителни речи в поне 10 постинга

Да изчистим петната на Котка!!!


Тема Re:Няма те - има те, нонови [re: Hямa мe.]  
Автор ReneМодератор (Gad_Gad)
Публикувано07.05.04 18:22



отдавна не се бях смяла така :)))))))))))

Май никак не му е лесно на клубчето, прави си..отивам в ъгъла да се кая и срамувам

А ти направо си ме прикрила с голи гърди с това мое слънце в Дева - спестила си кошмара на асцендент във Водолея, Луната ми в Овен и Юпитера ми в 1-ви дом - направо как се понасям и ме понасят, не разбирам.....

Хаосът е майка на фантазията.


Тема re:Do VSI4KI pisaliнови [re: Hямa мe.]  
АвторJesica (Нерегистриран)
Публикувано07.05.04 19:11



Nqkoi spomena, 4e...Истината може да бъде всякаква -
и всеки си има неговата!
Джейн е прекрасен 4овек! Всеки има своите страхотни
достойнства-всеки от нас, от вас!
Клубът да бъде едно по-приятно и удобно място за
Общуване-без зна4ение кои са общуващите.
Можем ли само да уважавате другите както уважаваме СЕБЕ СИ,мили моми4ета?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.